Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Зміцнення емалі зубів

Після відбілювання зубів ви можете зіткнутися з проблемою їх підвищеної чутливості, такий побічний ефект спостерігається у людей зі слабкою емаллю. Найчастіше вона проявляється неприємними відчуттями при вживанні гарячої або холодної їжі, але можуть бути і інші подразники.

Але не варто відмовляти від привабливою посмішки, побоюючись за свою емаль. Наші лікарі проведуть зміцнення твердої оболонки зуба і знімуть всі неприємні відчуття всього за один прийом. Це швидко, зручно і абсолютно безболісно.

Зміцнення емалі зубів
Зміцнення емалі зубів400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-25https://plombir-dental.com.ua/zmicnennya-emali

Зміцнення емалі зубів

Гіперстезія зубів

Підвищена чутливість зубів або гіперестезія викликана порушенням твердої оболонки зубів (емалі) і виражається короткочасної болем різної сили при контакті з дратівливою середовищем. У стоматології прийнято виділяти три стадії розвитку даного захворювання:

  1. Реакція на перепад температури при вживанні гарячої або холодної їжі.
  2. Додається реакція на хімічні речовини, з'являються больові відчуття при вживанні кислого, солоного або солодкого.
  3. З'являється біль від тактильних подразників, тобто до зубів не можна навіть доторкнутися.

Кожна з цих стадій відповідає за ступінь ураження емалі, перехід від початку захворювання до гострій формі, як і типи больових відчуттів, індивідуальні в кожному випадку. Все залежить від стану порожнини рота пацієнта, застосовує заходів по догляду за зубами, спадковістю, імунітетом і інших параметрів.

Чутливість зубів після відбілювання

Поява реакції на температуру або кислу їжу після відбілювання, досить поширене явище. У стоматологічній клініці «Пломбір» для відновлення природної білизни зубів застосовують тільки спеціальні пасти для чищення, які не завдають шкоди емалі. Але все ж поява таких неприємних відчуттів пов'язано саме з їх дією, давайте розберемося докладніше.

Відбілююча паста проникає всередину зовнішньої оболонки зуба, оскільки та має пористу структуру і впливає на пігмент, які відповідає за колір емалі. Відбувається відбілювання пігменту, за рахунок чого ваша усмішка стає білосніжною. Але в процесі хімічної реакції зуби підсушуються, тому що з них видаляється слина, яка є ще одним природним захисним бар'єром.

Зазвичай на повторне змочування зубів слиною досить 2-3 днів і проблема підвищеної чутливості зникне. Але якщо цього не відбулося, значить, емалі потрібна додаткова підживлення фтором для відновлення захисних властивостей.

Насичення емалі фтором

В нашій стоматологічній клініці в Києві можна різними способами відновити захисні властивості емалі. Одна з найпоширеніших процедур - насичення емалі фтором, яку можна виконати двома способами.

  • Фторування в клініці. Безпосередньо на прийомі у стоматолога можна пройти курс експрес фторування, вся процедура займе кілька хвилин. Лікар візьме капу за формою нагадує ложку, набере в неї спеціальну пасту і дасть вам її потримати в роті від 10 хвилин. На цьому процедура завершена, цього часу достатньо, щоб іони фтору з пасти проникли в зубну емаль.
  • Фторування на дому. Для цієї процедури все одно доведеться відвідати кабінет стоматолога, тому що вона проводиться тільки після попередньої підготовки. Ми зробимо вам знімок зубів і виготовимо індивідуальну капу, а також видамо спеціальну лікувальну пасту з великим вмістом фтору (в магазинах не продається). Ви будете самостійно наповнювати капу пастою, і одягати її на ніч, підвищена чутливість піде через 1-3 сеансу в залежності від ступеня захворювання.

Додамо, що в другому випадку ви витрачаєте більше часу, але зате отримуєте індивідуальний засіб для зміцнення емалі. Якщо у вас часто трапляються напади гиперестезии і вони супроводжуються сильним болем, то возите з собою на відпустку чи у відрядження таку капу, щоб завжди мати можливість зміцнити зубну емаль.

Фізіотерапевтичні процедури

Альтернативою фторування можуть стати фізіотерапевтичні процедури по зміцненню емалі, які також можна провести в стоматологічному центрі «Пломбір». Одна з них це електрофорез, який проводиться в кілька сеансів, а на одну процедуру доводиться приблизно по 10 хвилин.

Електрофорез застосовується для лікування багатьох захворювань порожнини рота, в тому числі і до профілактичних процедур. Суть методу полягає в тому, що лікує речовина наносять на зуб і подають низький струм (безпечний для людини), який іонізує ліки і сприяє його проникненню в тканини зуба. Така процедура безболісна, а її головна перевага в довгостроковому лікувальний ефект.

В нашій стоматологічній клініці ви можете пройти процедуру зміцнення емалі різними методами. Наші лікарі порекомендують оптимальний варіант лікування і виконають свою роботу по вищому розряду. Для запису на прийом використовуйте форму на сайті або просто замовте зворотний дзвінок.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги