Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Відбілювання

Для одних гарна посмішка це просто спосіб добре виглядати, а для інших професійний інструмент. Хотіли б і ви приєднатися до цих людей, і справляти враження на оточуючих білизною своїх зубів? Все що потрібно, це звернеться в професійну стоматологічну клініку і пройти нетривалий курс лікування.

У нашій клініці працюють лікарі, які пройшли спеціальне навчання для роботи з кращими технологіями і матеріалами для відбілювання зубної емалі. Ми надаємо дану послугу на високому професійному рівні і за найкращою ціною в Києві.

Що таке відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів це процедура, яка проводиться кваліфікованим стоматологом або самостійно під його наглядом, в залежності від того який варіант вибере пацієнт. Але незалежно від цього вибору лікування відбувається в наступному порядку.

  1. Огляд у стоматолога, слід перевірити порожнину рота пацієнта на можливі протипоказання і вибрати відповідний метод відбілювання.
  2. Гігієнічна чистка зубів для видалення зубного каменю і нальоту. Це обов'язкова стадія, тому що без неї відбілювання емалі буде неефективним.
  3. Безпосереднє відбілювання в клініці або будинку, залежить від результатів обстеження і вибору пацієнта. Обидва методи абсолютно безпечні для здоров'я зубів і порожнини рота, за умови дотримання рекомендацій стоматолога і застосування професійних матеріалів.
  4. Відновлення емалі, щоб зняти підвищену чутливість, яка може проявитися після відбілювання.

Після того як ваша посмішка знову сяє подібно до зірок, вам може знадобитися заміна пломб і коронок. Справа в тому, що гелі для відбілювання приготовлені таким чином, щоб впливати безпосередньо на емаль. Тому вони не відновлюють колір пломб, коронок і інших штучних матеріалів, імплантованих в ротову порожнину. Якщо не хочете щоб на тлі білосніжних зубів виділялися старі пожовклі або потемнілі пломби, їх слід замінити.

Як зберегти білосніжну усмішку

Отримати білі зуби набагато простіше, ніж зберегти даний ефект і справа тут не в використовуваному гелі або кваліфікації лікаря. Після того як ви пройдете у нас лікування, ми дамо ряд рекомендації для збереження сліпучої усмішки.

По-перше, слід відмовитися від куріння, якщо у вас є дана шкідлива звичка. Наліт з смол і нікотину дуже швидко призведе до пожовтіння зубів. По-друге, слід дотримуватися правильну гігієну порожнини рота. По-третє, є ряд продуктів, які сильно впливають на колір зубів, від їх надмірного вживання краще відмовитися.

Ми пропонуємо

Стоматологічна клініка «Пломбір» пропонує послугу відбілювання зубів, в рамках якої можна замовити такі процедури:

  • Відбілювання зубів в клініці. Процедура проводиться за допомогою спеціальних гелів, реакція відбілювання активізується спеціальною лампою. Для повного відбілювання достатньо 1 години, цей час буде витрачено на захист ясен від впливу гелю, саму реакцію і потім видалення залишків гелю. Сучасні технології дозволять не просто відбілити зуби, а вибрати відповідний відтінок, щоб вони виглядали природно.
  • Відбілювання зубів на дому. Цей метод для тих, хто готовий свідомо підійти до власного лікування і не буде порушувати рекомендацій лікаря. Потрібно провести кілька сеансів відбілювання використовуючи спеціальні капи з гелем. Все виглядає наступним чином, ви проходите обстеження, лікар складає план лікування і видає вам гель і капу, після чого пацієнт відбілює зуби згідно із затвердженим планом.
  • Зміцнення емалі після відбілювання. Після штучного відновлення білосніжної усмішки може підвищитися чутливість зубів, яка буде проявлятися реакціями на холодне, гаряче, кисле і т.д. Щоб не відчувати незручностей, можна пройти курс зміцнення емалі за допомогою фторування, електрофорезу та інших терапевтичних процедур. Метод впливу вибирається після обстеження стоматологом.

Кожну з цих процедур можна замовити окремо в нашій клініці в Києві, для запису на прийом зв'яжіться з менеджером по телефону або залиште заявку прямо на сайті.

Як ми працюємо

Стоматологічна клініка «Пломбір» гарантує позитивний результат лікування. Записавшись на прийом або зателефонувавши нашим менеджерам, ви отримаєте попередню консультацію та домовтеся про час відвідування клініки, де вас вже чекатиме кваліфікований фахівець.

Під час прийому буде проведена діагностика порожнини рота, щоб перевірити наявність протипоказань і вибрати оптимальний спосіб лікування. Також буде визначено його вартість.

Наступний етап це саме лікування. З нашою допомогою ви забезпечите себе білосніжною посмішкою на довгий термін, ми проведемо професійне відбілювання і усунемо супутні проблеми (зубний наліт, старі пломби, підвищену чутливість).

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги