Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Вплив прикусу на молодість особи

01.10.2019

Виявляється, неправильний прикус може бути причиною зморшок і некрасивого профілю особи. Тому в цій статті мова піде про те, яким чином найбезпечніший неправильний прикус може стати причиною ранніх зморшок.

З віком особа і його форма змінюються. Висота прикусу знижується, а це в свою чергу, призводить до того, що нижня частина обличчя стає менше. Якщо ж є проблеми з неправильно прикусу, змінитися не в кращу, «старечу» сторону може весь профіль в цілому.

Вплив віку на прикус
Звичайно ж, з віком збільшується кількість мімічних зморшок. На жаль, частими «гостями» є носогубні, Носослізний складки. Ще більшою проблемою, естетично-негарним буде профіль, якщо у людини немає деяких зубів, неправильний прикус або багато поганих, невостановленних зубів.

Молоді жінки після 35-ти років зазвичай стикаються з проблемою другого підборіддя. Групу ризику становлять жінки, у яких немає кількох зубів, є неправильний прикус або спостерігається заднє положення нижньої щелепи. А якщо додати до цього ще й слабкість м'язів, то проблема може бути досить серйозною. Адже в комплексі ми отримуємо відкладення жиру за жіночим типом. А це негарний друге підборіддя, позбутися якого дуже складно.

Але, звичайно ж, все можна змінити! Для цього необхідно попрацювати з ортодонтом, стоматологом-ортопедом і відновити відсутні зуби, змінити неправильний прикус. Адже зазвичай при лікуванні збільшується висота прикусу, що дозволяє розвантажити м'язи. Вони натягуються, профіль ставати м'якше, естетичніше.

Дуже важливо вчасно проводити протезування зубів. Адже проблему другого підборіддя або некрасивого профілю потрібно вирішувати в першу чергу в кріслі у стоматолога. А якщо ви вирішите вдатися до допомоги косметологів і введете в губи гіалуронову кислоту або інші препарати для того щоб надати форму і пухкість, то стане тільки гірше. Особливо, якщо у вас є заднє положення нижньої щелепи.

Зараз стоматологія досить м'яка і «просунута». А раніше, щоб зробити обличчя більш худим, дівчатам видаляли бічні зуби. Це приносило багато клопоту жінкам. Але зараз таке, звичайно ж, не практикують. Жінки дуже часто видаляють грудки Біша, щоб здаватися витонченіше.

 Звичайно ж, видаляти зуби можна при наявності показань, наприклад, «вісімки» (зуби мудрості) ніяк не впливають на зовнішній вигляд і профіль. Але завжди пам'ятайте, що всі інші зуби, крім зубів мудрості потрібно відновлювати, тим більше, зараз для цього є маса можливостей.

Вплив прикусу на молодість особи
 Вплив прикусу на молодість особи400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-10-01https://plombir-dental.com.ua/ua/vplyv-prykusu-na-molodist-osoby
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Способи професійного чищення зубів

  Способи професійного чищення зубів

  Популярним пропозицією стоматологічних клінік Києва і не тільки є професійна чистка зубів, під час якої лікар видаляє твердий і м'який зубний наліт. Залежно від обраної клініки вам можуть...

 • Плюси і мінуси плазмотерапіі

  Плюси і мінуси плазмотерапіі

  Плазмотерапія це інноваційний і затребуваний ін'єкційний метод косметології. Проте, плазмотерапія має безліч відзнак від мезотерапії і інших аналогічних методик. При наявності плазмоліфтінга пацієнту...

 • Як лікувати вестибулярное розташування зубів

  Як лікувати вестибулярное розташування зубів

  Коли зуби знаходяться на зовнішній стороні зубного ряду, виступаючи за його кордон, то в стоматології таку аномалію називають вестибулярное розташування зубів. Також це захворювання називають губні...

 • Як зберегти емаль зуба

  Як зберегти емаль зуба

  Наш організм влаштований таким чином, що сама міцна тканина в тілі людини призначена для захисту зовнішньої частини зубів, яка виступає з ясен. Звичайно ж, мова йде про зубної емалі, міцніше неї в...