Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Зубозберігаючі операції

Раніше зуби, які не підлягають лікуванню, доводилося видаляти, по-іншому просто неможливо було зупинити подальший розвиток захворювання. Але в стоматології можливість збереження зубів завжди була в пріоритеті і тому лікарі розробили спеціальні зубозберігаючі операції. Тепер навіть у найскладніших випадках є шанс зберегти зуб повністю або частково, провівши хірургічне втручання.

У стоматологічній клініці Plombir Dental в Києві є сучасне обладнання та кваліфіковані лікарі, які спеціалізуються на операціях по збереженню зубів. Якщо Вам відмовили в інший клініки в лікування, не поспішайте ставити хрест на можливості зберегти зуб. Запишіться до нас на прийом і наші фахівці зроблять все можливе, щоб ви обійшлися без видалення. Практика показує, що по-справжньому видалення потрібно лише 10% пацієнтів, у всіх інших ще можна провести операцію і домогтися позитивного результату.

Зубозберігаючі операції
Зубозберігаючі операції400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/zubozberigayuchi-operaciyi

Зубозберігаючі операції клініка в Києві

Види зубозберігаючих операцій

Після комплексного обстеження зуба лікар приймає рішення про можливість проведення зубозберігаючі операції, найчастіше лікарі виконують такі дії:

  • Гемісекція, під цією операцією на увазі видалення одного з коренів зуба і частини коронки над ним. Таке втручання проводиться, якщо канали мають аномальну форму, через що неможливо провести їх лікування звичайними методами. Хірург розкриває зуб і проводить лікування з подальшим пломбуванням нормальних каналів. Після цього корінь з аномально тонким або викривленим каналом видаляється разом з частиною коронки над ним. Місце, що звільнилося заповнюють складом для відновлення кісткової тканини, а сам зуб реставрують пломбуванням або протезуванням. Після операції зуб зберігається свою функцію, може витримувати високі навантаження, в тому числі використовуватися в якості опори для незнімного моста.
  • Ампутація кореня, якщо пошкоджений тільки один корінь зуба і захворювання не перейшло на його верхню частину, то пошкоджену область можна видалити. Зуб, який втратив одного з коренів, зберігає свою функціональність за рахунок введення в ясна препаратів для відновлення кісткової тканини. Після завершення лікування він нічим не поступається іншим власним зубам і може прослужити вам також довго, як і зуби з усіма країнами.
  • Коронкорадікулярная сепарація, під час якої зуб роз'єднується на дві рівні частини по центральній осі. Суть операції в тому, що робиться розсічення коронки зуба по осі між двома країнами, таким чином, він ділиться на два однокореневих зуба. Для підвищення їх міцності в ясна вводять матеріал для нарощування кісткової тканини. Операція застосовується в тому випадку, коли кіста або гранульома утворилися між країнами, або поразка каналів знаходиться в центральній частині зуба. За рахунок коронкорадікулярной сепарації можна отримати доступ до ураженої ділянки і провести його лікування.
  • Резекція кореня, використовується в тому випадку, коли корінь зуба має пошкодження в нижній частині, і воно не перевищує третини його висоти. Ця операція дає можливість зберегти зуб з одним коренем, якщо той частково вражений. Операція проводиться через ясна, робиться надріз, відсікається частина кореня і потім проводиться лікування кісти або гранульоми, яка і привела до поразки. Потім канал пломбується зсередини, корінь зміцнюється спеціальними препаратами, а надріз на яснах вшиваються. Функціональність і стійкість зуба повністю зберігається.
  • Клаптеві операції, проводяться при сильних захворюваннях тканин пародонта, коли вже утворилися ясенні кишені і зуб може бути втрачений через порушення його стійкості. Для лікування таких ускладнень застосовують різні види операцій, суть яких полягає в усуненні причини запалення, відновлення пошкоджених тканин і зміцнення зуба.

Лікарі нашої стоматологічної клініки готові виконати зубозберігаючі операції будь-якої складності. Ми зробимо все можливе, щоб ви зберегли свої натуральні зуби.

Переваги

Чому стоматологи так намагаються зберегти зуби пацієнтові, адже їх куди простіше видалити? Тому що втрата навіть одного зуба, в тому числі молочного, призводить до цілого ряду ускладнень. По-перше, вільне місце в зубному ряду призводить до перерозподілу навантаження і сусідні зуби починають зміщуватися, що загрожує порушенням прикусу.

По-друге, при довгій відсутності зуба кісткова тканина в цьому місці починає атрофуватися, після чого слабшає ясна і сусідні зуби починають втрачати стійкість. Тому видаливши один зуб, незабаром ви можете втратити ще кількох абсолютно здорових.

По-третє, щоб відновити втрачений зуб потрібно встановлювати незнімний міст або проводити операцію по установці імплантату. Це тривалий і дороге лікування, якщо звичайно ви не бажаєте все життя проходити без зубів або з вставною щелепою.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги