Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Стоматологічний біопрепарат Emdogain: особливості та спектр застосування

14.06.2019

Розглянутий препарат є інноваційною розробкою, покликаної значно спростити процедуру відновлення пародонтиту, а саме його м'яких і твердих тканин. Фактично - ця технологія не має аналогів по свій дієвості в питаннях регенерації.

Принцип дії біопрепарату Emdogain

Біопрепарат здатний відновлювати натурального кріплення зуба. Для початку відділяється частина ясна і на корінь наноситися потрібну кількість Emdogain. Після цього ясна закривається і починаються відновні процеси, що впливають на наступні компоненти ротової порожнини:

 • Зубний цемент. Він необхідний для міцного з'єднання зуба і альвеолярної кістки. До його складу входять клітинні і неклітинні речовини. Даний препарат здатний відновити неклеточную складову зубного цементу, значно поліпшивши надійність кріплення до кістки.
 • Пародонтальні зв'язки. Вони пов'язують зуб і кістка. Якщо вони руйнуються, то на їх місці утворюється порожнина, в якій починають розвиватися різні хвороботворні бактерії, що призводять до запальних процесів. Після нанесення препарату, зв'язки починають поступово відновлюватися, заповнюючи собою порожнечі, витісняючи тим самим бактерії, що призводить до усунення запалення.
 • Альвеолярна кістка. За рахунок ряду компонентів, що входять до складу Emdogain, вдається частково відновити кістку. В даному випадку діючими речовинами виступають емалеві протеїни і мікрочастинки кісткового трансплантата.

Особливості біопрепарату Emdogain

Почати варто з того, що ефективність використання цього препарату було доведено в ході безлічі досліджень. Незважаючи на свою відносну новизну, дана технологія вже повсюдно застосовується в сучасній стоматології, допомагаючи усувати хиткість, рухливість і різні патології зубів.

Практика показує, що після нанесення препарату на проблемну ділянку, вдається відновити до дев'яноста відсотків природної кісткових тканин і зв'язок. З експертної точки зору - це феноменальний результат, який ще нікому не вдалося показати. Особлива продуктивність використання Emdogain була зафіксована при лікуванні пародонтальних кишень.

Практичне застосування препарату Emdogain

У сучасній стоматології даний препарат використовується для роботи з наступними завданнями:

 1. Усунення внутрішніх дефектів. За допомогою Emdogain вдається заповнювати внутрішні порожнечі, що утворюються в результаті появи внутрішніх відхилень в корінний системі.
 2. Усунення рецесійних дефектів. Препарат здатний не тільки значно знизити загальну чутливість зубних коренів, але кардинально поліпшити естетичну складову за рахунок застосування клаптикової хірургії.
 3. Усунення фуркаціонних дефектів. Використання даної технології відчутно полегшило процес усунення недоліків у будову нижньої щелепи, зробивши його більш доступним і простим для виконання.
 4. Усунення внутрішньокісткових дефектів. За рахунок правильно підібраного складу, Emdogain позбавляє пацієнта навіть від значних відхилень у будові щелепи, стимулюючи відновлення кісткових тканин і зв'язок, що заповнюють порожнечі, що утворилися.

Потрібно відзначити, що препарат зарекомендував себе з кращого боку не тільки при лікуванні пародонтиту, але як додатковий засіб при зубної імплантації. При цьому технологія повністю безпечна для здоров'я пацієнта, адже Emdogain не містить в собі ніяких шкідливих речовин.

Стоматологічний біопрепарат Emdogain: особливості та спектр застосування
Стоматологічний біопрепарат Emdogain: особливості та спектр застосування400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-06-14https://plombir-dental.com.ua/ua/stomatologichnyy-biopreparat-emdogain-osoblyvosti-ta-spektr-zastosuvannya
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Вплив прикусу на молодість особи

  Вплив прикусу на молодість особи

  Виявляється, неправильний прикус може бути причиною зморшок і некрасивого профілю особи. Тому в цій статті мова піде про те, яким чином найбезпечніший неправильний прикус може стати причиною ранніх...

 • Популярні питання про брекетах і відповіді на них

  Популярні питання про брекетах і відповіді на них

  Якщо запитати у будь-якої людини далекого від стоматології про те, як можна виправити прикус, то в 90% ми почуємо відповідь - за допомогою брекетів. Причому більшість потенційних пацієнтів думають,...

 • Види і особливості сучасних пломб

  Види і особливості сучасних пломб

  Стоматологія не стоїть на місці, і постійно з'являються нові способи лікування захворювань порожнини рота, але коли мова заходить про карієс, той нічого кращого установки пломб поки не придумали. Але...

 • Звідки береться зубний біль?

  Звідки береться зубний біль?

  Ми прекрасно знаємо, що зуби болять тільки в тому випадку, коли вони піддалися якомусь захворювання. Причому в 90% причиною хвороби є недотримання правил гігієни порожнини рота, а також ігнорування...