Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Терапія

У порожнині рота постійно відбуваються процеси утворення бактерій, які стають причиною виникнення захворювань зубів і ясен. Уникнути цього можна за умови правильного раціону харчування, регулярної гігієни порожнини рота і проходження постійних профілактичних оглядів у стоматолога.

Але так уже склалося, що багато хто не приділяють належної уваги попередженню захворювань зубів і ясен, через що змушені звертатися до стоматологів для проходження курсу лікування. Ще гірше, якщо пацієнт довгий час ігнорував симптоми захворювання і запустив його.

Коли потрібна терапевтична стоматологія

Правильна терапія зубів завжди проводиться за призначенням лікаря після планового огляду, але, на жаль далеко не всі пацієнти знають, як важливо проходити таке обстеження. Але все ж можна виділити три випадки, коли доводиться вдаватися до методів лікування цього розділу стоматології:

  1. При появі симптомів захворювання. Зубний біль, запалення і кровотечу ясен, відколювання зуба або просто підозра на карієс, це вагомі причини відвідати стоматолога. Ігнорування подібних факторів загрожує більш серйозними проблемами, це не тільки завдасть вам фізичний біль, але і обійдеться в рази дорожче.
  2. Перед протезуванням або імплантацією. Відновлення зубного ряду вимагає ідеального стану порожнини рота, тому перед тим як приступити до установки імплантату або нарощування протеза, слід вилікувати наявні захворювання порожнини рота.
  3. Після відбілювання зубної емалі. Спеціальні гелі впливають тільки на емаль, вони за своєю формулою не можуть змінити колір пломби. Щоб старі пломби НЕ дисгармоніювали з новою білосніжною посмішкою їх рекомендується замінити на нові, які будуть підходити за кольором.

Наші послуги

Стоматологічна клініка в Києві «Пломбір» надає наступні послуги з терапії зубів:

  • Лікування ясен. Виділяють дві основні патології ясен, це гінгівіт і пародонтит, перша є початковою формою другого. Головна небезпека - можливість втрати здорового зуба. Розвиток захворювання супроводжується почервонінням ясна і кровотечею під час чищення зубів. На початку хвороби хвороботворні бактерії потрапляють під ясна в місці зіткнення з емаллю зуба. Видалити їх звичайними гігієнічними процедурами не представляється можливим, єдиний надійний спосіб захисту від пародонту - регулярне відвідування стоматолога для проведення професійного чищення.
  • Лікування каналів. Усередині зуба знаходиться кілька дрібних судин або каналів, запалення яких загрожує сильним болем, набряком і нагноєнням. Хвороби каналів бувають первинні і вторинні. Спочатку запалення виникає внаслідок пульпіту (складна форма карієсу), але якщо лікар стоматолог виконає свою роботу неякісно, ​​то хвороба повернеться через кілька місяців в більш складній формі. У клініці «Пломбір» готові взятися за лікування каналів зубів при первинному ураженні або при їх повторному запаленні. При своєчасному зверненні ми гарантуємо збереження зуба.
  • Реставрація зубів. Якщо частина зуба відламалася через травму або він був істотно пошкоджений в процесі лікування, тобто можливість повернути йому колишню форму. Для цього слід дотримуватися два правила. Перше, наші лікарі стоматологи працюють тільки з високоякісними композитними матеріалами, які мають потрібно міцність, повторюють колір зуба і не змінюють свого відтінку з часом. Друге, професійна робота кращих стоматологів столиці. Зубу надається його первісна форма, щоб він не порушував звичний прикус, так пацієнт не відчує дискомфорту, а навантаження на зуби залишиться колишньою.
  • Пломбування. Тільки якісна і правильно встановлена ​​пломба здатна надовго захистити ваш зуб від подальшого руйнування. Вона повинна виключати утворення мікротріщин, через яку хвороботворні бактерії потраплять під неї і стануть причиною вторинного карієсу. Також хороша пломба при установці відшліфовується таким чином, щоб повністю повторювати колишню форму зуба, для збереження звичного прикусу.

Довірте лікування своїх зубів клініці «Пломбір»

Ми працюємо в Києві не перший рік, і більшість наших клієнтів стають постійними. Нам довіряють, тому що професіоналізм наших лікарів не викликає сумніву. Додайте сюди найсучасніше обладнання, і лікарські препарати і матеріали європейської якості, придбані у виробників.

У стоматологічній клініці «Пломбір» ми не просто займаємося лікуванням вашої порожнини рота, а зробимо все так, щоб хвороба вже не повернулася. Своїх пацієнтів ми вчимо правильному догляду за зубами і яснами, а також як своєчасно виявити початок захворювання, щоб усунути його на початковій стадії.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги