Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Симптоматика

Існує великий перелік хвороб зубів і ясен, назва яких нічого не скажуть людині без спеціальної медичної освіти. Але вам і не потрібно знати цю термінологію, досить визначитися з симптомами і встановити проблему по ним.

В цьому розділі нашого сайту ми постараємося якомога докладніше і доступніше описати симптоми різних захворювань ротової порожнини. Використовуйте ці довідкові матеріали мудро і пам'ятайте, що точний діагноз можна поставити тільки на прийомі у лікаря, а самолікування вкрай небезпечний процес.

Зміна кольору зубів, реакція на холодну їжу, неприємний запах з-за рота і інші «дрібниці», на які при швидкості сучасного життя часто подовгу не звертають уваги, насправді є симптомами захворювання зубів. В першу чергу вони вказують на порушення гігієни порожнини рота, в другу є провісниками різних захворювань, викликаних запальними процесами. У подібних ситуаціях можна спробувати визначити симптоми розвиваються хвороб і зупинити їх за рахунок профілактичних дій, але надійніше буде пройти огляд у стоматолога і дотримуватися його рекомендацій.

Ще про симптоми запальних процесів в ротовій порожнині можна сказати те, що при появі будь-якого болю або пухлини, слід негайно відправитися в кабінет стоматолога. У таких випадках допомагає тільки хірургічне лікування, і витрачати час на самостійне визначення симптомів недоцільно.

Інший тип зубних захворювань пов'язаний з неправильним розташуванням і зростанням, як окремих зубів, так і цілих груп. Їх симптоми на обличчя, причому в буквальному сенсі слова, адже некрасиві зуби, добре помітні. Подібних хвороб кілька десятків, відрізняються вони видами відхилення від нормального стану, і відповідно до них вибирається спосіб корекції. У дітей завчасно діагностувати аномальне розташування зубів можна тільки на огляді, але і виправити його на даній стадії найпростіше.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Унікальність людини проявляється в усьому і колір зубів не є винятком. Вважається, що нормальний колір зубів повинен нагадувати слонову кістку з невеликим жовтуватим або блакитним відтінком. Але...

 • Уколи краси: колоти або не бив

  Уколи краси: колоти або не бив

  Питання про те, чи використовувати уколи в косметологічних цілях ставати перед багатьма сучасними жінками. Дехто ставиться до цього з явним скептицизмом, тоді як інші готові буквально на все заради...

 • Фотовідбілювання зубів Magic Smile

  Фотовідбілювання зубів Magic Smile

  Це один з найбільш передових та інноваційних методів, що дозволяють відбілити поверхню зубів. В його основі лежить метод впливу на зубну емаль за рахунок використання спеціального гелю, до складу...

 • Вплив прикусу на молодість особи

  Вплив прикусу на молодість особи

  Виявляється, неправильний прикус може бути причиною зморшок і некрасивого профілю особи. Тому в цій статті мова піде про те, яким чином найбезпечніший неправильний прикус може стати причиною ранніх...