Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Видалення зубів

Пройшли ті часи, коли єдиним способом вилікувати зуб було його повне видалення. Сьогодні існують різні методики, які дозволяють повернути зуб на місце або вилікувати складну форму запалення каналів, кісту і інші захворювання порожнини рота. Але все одно є 10% випадків, коли видалення зуба є єдиним варіантом лікування.

Якщо ви звернетеся в стоматологічну клініку «Пломбір» у Києві, ми спробуємо зберегти ваш зуб. Тільки якщо це виявиться неможливим, тоді проведемо операцію без болю і ускладнень. Мінімальний період відновлення.

Видалення зубів
Видалення зубів400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/vydalennya-zubiv

Видалення зуба стоматологія в Києві

Показання до видалення зуба

Незважаючи на те, що операція з видалення зуба вважається крайнім заходом, проводити її все ж доводиться в ряді випадків. Ось основні причини, за якими стоматолог може призначити подібну операцію:

 • При ортодонтичному лікуванні. Якщо зуб знаходиться не на своєму місці, є зайвим або сильно зміщений за межі зубного ряду, то відкоригувати його положення виявляється неможливим. У таких випадках приймається рішення про видалення, можливо з наступною заміною на імплантат.
 • Сильне руйнування коронки і кореня внаслідок запущеного запалення, коли зуб фактично повністю знищений хворобою, і провести зубозберігаючі операцію не представляється можливим.
 • Травма, в результаті якої зуб розколовся на кілька частин і не підлягає відновленню, а уламки можуть привести до серйозних запалень в кістковій тканині.
 • Важка ступінь пародонтиту, коли вже неможливо провести лікування, і заново закріпити зуб на своєму місці.

Наші лікарі завжди намагаються уникати операцій з видалення зубів і використовують всі можливості, щоб зберегти їх. Але при перерахованих вище показаннях хірургічне втручання - це єдиний спосіб зберегти здоров'я пацієнта.

Видалення зубів без щипців

Ми пропонуємо вам видалити зуб спеціальним методом, який має на увазі операцію без щипців з мінімальним пошкодженням кісткової тканини. Для цього стоматолог спеціальним інструментом акуратно відводить ясна від зуба і потім розщеплює периодонтальную зв'язку. Зуб звільняється і потім його можна просто вийняти, не докладаючи особливих зусиль і не пошкоджуючи кісткову тканину.

Перевага такого методу в тому, що ясна і кісткова тканина майже не ушкоджуються, це самий малотравматичні метод. Після подібної операції зубна лунка загоюється набагато швидше, випадки виникнення післяопераційних ускладнень вкрай рідкісні.

Складна операція з видалення зуба

На жаль, не завжди можна повести оперативне втручання малотравматичним методом, показання до такої операції стоматолог встановлює під час огляду. Якщо її провести неможливо, тоді наші фахівці будуть діяти наступним чином:

 1. Збір анамнезу, перевірка на наявність протипоказань (алергія на препарат, погана згортання крові, вірусна інфекція), вибір оптимального методу для видалення зуба. Якщо зуб розкришився або неправильно розташований, то за допомогою рентгена лікар встановить його точно положення і складе план операції.
 2. Місцева або повна анестезія. Другий варіант застосовується вкрай рідко, в ньому немає необхідності, але пацієнт може попросити виконати операцію уві сні. При місцевому наркозі також можна гарантувати безболісність лікування.
 3. Безпосереднє видалення зуба. Він буде розхитаний і виймуть щипцями, в складному випадку стоматолог-хірург додатково надрежет ясна і висвердлите кісткову тканину. Подібні дії виконуються, якщо у зуба аномальна форма, він розкришився або має місце утворення кісти з гнійним мішком.
 4. Перевірка лунки на наявність осколків зуба, видалення уражених тканин, промивання лікарськими препаратами, які знищать хвороботворні бактерії. Потім лунку обробляють заживляющими препаратами і зашивають, щоб прискорити процес відновлення.
 5. Пацієнту дають рекомендації по догляду за порожниною рота на найближчі 2-3 дня, поки рана не затягнеться. Також відразу робиться запис на повторний огляд, краще перестрахуватися і переконатися у відсутності ускладнень.

Кваліфікація наших лікарів дозволяє провести операцію будь-якої складності і абсолютно безболісно.

Переваги звернення в нашу клініку

Жителі і гості Києва звертаються в стоматологічну клініку Plombir Dental при необхідності видалити зуб, тому що ми:

 • Проводимо хірургічне втручання безболісно, використовуючи сучасні безпечні препарати для анестезії.
 • Видаляємо зуб з мінімальними ушкодженнями ясен і кісткової тканини, що значно скорочує післяопераційний період.
 • Гарантуємо якість і безпеку лікування.
 • Вартість наших послуг знаходиться на доступному рівні.

Щоб зв'язатися з адміністратором і записатися на прийом просто зателефонуйте за контактними номерами або заповніть спеціальну форму на сайті. Пам'ятайте, що хвороби зубів небезпечні якраз своїми ускладненнями і, відкладаючи візит до стоматолога, ви наносите істотної шкоди своєму здоров'ю.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги