Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Вініри

Зірки кіно і естради не народилися з ідеально рівними і бездоганно білими зубами, своїми голлівудськими посмішками вони зобов'язані професійній роботі стоматологів і керамічним накладок вінірами. Це спеціальна технологія, яка дозволяє приховати недоліки кольору і форми зубів, щоб зовні вони виглядали ідеально.

Використання виниров має такі переваги:

  • Привабливість - перед установкою проводиться індивідуальне моделювання посмішки, щоб досягти ідеального ефекту.
  • Довговічність - керамічна накладка може служити десятки років, даний матеріал фактично не знає зносу. Відбілювання дає лише тимчасовий результат, а пломби і відреставровані зуби мають властивість поступово темніти. З винирами такого не відбувається, досить видалити зубний наліт і вони знову виглядають ідеально.
  • Натуральність - структура винира для непрофесіонала не відрізняється від натуральної емалі зуба. При установці цих накладок зберігається навіть ефект прозорості, коли від кореня до краю зуба емаль поступово світлішає і на кінчику здається трохи прозорою.
Вініри
Вініри400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2020-05-25https://plombir-dental.com.ua/ua/viniry

Вініри

Звернувшись в стоматологічну клініку «Пломбір» у Києві, ви можете стати володарем бездоганною усмішки вже сьогодні. Наші стоматологи візьмуть на себе всі роботи, від підготовки порожнини рота до установки косметичних накладок.

Як встановити вініри

Для того щоб ви стали володарем голлівудської посмішки наші стоматологи і зубні техніки виконають наступні дії:

  1. Виконується моделювання посмішки, щоб пацієнт зміг оцінити результат, якого можна досягти в його конкретному випадку. Для цього аналізуються такі параметри як риси обличчя і міміку при звичайній усмішці, в процесі розмови, і коли вам смішно.
  2. Проводиться попередня підготовка зубів до установки накладок. Знімається верхній шар емалі від 0,1 до 0,5 мм і підбираються вініри. З їх допомогою можна приховати такі дефекти як відколи, проміжки між передніми зубами і плями емалі. Все це враховується, щоб забезпечити високий результат.
  3. Маючи підготовлені до протезування зуби і визначившись з формою виниров, слід провести тривимірне сканування порожнини рота. Це дуже швидка і безболісна процедура, під час якої буде сформована 3D картинка зубів і щелепи. Отримані дані ляжуть в основу розрахунку виниров зубними техніками, адже вони будуть виготовляти їх індивідуально під кожен ваш зуб з керамічних заготовок. По суті, робота техніка зводиться до задачі всього масиву даних в спеціальний пристрій, на якому і буде проведена обточування накладки під потрібний розмір.
  4. Установка винира виконується при повторному відвідуванні кабінету стоматолога. Спочатку лікар приміряє кожен з них, щоб переконатися в правильності виготовлення, після чого виконує протезування. Це недовга і безболісна процедура, яка дозволяє надійно зростити накладку з емаллю зуба. Вона може здатися простий зовні, але тільки професіонал може закріпити винир так, щоб він служив вам довгі роки.
  5. Після того як всі накладки встановлені, лікар виконує доведення вашої посмішки до ідеального стану за допомогою шліфування й полірування.

Це важливо

Перед тим як приступити установці вінірів слід виключити протипоказання, але їх небагато. По-перше, слід вилікувати зуби, щоб вони не були схильні до карієсу, парадонту і провести гігієнічну чистку для видалення зубного нальоту. По-друге, накладки не застосовують, якщо у пацієнта є серйозні відхилення в прикусі, спочатку слід звернутися до ортодонта. По-третє, видимий зубної ряд повинен бути повним, відсутні зуби відновлюються за допомогою імплантатів. По-четверте, на зубах встановлені об'ємні старі пломби. Тоді їх рекомендується замінити на нові і приховати коронками.

При відсутності протипоказань установка вінірів проводиться мінімум за два відвідування стоматологічної клініки. На першому прийомі зуби попередньо готуються шляхом обточування (зняття верхнього шару емалі) і проводиться комп'ютерне сканування порожнини рота для моделювання посмішки (проектування виниров). Під час другого прийому лікар встановлює накладки на зуби і на цьому ваша ідеальна посмішка повністю готова. На обох етапах роботи лікар застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Зовсім необов'язково обточувати всі зуби або встановлювати на кожен з них винир. Зазвичай кількість накладок для досягнення відмінного результату становить від 4 до 12.

Установка вінірів це косметична процедура і вона не скасовує догляд за порожниною рота. Пацієнту не потрібно застосовувати ніяких спеціальних дій, але він повинен правильно чистити зуби два рази в день. А раз в 3-6 місяців відвідувати кабінет стоматолога для профілактичного огляду і видалення зубного нальоту.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги