Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Знімне протезування

Здавалося б, навіщо потрібні страшні знімні протези, коли сучасна стоматологія пропонує різні варіанти коронок і імплантатів? Але на практиці застосування останніх виправдовує себе можливістю вирішити будь-яку проблему, пов'язану з втратою зубів, навіть якщо вони відсутні повністю. До того ж за останні роки знімні протези істотно видозмінилися. Сьогодні непрофесіонал навряд чи зможе впізнати штучні зуби, а своїм господарям такі протези практично не доставляють незручностей.

У стоматологічному центрі «Пломбір» ви можете замовити індивідуальні знімні протези, виготовлені за сучасними технологіями кращими фахівцями столиці. Такі конструкції повністю замінюють природні зуби, прості в догляді і прослужать вам декілька років без заміни.

Знімне протезування
Знімне протезування400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/znimne-protezuvannya

Знімне протезування

Показання до застосування

Перші знімні протези застосовувалися тільки у виняткових випадках, коли не було іншої можливості відновити зубний ряд. Сьогодні даний підхід вже переглянутий, адже нові конструкції зручні, функціональні і дозволяють швидко вирішити проблему пацієнта. Наприклад, курс лікування імплантатами відновить зуби за 4-6 місяців, а на замовлення і установку знімного протезу знадобиться пару днів і всього 2-3 прийому у стоматолога.

Отже, знімні зубні протези застосовуються, коли:

 1. У щелепі відсутній або сильно пошкоджено декілька зубів підряд.
 2. Повна відсутність зубів у ротовій порожнині.
 3. Якщо проводиться тривале лікування, наприклад, із застосуванням імплантатів, то на цей термін пацієнт може використовувати тимчасові знімні протези.

Призначити даний тип лікування може тільки лікар, який спеціалізується на протезуванні зубів.

Переваги

Знімні зубні конструкції є одними з найбільш затребуваних способів протезування і ось чому:

 • Це дешево. Навіть найдорожчий знімний протез, виготовлений за індивідуальним замовленням з кращих матеріалів, вийде значно дешевше, ніж установка навіть класичних металокерамічних коронок.
 • Це гарно. Нові матеріали і технології дозволяють зробити знімні протези непомітними, зовні вони будуть виглядати як природні зуби правильної форми. Тому ви не тільки відновите жувальну функцію, але поліпшите естетику своєї посмішки.
 • Це універсальний спосіб протезування. Даним методом можна відновити, як кілька відсутніх або пошкоджених зубів, так і цілий ряд.
 • Це швидко. Для того щоб почати користуватися таким протезом знадобитися всього пара днів.
 • Це зручно. Часи вставних щелеп зберігаються в склянці позаду, за сучасними знімними протезами дуже легко доглядати, а їх використання максимально комфортно.

Класифікація

У сучасній стоматології використовують такі типи знімних протезів:

 1. Бюгельні. Протез спирається на ясна і кріпиться спеціальними замками до здорових зубах. Як спосіб кріплення використовується дуга кламмер або спеціальний замок атачмена, останній розташовується на внутрішній стороні зуба і зовні помітити протез неможливо.
 2. Частково знімний. Повністю пластмасова конструкція за винятком металевих замків для кріплення. Він дуже легкий і дешевий, але пластмаса швидко зношується і потребує заміни. Тому такі конструкції зазвичай застосовують для тимчасового протезування при тривалому лікуванні.
 3. Повністю знімні. Спеціальна конструкція, яка застосовується при повній відсутності зубів, протез кріпиться до ясен методом присмоктування, пацієнт може сам виконувати цю дію. Якщо це доставляє незручність, можна провести установку умовно-знімного протезу. Ця конструкція також повністю замінює щелепу, але в якості кріплення використовують вживлені в кісткову тканину імплантати. Протез отримав свою назву за те, що зняти його можна тільки в кабінеті у стоматолога. Він буде служити вам не один рік, не знаючи знесення, фактично це буде цілісна штучна щелепа.
 4. На телескопічних коронках. Встановлюється на зуби при неможливості протезування незнімним мостом, коли ще можна обійтися без використання великого знімного протезу. Як кріплення застосовують телескопічні коробки, розташовані на різних сторонах здорових зубів.

В нашій стоматологічній клініці в Києві ви можете замовити установку знімних протезів різних типів. Який з них підійде саме вам, дізнаєтесь під час прийому у нашого стоматолога. Лікар проведе діагностику порожнини рота, побудує тривимірну модель зубних рядів і вибере тип протеза, після чого розрахує його конструкцію.

Ми працюємо з використанням сучасних європейських технологій і матеріалів, тому наші протези відповідають стандартам кращих міжнародних клінік. Звернувшись до нас, ви отримуєте гарантію на результат лікування, відмінний сервіс та прозору систему розрахунку ціни наших послуг.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги