Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 19; Суббота: с 10 до 18;

Стоматологія Київ

Як вибрати хорошого косметолога: 9 основних порад

05.07.2019

Сучасна косметологія забезпечує безліч найрізноманітніших методик, призначених для різнобічного догляду за тілом, особою і загального омолодження. Для цих цілей було розроблено велику кількість всіляких процедур, які довели свою практичну ефективність. Незважаючи на те, що переважна більшість методів відрізняється своєю простотою, довіряти їх виконання слід тільки справжнім професіоналам. Пов'язано це з тим, що використання неякісних препаратів може вкрай негативно позначитися на здоров'ї, а значить подібного розвитку подій потрібно уникати всіма можливими способами. Що стосується безпосереднього вибору підходящої клініки, то тут немає однозначної рецепта. Правда, слід обов'язково вивчати відгуки минулих клієнтів. Для формування власної думки можна замовити одну ознайомчу процедуру. Поверті, справжній професіоналізм буде помітний з першого погляду, також як і явні недоліки в роботі.

На що звернути увагу при виборі косметолога

Потрібно обов'язково підкреслити, що кожен раз доведеться враховувати безліч індивідуальних особливостей, характерних для певних клінік. Незважаючи на це виділяється кілька універсальних чинників, справедливих в будь-якій ситуації:

 • Доглянутого вигляду. Сфахівець повинен, в першу чергу, стежити за собою і своїм зовнішнім виглядом. Дуже маленька вірогідність того, що неохайний фахівець буде добре виконувати процедури.
 • Знайомство. Хороший косметолог спочатку цікавиться причинами, які призвели пацієнта в клініку, але ніяк не підсовує прайс осіб і розповідає про своїх перевагах.
 • Пошук контакту. Косметолог повинен мати у своєму розпорядженні і легко знаходити контакт з клієнтом. Фактор довіри в подібних питаннях відіграє критично важливу роль, а значить цим нюансом ніяк не можна нехтувати.
 • Наявність дипломів. Кваліфікація фахівця підтверджується його практичними вміннями, а також документами про проходження певного навчання, але ніяк не хорошою рекламою і хвалебними промовами.
 • Кабінет. Він підкаже, на скільки добре зберігалися препарати і на скільки правильно використовується наявний набір обладнання.
 • Немає домашніх процедур. Будинки практично неможливо добитися ідеальної чистоти, пам'ятайте про це.
 • Повинна бути позиція. Спеціаліст ніколи не піде на поводу у клієнта.
 • Почніть з малого. Для початку пройдіть невелику процедуру, щоб познайомитися з косметологом.
 • Комплексний підхід. Вплив на шкіру не може обмежуватися одними процедурами, доведеться працювати і вдома. Якщо ж ніяких рекомендацій немає, але перед Вами шарлатан.

Пам'ятайте, що кожна дійсно хороша клініка має всі необхідні ліцензії на ведення медичної діяльності. Також пам'ятайте, що хороші фахівці, навіть з поганою рекламою, завжди дуже затребувані, а значить до них завжди буде важко потрапити через щільний графік.

Як вибрати хорошого косметолога: 9 основних порад
Як вибрати хорошого косметолога: 9 основних порад400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-11-11https://plombir-dental.com.ua/ua/yak-vybraty-horoshogo-kosmetologa-9-osnovnyh-porad
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • 5 Важливих причин, чому потрібно регулярно відвідувати стоматолога

  5 Важливих причин, чому потрібно регулярно відвідувати стоматолога

  Кожен стоматолог в Києві і області визначено точно скаже про важливість і потрібність регулярного проведення оглядів і чищення зубів. Як правило, візити до стоматолога потрібно здійснювати кожні...

 • Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Лікування зубів у дитини слід починати у віці близько 3 років, коли тимчасові зуби вже сформувалися. Це сприятливий час, коли ваше чадо пора починати вчити правильній гігієні порожнини рота і...

 • Рекомендації лікаря після видалення зуба

  Рекомендації лікаря після видалення зуба

  У нашій клініці слідують канонам сучасної стоматології та виконують видалення зуба тільки в крайньому випадку, коли вже не залишилося методів для його збереження або без даного хірургічного втручання...

 • Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Унікальність людини проявляється в усьому і колір зубів не є винятком. Вважається, що нормальний колір зубів повинен нагадувати слонову кістку з невеликим жовтуватим або блакитним відтінком. Але...