Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Захворювання

Якщо вам вже поставили діагноз, можете дізнатися докладніше про своє захворювання з нашого спеціального словника. Ми не обмежуватиметься одними визначеннями, а постараємося докладно розкрити картину хвороби, і дамо рекомендації з відновлювального періоду та її профілактики.

Природа так влаштувала людини, що далеко не все залежить від нас, але зате багато чого можна змінити за рахунок правильних і своєчасних дій. Мова про те, що наша ротова порожнина, вразлива з самого народження і на те, яка усмішка дістанеться дорослому, впливає безліч чинників.

Більшість захворювань, пов'язаних з неправильним прикусом і аномальним розташуванням зубів, розвиваються в дитинстві. Чим довше ігнорувати проблему, тим істотніше її наслідки, в самих запущених випадках відбувається викривлення особи. У цьому розділі ви знайдете опису подібних хвороб зубів і методів їх лікування. Як правило, застосовується два основних підходи: виправлення неправильної форми шляхом накладення спеціальних пов'язок (брекети) і видалення пошкоджених зубів з заміною на імплантати правильної форми. У дорослого така корекція посмішки займе багато часу і буде далеко не дешевою (за умови якісної роботи), а ось для дитини може пройти практично непомітно. Тому не варто нехтувати профілактичним оглядом своїх дітей.

Також наша ротова порожнина схильна до всіляких запальним процесам, які поширюються на зуби і ясна. Їх можна уникнути, якщо дотримуватися гігієни порожнини рота, а лікування на ранній стадії полягає в поєднанні профілактичних і терапевтичних заходів. Запущені запалення несуть пряму загрозу всьому здоров'ю людини, їх лікування неможливе без оперативного хірургічного втручання.

Сторінки

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги