Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Видалення доброякісних пухлин

У порожнині рота можуть з'явитися доброякісні новоутворення, які стануть причиною порушення мови, прийому їжі, можуть призвести до кровотечі і іншим проблемам.

У стоматологічній клініці Plombir Dental в Києві ви можете видалити доброякісну пухлину. У нас працюють найкращі хірурги-стоматологи столиці, сучасне обладнання і розумні ціни. Даємо гарантію на позитивний результат лікування.

Видалення доброякісних пухлин
Видалення доброякісних пухлин400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/vydalennya-dobroyakisnyh-puhlyn

Видалення доброякісної пухлини порожнини рота

Причини виникнення та класифікація

Механізм виникнення доброякісних пухлин в порожнині рота вивчений недостатньо, сучасна наука не може точно відповісти, що призводить до їх виникнення. Але проведені дослідження і результати спостереження за пацієнтами дозволяють стверджувати, що сприятливими факторами є:

 • Ускладнення при вагітності, які призводять до виникнення пухлин у дітей. Такі доброякісні новоутворення зазвичай проявляються в перші роки життя.
 • Вірусна інфекція, пухлина може бути ускладненням такого захворювання.
 • Травми особи, це можуть бути різні пошкодження, в тому числі постійне порушення тканин ротової порожнини гострим краєм пошкодженого зуба або неправильної коронки. Також небезпеку становлять ускладнення після видалення зубів.
 • Шкідливі звички, мова йде про пристрасть до тютюну і надмірного вживання алкоголю.

Пухлини в роті згідно з медичною кваліфікації поділяють на такі групи:

 • Епітеліальні, проявляються у вигляді потовщеного епітеліального шару зі зміненим кольором, може мати ороговілу поверхню.
 • Сполучнотканинні, вражають сполучні тканини, проявляються на слизовій, яснах і на м'язових тканинах. Їх відмінна риса виникнення кількох дрібних пухлин, які можуть зростатися між собою.
 • Судинні, пошкодження таких новоутворень, навіть легке натиснення, може призвести до кровотечі.

Кожна з цих груп ділиться на кілька видів доброякісних новоутворень, але для пацієнта це має вже вторинне значення. Вам, як потенційному клієнту стоматологічної клініки «Пломбір» потрібно знати, що кваліфікація наших лікарів дозволяє видалити доброякісну пухлину в порожнині рота без болю і з мінімальною травматичністю.

Діагностика

Патологічні новоутворення в порожнини рота виявляються декількома способами. По-перше, пацієнт може помітити їх сам під час чищення зубів і відчувши певний дискомфорт при розмові або прийомі їжі. Це не найоптимальніший варіант, тому що вказує на відносно великий розмір пухлини. По-друге, патологію може виявити стоматолог під час лікування зубів або на профілактичному огляді.

Але це лише початкова стадія діагностики, після того як пухлина виявлена ​​лікар повинен провести її дослідження. Залежно від типу і місця розташування патології роблять ультразвукове або рентгенівське сканування, можливо і обидва аналізи відразу. Це потрібно для оцінки ступеня пошкодження здорових тканин, що дозволить спланувати операцію. Якщо пошкоджені альвеолярні тканини, то лікар призначить ще панорамний знімок. Крім цього робиться біопсія (забір матеріалу на дослідження), щоб визначити тип пухлини.

Лікування

На доброякісні пухлини в порожнині рота можна спробувати впливати фізіотерапевтичними методами, але все ж основний метод їх лікування - це хірургічне втручання. Операцію рекомендується провести якщо пацієнт:

 1. Зазнає труднощів з жуванням їжі або патологія є причиною порушення мови.
 2. Під час розмови або їжі пухлина постійно травмується і починає кровоточити.
 3. Якщо патологія розташована на видному місці, то її видаляють з естетичних міркувань.
 4. Ряд доброякісних новоутворень має високу ймовірність переходу в ракову пухлину.

Після комплексного обстеження хірург-стоматолог приймає рішення про можливість провести операцію і визначається з оптимальним методом видалення пухлини. Використовують такі технології як лазерна хірургія, кріодеструкція, радіохвильове видалення, хірургічне видалення та інші. Пріоритет віддається тій технології, яка дозволить провести ефективне лікування з мінімальною травматичністю. Перед операцією пацієнт отримує місцеву анестезію, ми використовуємо сучасні препарати, дозволені навіть для дітей і вагітних. Також можливий варіант хірургічного втручання під повним наркозом. Якщо пухлина має великий розмір і невдало розташована, то під час операції може знадобитися провести видалення зуба і пластика слизової оболонки.

Після операції певний час потрібно дотримуватися спеціальний режим харчування і намагатися не пошкодити місце видалення новоутворення. Також через певний час потрібно буде відвідати нашу клініку повторно, щоб перевірити, як йде загоєння.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги