Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Стоматологічні послуги

Ми надаємо повний комплекс медичних послуг в області дорослої і дитячої стоматології. Основні напрямки діяльності: хірургія, терапія, протезування, дитяча стоматологія, ортодонтія і імплантологія. Профілактичне лікування і косметологічні процедури. У своїй роботі дотримуємося принципу індивідуального підходу до кожного клієнта. Тільки сучасне обладнання та лікарі з міжнародним рівнем кваліфікації. Наша головна мета- зробити Ваше лікування приємним.

Лікуванням наших пацієнтів займаються справжні професіонали своєї справи, з використанням тільки сучасного обладнання і матеріалів, що мають міжнародні сертифікати якості.

Більше робіт вы зможете знайти
на нашому каналі.

Лікуванням наших пацієнтів займаються справжні професіонали своєї справи, а в своїй роботі вони використовують тільки сучасне обладнання і матеріали, що мають міжнародний сертифікат якості. В послуги стоматологічної клініки входять наступні напрямки:

 • Хірургія - оперативні втручання в щелепно-лицевій ділянці такі як: видалення  зубів,  імплантація, лікування запальних запальних процесів, видалення доброякісних пухлин,  виконання зубозберігаючих операцій (резекціі) пластика вуздечки язика та губ.
 • Терапія - лікування зубів та ясен, лікування карієсу та його ускладнень (пульпіту, періодонтиту), реставраціі зубів , відбілювання для додання їм естетичного зовнішнього вигляду.
 • Протезування - якщо зуб неможливо зберегти, його можна замінити штучним протезом, який буде служити вам нітрохи не гірше.
 • Профілактика - фторування, гігієнічна чистка та інші методики, які дозволяють відновити природний захист зубів і повернути здоров'я ясен.
 • Ортодонтія - корекція зубів і прикусу, різні методики, в тому числі повністю непомітні для оточуючих. Модифікація росту зубів у дітей.
 • Косметичні процедури - видалення нальоту, відбілювання та інші процедури для створення чарівної посмішки.

Важливим напрямком нашої діяльності, яке заслуговує на окрему увагу, є дитяча стоматологія. Думка про те, що всі проблеми з зубами зникнути після випадання молочних, абсолютно не вірно. Якщо не приділяти питанням росту зубів і станом ясен належної уваги, то потім доведеться витрачатися на дороге лікування в підлітковому віці. А так як до маленьких пацієнтів потрібен особливий підхід, то наші лікарі і медперсонал проходять спеціальні курси підготовки.

Це повний перелік послуг стоматологічної клініки «Пломбір». Детальніше з кожної з них ви можете ознайомитися на відповідних сторінках сайту або замовте зворотний дзвінок для отримання безкоштовної консультації.

Переваги нашої клинки

Довіривши нам своє лікування, ви робите правильний вибір тому що:

 • Ми даємо гарантію на кожну пломбу, імплантат, коронку, брекет і т.д.
 • У штаті клинки працюють кращі фахівці столиці, чий авторитет не викликає сумніву.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Лікування вибирається на підставі фізичного і психологічного стану.
 • При лікуванні використовуються прогресивні методики знеболювання, знімається не тільки біль, але і будь-які неприємні відчуття.
 • Наші послуги це симбіоз європейської якості і українських цін.

Наш рівень сервісу ви можете розглядати в якості окремої послуги або ще одного переваги клинки. Шановні клієнти, вибір за вами. Але головне, що звернувшись до нас, ви не будете стояти в чергах, чекати поки підготують кабінет, не почуєте, що лікар вирішив трохи відпочити, а ваша запис в книзі реєстрації пропала. Подібних неприємною ще не траплялося в нашій роботі, і ми робимо все можливе, щоб якість обслуговування клієнтів завжди залишалося на високому рівні.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Лікування зубів у дитини слід починати у віці близько 3 років, коли тимчасові зуби вже сформувалися. Це сприятливий час, коли ваше чадо пора починати вчити правильній гігієні порожнини рота і...

 • Збільшення губ гіалуронової кислотою

  Збільшення губ гіалуронової кислотою

  У тому випадку, якщо ви дійсно хочете надати своїм губам більше обсягу, домігшись тим самим ідеальної форми, сучасна косметологія пропонує безліч способів досягти цього результату, витративши на це...

 • Як лікувати вестибулярное розташування зубів

  Як лікувати вестибулярное розташування зубів

  Коли зуби знаходяться на зовнішній стороні зубного ряду, виступаючи за його кордон, то в стоматології таку аномалію називають вестибулярное розташування зубів. Також це захворювання називають губні...

 • У яких випадках потрібно протезування зубів

  У яких випадках потрібно протезування зубів

  Сьогодні існує безліч причин, що призводять до втрати одного або декількох зубів. У людини виникає не тільки психологічний комплекс, але і фізіологічний шкоди. Він соромиться своєї посмішки, а їжа...