Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Вплив прикусу на молодість особи

01.10.2019

Виявляється, неправильний прикус може бути причиною зморшок і некрасивого профілю особи. Тому в цій статті мова піде про те, яким чином найбезпечніший неправильний прикус може стати причиною ранніх зморшок.

З віком особа і його форма змінюються. Висота прикусу знижується, а це в свою чергу, призводить до того, що нижня частина обличчя стає менше. Якщо ж є проблеми з неправильно прикусу, змінитися не в кращу, «старечу» сторону може весь профіль в цілому.

Вплив віку на прикус
Звичайно ж, з віком збільшується кількість мімічних зморшок. На жаль, частими «гостями» є носогубні, Носослізний складки. Ще більшою проблемою, естетично-негарним буде профіль, якщо у людини немає деяких зубів, неправильний прикус або багато поганих, невостановленних зубів.

Молоді жінки після 35-ти років зазвичай стикаються з проблемою другого підборіддя. Групу ризику становлять жінки, у яких немає кількох зубів, є неправильний прикус або спостерігається заднє положення нижньої щелепи. А якщо додати до цього ще й слабкість м'язів, то проблема може бути досить серйозною. Адже в комплексі ми отримуємо відкладення жиру за жіночим типом. А це негарний друге підборіддя, позбутися якого дуже складно.

Але, звичайно ж, все можна змінити! Для цього необхідно попрацювати з ортодонтом, стоматологом-ортопедом і відновити відсутні зуби, змінити неправильний прикус. Адже зазвичай при лікуванні збільшується висота прикусу, що дозволяє розвантажити м'язи. Вони натягуються, профіль ставати м'якше, естетичніше.

Дуже важливо вчасно проводити протезування зубів. Адже проблему другого підборіддя або некрасивого профілю потрібно вирішувати в першу чергу в кріслі у стоматолога. А якщо ви вирішите вдатися до допомоги косметологів і введете в губи гіалуронову кислоту або інші препарати для того щоб надати форму і пухкість, то стане тільки гірше. Особливо, якщо у вас є заднє положення нижньої щелепи.

Зараз стоматологія досить м'яка і «просунута». А раніше, щоб зробити обличчя більш худим, дівчатам видаляли бічні зуби. Це приносило багато клопоту жінкам. Але зараз таке, звичайно ж, не практикують. Жінки дуже часто видаляють грудки Біша, щоб здаватися витонченіше.

 Звичайно ж, видаляти зуби можна при наявності показань, наприклад, «вісімки» (зуби мудрості) ніяк не впливають на зовнішній вигляд і профіль. Але завжди пам'ятайте, що всі інші зуби, крім зубів мудрості потрібно відновлювати, тим більше, зараз для цього є маса можливостей.

Вплив прикусу на молодість особи
 Вплив прикусу на молодість особи400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-10-01https://plombir-dental.com.ua/ua/vplyv-prykusu-na-molodist-osoby
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

 • Перікоронаріт

  Перікоронаріт

  02.06.20

  При утрудненому прорізуванні зубів спостерігається розвиток захворювання перикоронарита....

 • Периостит

  Периостит

  02.06.20

  Запальний процес в окісті називається періостит, а самі пацієнти часто використовують не...

 • Сіалоаденіт

  Сіалоаденіт

  02.06.20

  Термін сіалоаденіт об'єднує всі види запалення слинних залоз, яких є три пари (основні...

 • Вивих зуба

  Вивих зуба

  02.06.20

  Зуби надійно утримуються на своєму місці за рахунок тканин пародонта, що дозволяє йому...

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги