Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Що з себе являє мезотерапія і навіщо вона потрібна

10.08.2019

Не будемо довго вас мучити вступною частиною і перейдемо відразу до того, що таке мезотерапія.

Мезотерапія - це процедура, основним методом якої є ін'єкційне введення в шкіру різних речовин в складі, так званого коктейлю з активних речовин (це можуть бути вітаміни, еластин, колаген, гіалуронова кислота, амінокислоти та інші).

Такого роду коктейль здатний підібрати і грамотно ввести тільки лікар-косметолог. При цьому, склад такого коктейлю залежить в першу чергу від проблем шкіри, яку бачить лікар.

Мезотерапію застосовують при сірості шкіри, появі дрібних зморшок, для боротьби з колами під очима.

Процедура мезотерапії є практично безболісною. Безпосередньо перед процедурою лікар зробить анестезію.

Якщо говорити про вартість мезотерапії, то на сьогоднішній день вона стала більш доступною, ніж наприклад 5 років тому. Також важливо розуміти, що вартість процедури буде прямо залежати від того якій області потрібна допомога, будь то все обличчя або потрібне зональне коригування.

Чому для мезотерапії потрібні уколи?

Все просто, ні колаген, ні еластин, ні що б її) гілауронова кислота, ні інші компоненти не можуть подолати шкірний бар'єр. Саме тому їм потрібна допомога у вигляді ін'єкції під шкіру.

У свою чергу при попаданні під шкіру ці речовини починають старанно працювати і здатні надати швидку позитивну дію, тим самим виконавши покладені на них функції.

Лікарі-косметологи «Plombir Dental» так говорять про мезотерапію:

«Мезотерапія міцно увійшла в косметологію і на сьогоднішній день є вкрай затребуваною послугою серед наших клієнтів. Вся справа в тому, що рішення естетичних проблем для жінок безсумнівно стоїть на одному з перших місць. Говорячи про основні принципи нашої роботи можна сказати 3 слова: рідко, мало, туди куди потрібно. Що ми під цим розуміємо? Рідко, значить не частіше разу на 7-12 днів. Мало, значить вкрай невеликими порціями по 1,5-3 мл. Ну, а щодо потрібного місця тут можна навіть не коментувати».

Мезотерапію можна робити починаючи практично з будь-якого віку. Скажімо, з віку, коли людина може самостійно приймати рішення про те, що йому це необхідно. Тут головне визначитися з метою, а лікар-косметолог допоможе скласти потрібний алгоритм дій.

Наша клініка надає послуги мезотерапії. З основними цінами можна ознайомитися за цим посиланням.

Що з себе являє мезотерапія і навіщо вона потрібна
Що з себе являє мезотерапія і навіщо вона потрібна400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-08-10https://plombir-dental.com.ua/ua/shcho-z-sebe-yavlyaye-mezoterapiya-i-navishcho-vona-potribna
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Як рідше лікувати зуби

  Як рідше лікувати зуби

  Незважаючи на те, що нові методики, устаткування і медикаменти дозволяють лікувати більшість хвороб зубів максимально швидко і безболісно. Все одно ніхто не прагне відвідувати стоматолога, тому що...

 • Що таке терапевтична стоматологія

  Що таке терапевтична стоматологія

  Якщо зуб болить - його треба полікувати, і ми звикли, що цю роботу виконує стоматолог, але чи є у нього якась спеціалізація? Кілька статей назад в нашому блозі ми розповідали про такі спеціальності...

 • Перфорація зуба: симптоми і лікування

  Перфорація зуба: симптоми і лікування

  Якщо стоматолог поставив вам діагноз перфорація зуба, то це означає наявність наскрізного отвору в стінці зуба, яке досягає внутрішньої порожнини. Причинами такого захворювання такого захворювання...

 • Причини запалення і способи лікування каналів зуба

  Причини запалення і способи лікування каналів зуба

  Кожен зуб має всередині пульпу, це м'яка тканина прихована дентином, в якій багато нервових закінчень, кровоносних і лімфатичних судин. Пульпа харчується через судини, які проходять через канали в...