Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Уколи краси: колоти або не бив

15.10.2018

Питання про те, чи використовувати уколи в косметологічних цілях ставати перед багатьма сучасними жінками. Дехто ставиться до цього з явним скептицизмом, тоді як інші готові буквально на все заради збереження привабливого і молодого зовнішнього вигляду. Як показала практика, сьогодні косметологія пішла далеко вперед, завдяки чому після невеликого курсу спеціалізованих уколів вдається досягти дійсно дивовижних результатів, які раніше вважалися справжньою фантастикою. Звичайно ж, все не так просто, тому ми і вирішили розглянути більш детально популярні процедури, виділивши їх особливості, існуючі підводні камені і так далі.

Процедура обідньої перерви

Вона носить таку назву завдяки тому, що для отримання бажаного результату потрібно витратити дійсно невелика кількість часу, більш того, цілком можливо вписати в звичайний обідню перерву. Сама ж процедура зводиться до скоєння низки ін'єкцій спеціальною речовиною, а саме ботоксом. З його допомогою вдається значно відкоригувати деякі риси обличчя, повністю, або частково, позбувшись від мімічних та вікових зморшок, які починають неминуче з'являтися після певного віку.

Якщо говорити про фізіологічну завданню ботоксних ін'єкцій, то можна сказати, що вони впливають безпосередньо на м'язи обличчя, змушуючи їх повністю розслабитися, за рахунок чого і відбувається розгладження зморшок. Звичайно ж, процедура не може мати постійний ефект, а це значить, що доведеться повторювати серію уколів кожні шість-десять місяців. За рахунок своєї простоти і відносної доступності, вона дійсно користується дуже широкою популярністю.

Гіалуронова кислота

Не так давно на ринку з'явилася абсолютно нова послуга, побудована на скоєнні ряду уколів за допомогою гіалуронова кислоти. Процедура має зональний спектр застосування і використовується для вирішення наступного набору завдань:

 • Повного видалення ефекту гусячих лапок.
 • Позбавлення від мімічних зморшок, що утворюються в районі губ і очей.
 • Заповнення навіть особливого великих зморшок.
 • Додання поверхні губ ідеальної гладкості.

Важливо підкреслити, що гіалуронова кислота спочатку міститься в організмі людини, а значить її додаткове введення не може завдати ніякої шкоди здоров'ю. Навіть навпаки, подібна процедура повністю виправдано вважається найбільш природним способом боротьби з різними зморшками. Поки що дана методика не дуже відома в нашій країні, але її очевидна ефективність стимулює постійне зростання популярності.

Правда, заради справедливості варто зазначити, що результати подібної процедури також не можна назвати постійними. Згодом зморшки знову повертаються, але це пов'язано з фізіологічним будовою м'язів обличчя, змінити яке просто неможливо. З цієї причини фахівці рекомендують періодично повторювати серії ін'єкцій гіалуронової кислотою.

Мезотерапія

Це досить ефективний і прогресивний спосіб догляду за шкірою. Він будується на введенні ін'єкцій під шкіру. У складі використовуваних препаратів знаходиться безліч вітамінів, мінералів та інших корисних елементів. Як показала практика, процедура дійсно здатна повернути молодість особі за рахунок поліпшення кольору, пружності і так далі.

Підводячи підсумок можна сказати, що кожна людина повинна самостійно вирішувати, використовувати йому косметологічні процедури чи ні. Кожна з них підходить для певної вікової групи, а значить попередньо варто звернутися до фахівця.

Уколи краси: колоти або не бив
Уколи краси: колоти або не бив400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2018-10-15https://plombir-dental.com.ua/ukoly-krasy-koloty-abo-ne-byv
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

 • Перікоронаріт

  Перікоронаріт

  02.06.20

  При утрудненому прорізуванні зубів спостерігається розвиток захворювання перикоронарита....

 • Периостит

  Периостит

  02.06.20

  Запальний процес в окісті називається періостит, а самі пацієнти часто використовують не...

 • Сіалоаденіт

  Сіалоаденіт

  02.06.20

  Термін сіалоаденіт об'єднує всі види запалення слинних залоз, яких є три пари (основні...

 • Вивих зуба

  Вивих зуба

  02.06.20

  Зуби надійно утримуються на своєму місці за рахунок тканин пародонта, що дозволяє йому...

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги