Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Відбілювання зубів вдома

Сьогодні білосніжна посмішка є лише результатом послідовних дій по наданню емалі зубів бажаного білого кольору. Сучасна стоматологія пропонує кілька варіантів для відбілювання зубів, в тому числі і самостійне лікування вдома.

Все що вам потрібно це пройти обстеження в нашій клініці, і отримати набір персональних кап. Сама ж процедура відбілювання буде проходити на дому в комфортних умовах, просто надягаєте капу разом з гелем і лягайте спати. Ми готові поручитися за першокласний результат, за умови дотримання наших рекомендацій.

Відбілювання зубів вдома
Відбілювання зубів вдома400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-25https://plombir-dental.com.ua/vidbilyuvannya-zubiv-vdoma

Відбілювання зубів вдома

Як відбувається домашнє відбілювання зубів

Дана процедура отримала свою назву через те, що безпосередній вплив на колір зубів пацієнт надає самостійно в домашніх умовах. Але це лише фінальна частина комплексного лікування і без візиту до стоматолога вам не обійтися.

У стоматологічній клініці «Пломбір» ми пропонуємо вам зробити посмішку білосніжною наступним чином:

 1. Відвідування стоматолога для виявлення протипоказань до проведення відбілювання. Це захворювання порожнини рота пов'язані із запальними процесами на зубах і яснах, а також підвищена чутливість, наліт і пігментні плями на зубах. Вкрай рідко до нас приходять пацієнти, у яких немає ніяких протипоказань, але всі їхні легко усунути.
 2. Лікування протипоказань, застосовується в залежності від виявлених захворювань. На це йде 1-2 прийоми у стоматолога, до того ж вам в будь-якому випадку потрібно вирішити ці проблеми, поки вони не перейшли в більш серйозні захворювання.
 3. Сканування порожнини рота для побудови тривимірної моделі зубів. Ці дані потрібні для розробки індивідуальних кап. Після цього наші техніки виготовлять капи з урахуванням розмірів і особливостей розташування ваших зубів. Так ви не будете відчувати дискомфорт під час їх застосування. На виготовлення однієї капи відводиться 1-2 дні.
 4. Відвідування стоматолога для отримання кап і покупки фторсодержащей пасти. Капи виготовляються під конкретного пацієнта, а спеціальну відбілюючі пасту ви не зможете купити в звичайній аптеці. На прийомі наш лікар розповість, як правильно використовувати ці матеріали, щоб відбілити зуби вдома.
 5. Удома ви повинні ретельно почистити зуби щіткою і ниткою перед сном, щоб видалити всі залишки їжі і наліт, що утворився в перебігу дня. Потім наносите в капу потрібну кількість пасти і одягаєте її на ніч. Для хорошого ефекту каппа з лікувальним розчином повинна знаходитися на зубах не менше 6 годин. Цю процедуру потрібно повторювати 6-10 разів, тобто лікування йде від тижня до 10 днів. Перший видимий ефект відбілювання з'являється на 3-4 день.

Варто відзначити, що персонал стоматологічного центру «Пломбір» у Києві може навчити вас правильному відбілюванню зубів на дому, але відновлювати білизну зубів вам доведеться самостійно. Від того наскільки точно ви прямуєте наших рекомендацій залежить ефективність лікування.

Як домогтися максимального ефекту

Колір емалі багато в чому залежить від нашого способу життя, які продукти харчування вживаємо, як стежимо за гігієною порожнини рота, а також від спадковості. Але, якщо виправити останній пункт людина не в силі, то перші два залежать повністю від вас. Щоб якісно відбілити емаль рекомендуємо утриматися від:

 • Куріння, або хоча б скоротити кількість сигарет до мінімуму.
 • Кава, газовані напої, енергетики та інші фарбувальні продукти.
 • Фреші, в свіжих соках висока кислотність, а таке середовище негативно впливає на емаль.
 • Буряк, морква та інші продукти, в яких є сильних природний барвник.

Після завершення курсу лікування ці обмеження можна буде зняти. Але ми рекомендуємо відмовитися від куріння і солодких газованих напоїв повністю, тому що це не тільки впливає на колір зубів, але і згубно позначається на здоров'ї в цілому.

Переваги відбілювання на дому

Пацієнти нашої клініки вибирають домашнє відбілювання з наступних причин:

 1. Низька ціна. Даний метод дешевше, ніж клінічні процедури в кабінеті стоматолога, хоча і ефект від них менше.
 2. Можливість контролювати процес лікування. Якщо вам здається що новий колір зубів досить білий, то просто припиняєте подальші сеанси.
 3. Щоб знову відбілити зуби вам не потрібно заново замовляти капи, просто відвідайте стоматолога для проведення гігієнічної чистки і покупки спеціальної пасти.
 4. Ви можете покращувати свою посмішку, відправившись у відпустку або відрядження, просто візьміть з собою капи і гель.

Записатися на відбілювання емалі в домашніх умовах в нашу клініку, можна зателефонувавши по одному з контактних номерів телефонів або заповнивши спеціальну форму на сайті. До ваших послуг кращі стоматологи столиці, які допоможуть перетворити вашу посмішку в голлівудську.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги