Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Видалення зубів мудрості

Стоматологи називають щасливчиками людей, у яких відсутні зуби мудрості. Згідно з діючими канонами в них немає ніякої необхідності для організму, а ось прорізування нових зубів у віці 17-25 років, може доставити ряд незручностей.

Основні показання для видалення зубів мудрості це порушення нормального положення сусідніх зубів, пошкодження щоки і гнійне запалення в яснах. Кращим способом лікування вважається видалення зуба мудрості, цю операцію вам проведуть в стоматологічній клініці Plombir Dental. Наші стандарти лікування відповідають міжнародному рівню.

Видалення зубів мудрості
Видалення зубів мудрості400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/ua/vydalennya-zubiv-mudrosti

Видалення зуба мудрості в клініці в Києві

Що робити з зубом мудрості?

Думки про те, що робити з зубом мудрості в сучасній соматології розходяться. Частина професійного співтовариства називає їх рудиментарним органом і наполягає на обов'язковому видаленні. Інші не бачать нічого поганого в восьмому жувальний зубі, якщо той нормально прорізався і не створює проблем.

Отже, зуб мудрості слід видалити якщо він:

  1. Є причиною запалення ясен, запалення може виникнути при прорізуванні або якщо зуб так і залишиться в яснах (ретінірований зуб).
  2. Зміщує інші зуби, тим самим порушуючи їх нормальне розташування.
  3. Прорізується в сторону і стає причиною постійного дискомфорту при контакті зі щокою.
  4. Заважає нормальному лікуванню сусіднього зуба і при цьому є причиною утворення біля нього важкодоступній порожнини, яку можна почистити від зубного нальоту.

З іншого боку, якщо зуб мудрості нормально прорізався і не доставляємо вам ніяких незручностей, то проводити операцію з його видалення немає необхідності. Він навіть може бути корисний, якщо знадобитися установка незнімного моста, установка брекетів або знімною ортопедичної пластинки. У таких випадках зуб мудрості зручно використовувати в якості опори.

Запишіться на прийом в стоматологічну клініку «Пломбір» у Києві і наші фахівці проведуть діагностику ваших зубів мудрості. Вони визначать їх стан і дадуть рекомендації щодо необхідності проведення хірургічної операції з видалення. Тільки заручившись підтримкою професіоналів можна дізнатися, що робити з «вісімкою» саме у вашому випадку.

Операція з видалення зуба мудрості

Складність видалення зуба мудрості полягає в тому, що в більшості випадків він неправильно розташований, має криві коріння і не завжди повністю виходить з ясен. До того ж можуть спостерігатися додаткові захворювання, наприклад нагноєння в яснах, які викликані прорізуванням восьмого зуба.

У зв'язку з цим операції з видалення зубів умовно поділяють на прості і складні. Під простою операцією на увазі можливість видалити зуб без надрізу ясна і висвердлювання кісткової тканини, вона проводиться в такому порядку:

  1. Обстеження пацієнта для прийняття рішення про необхідність видалення і оцінка складності операції. Для простого втручання зуб здебільшого повинен знаходитися на поверхні, щоб його можна було захопити спеціальним інструментом. Також важливо оцінити стан коренів зуба мудрості, від цього залежить чи можна видалити його без додаткових заходів.
  2. Вводиться місцевий наркоз, для чого ясна покривають знеболюючим гелем і потім роблять укол препарату. У нашій клініці використовують тільки сучасні ліки для анестезії, які можна застосовувати навіть вагітним жінкам. За бажанням пацієнта можна провести операцію під повним наркозом.
  3. Зуб мудрості видаляється спеціальним ручним інструментом, це швидко і не боляче. В утворену лунку закладають ліки для зняття запалення і прискорення її загоєння. Після того як дезінфекція проведена лунку зашивають, щоб вона швидше заживала.
  4. Пацієнту радять, як поводитися в перші дні після операції і запрошують на повторний прийом, щоб перевірити якість загоєння ясна.

Якщо операцію не можна провести простим способом, то використовують іншу методику, для чого лікаря потрібно більше часу і застосування скальпеля і бормашини. Початок і кінець хірургічного втручання точно такі ж, спочатку виконується діагностика, а по завершенню лікування лунку, що залишилася після зуба, закривають і розповідають пацієнтові, які запобіжні заходи слід приймати. Відмінність складає саме видалення зуба, для цього ясна розсікають збоку і висвердлюють кісткову тканину, щоб звільнити коріння зуба. Після цього він видаляється, і вживаються заходи для закриття рани.

При видаленні ретінірованих зубів мудрості, які так і не прорізалися, хірургічне втручання проводиться за другим способом. Десна покається зверху, щоб оголити зуб і лише потім проводяться інші дії. Показанням до проведення такого хірургічного втручання є запалення всередині ясна, тому додатково стоматолог вичищає рану від гною та іншої небезпечної мікрофлори.

Стоматологи-хірурги в нашій клініці можуть провести операцію з видалення зуба мудрості будь-якої складності. Ми гарантуємо вам повне одужання.

Переваги звернення в нашу клініку

Якщо ви ще не є постійним клієнтом стоматологічної клініки Пломбір в Києві. Тоді ми розповімо, чому кияни та гості столиці вибирають саме нас для лікування зубів, особливо з питань хірургії.

У штаті клініки кілька стоматологів-хірургів, які зайняті у нас повний робочий день і не ведуть паралельну практику в інших медичних установах. Це фахівці з великим практичним досвідом успішних хірургічних втручань різного рівня складності.

За рівнем технологічного оснащення клініка Пломбір не поступається провідним іноземним стоматологічним клінікам. У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання для діагностики та лікування. Звернення до нас це безпечно, швидко і безболісно.

Наші лікарі відстежують і освоюють інноваційні методики лікування. Ми постійно приділяємо увагу підвищенню кваліфікації лікарів та іншого медичного персоналу клініки, відправляючи їх на стажування за кордон.

На будь-який вид лікування ми даємо гарантію. Так ви впевнені, що всі роботи виконані професійно і захворювання не нагадає про себе через якийсь час. Що стосується видалення зубів мудрості, навіть найскладніші операції не матимуть ускладнень, якщо пацієнт дотримується всіх рекомендації лікаря і не ігнорує плановий профілактичний огляд.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги