Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Відбілювання зубів в клініці

Комплексуете з приводу кольору своїх зубів? А що якщо ми запропонуємо зробити її білосніжною всього за одне відвідування нашої стоматологічної клініки в Києві? Кваліфікація наших лікарів і сучасне обладнання дозволяє відбілити зуби в клінічних умовах всього за одну процедуру.

Запишіться на прийом сьогодні, і вже завтра ваша усмішка стане предметом гордості. Використовувана нами технологія відбілювання застосовується в провідних світових клініках. Вона повністю безпечна для пацієнта і не руйнує емаль, ніяких хворобливих або просто неприємних відчуттів.

Відбілювання зубів в клініці
Відбілювання зубів в клініці400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/vidbilyuvannya-zubiv-v-klinici

Відбілювання зубів в клініці

Відбілювання емалі в клініці

В першу чергу стоматолог проводить огляд пацієнта на наявність у нього протипоказань, це запальні процеси зубів і ясен. Якщо вони виявлені, тоді треба пройти курс лікування і лише потім переходити до естетичному зовнішньому вигляду ваших зубів.

Якщо протипоказання не виявлені, то відбілювання зубів в стоматології відбувається наступним чином:

 1. Гігієнічна чистка. Перед тим як відновлювати колір емалі, слід видалити весь твердий і м'який зубний наліт. Ця процедура не займе багато часу, безболісна і відразу після неї можна приступати до відбілювання.
 2. Спеціальними прокладками стоматолог ізолює порожнину рота від зубів, які підлягають обробці. Додатково пацієнту видають спеціальні окуляри, щоб його не сліпив світло лампи по час активної фази лікування.
 3. Лікар наносить на зуби гель, в якій основною речовиною є перекис водню. Потім на порожнину рота направляють лампу зі спеціальним світлом, під впливом якого активізується реакція розпаду перекису на воду і кисень, останній взаємодіє з пігментами в емалі і відбілює їх.
 4. По завершенню обробки порожнину рота промивається, і пацієнт може відправлятися до дзеркала для оцінки своєї нової посмішки.

Розглянута технологія абсолютно нешкідлива. Емаль зуба є пористою і в них знаходиться забарвлює пігмент, який жовтіє (темніє) в залежності від вашого раціону. Ось на цей пігмент і впливають іони кисню, відбілюючи його, виділяюся в процесі хімічної реакції розпаду перекису водню.

Переваги клінічного відбілювання

Відбілювання емалі в клінічних умовах дає вам такі переваги:

 • Всього один візит тривалістю близько години. Цього часу достатньо для проходження повного курсу лікування, з нашої клініки ви вийдете володарем сяючою посмішки.
 • Наочний результат. Різниця до і після відбілювання помітна неозброєним оком, власне цього адже ви й домагалися. Для більшої переконливості ми можемо зробити знімки зубів до і після обробки.
 • Не потрібно кілька ночей поспіль спати з натягнутими на зуби каппами, як при домашньому відбілюванні. Пройшовши цю процедуру в клінічних умовах, ви звільняєте себе від обов'язків і економите свій час.
 • Відбілювання відбувається в максимально щадному режимі для емалі зубів. Побічні ефекти у вигляді підвищення чутливості спостерігаються в дуже рідкісних випадках, і їх усунення не складе особливих труднощів і фінансових витрат.

Окремо варто сказати, що даний спосіб має найтриваліший ефект. Повторна процедура буде потрібно через рік, а може і більше, за умови, що ви не зловживаєте курінням і стежте за гігієною порожнини рота.

Це важливо

Якщо ви хочете надовго зберегти свою посмішку привабливою і білосніжною, то запам'ятайте всього дві речі. По-перше, основні причини жовтого кольору зубів це неправильний догляд за порожниною рота і куріння. Вирішуйте самі що важливіше, краса або шкідливі звички. Якщо від них не позбутися і не навчитися правильно чистити зуби, то на відбілювання будете ходити мало не через місяць.

По-друге, при обробці зубів спеціальною пастою, змінюється колір тільки емалі, а ось пломби і коронки залишаються того ж кольору. Якщо потім не збираєтеся оновлювати штучні конструкції в роті, то задумайтеся чи потрібно взагалі щось вибілювати. Пломби і коронки, які вже встигли потемніти залишаться такого ж кольору і на тлі білосніжних зубів будуть сильно кидатися в очі.

Протипоказання

Вдатися до даної процедури можна не завжди, тому що існує ряд протипоказань.

 1. Період вагітності і годування груддю, під час якого емаль зубів ослаблена. Аналогічне обмеження діє на період реабілітації після операції або сильної травми.
 2. Відбілювання зубів у дітей не рекомендується, хоч і можливо. Його допускається проводити тільки за призначенням стоматолога після ретельної діагностики.
 3. Сильні пошкодження емалі, наприклад глибокі тріщини.

Щоб упевнитися в тому, що процедура відбілювання не принесе істотної шкоди вашому здоров'ю, наші лікарі завжди проводять попередню діагностику. Запишіться на попередній прийом, і ми знайдемо спосіб зробити вашу посмішку бездоганною.

Чому ми

Нашу стоматологічну клініку вибирають для проходження процедури відбілювання зубів з наступних причин. По-перше, професійні лікарі та сучасне обладнання. Ми запропонуємо вам новітні методи створення сліпучої усмішки, які безпечні, нешкідливі і дозволяють досягти довгострокового результату.

По-друге, наше лікування носить комплексний характер і проводиться в інтересах пацієнта. Ми не візьмемося за відбілювання при наявності протипоказань, але готові надати медичні послуги, щоб їх усунути. Також перед початком процедури лікар встановлює природний здоровий колір емалі, адже гарна посмішка повинна бути природною, а не тільки білосніжною. Тому спочатку визначається можливий результат, він узгоджується з пацієнтом і тільки потім можна приступати до процедури.

По-третє, наші ціни дуже розумні і їх можна навіть назвати низькими, якщо проводити паралелі з іншими приватними клініками Києва. Тому наше відбілювання не тільки ефективне, але і економне.

Ви можете записатися на процедуру відбілювання зубної емалі прямо зараз, заповнивши спеціальну форму на сайті, або вкажіть ваш номер телефону та наш адміністратор передзвонить. Також в телефонному режимі ви отримаєте первинну безкоштовну консультацію з вашого питання щодо лікування зубів і догляду за порожниною рота.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги