Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Що таке незнімне протезування зубів

20.08.2017

Протезування зубів - чи не найпопулярніша стоматологічна послуга. Завдання його - відновлення зовнішнього вигляду і функцій зубів, які з тієї чи іншої причини були втрачені або пошкоджені. Іноді воно носить суто косметичний характер. Незнімне протезування - один з його видів.

Что такое несъемное протезирование зубов

Чим відрізняються незнімні протези

За допомогою незнімних протезів заповнюють зубний ряд, в тому випадку, якщо втрачено 1-2 зуба. Цей вид протезів застосовують при каріозних пошкодженнях зубів, при швидкої зношуваності тканини зубів, щоб надати їм необхідну форму або змінити відтінок.

Плюси у незнімних дентальних протезів наступні.

 • Стабільність конструкції протеза. Зняти його самостійно, не пошкодивши, не можна.
 • Розподіл навантаження при жуванні виключно на зуби, де закріплений протез, а не на ясна.

Як матеріали для виготовлення застосовують: сплави хрому та кобальту, золота і паладію. Вони можуть бути виконані і з неметалічного матеріалу: порцеляни, кераміки або двоокису цирконію. Є і бюджетні, але досить міцні і естетичні металокерамічні конструкції (металевий сплав з покриттям з кераміки). Ціна незнімного протезування зубів залежить від складності роботи і використовуваних матеріалів.

Класифікація

 • Коронки. Використовуються, якщо втрачено один зуб або два, що знаходяться по сусідству.
 • Мостовидні протези (їх ще називають «мостами»). Це кілька коронок, які заповнюють дефекти в зубному ряду. Спирається міст на підготовлені природні зуби. При цьому будова протезів максимально відповідає пристрою зубного ряду. Мостовидні конструкції відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і міцністю. Плюс їх ще і в тому, що люди швидко звикають до таких штучним зубам.
 • Вініри - накладки на зуби, які закріплюються за допомогою особливого клеїть речовини. Застосовуються, в основному, для корекції візуальних недоліків зубів: частковий відкол або зміна кольору зубної емалі на більш темний.
 • Виберіть. За допомогою цього виду протезів відновлюють природний колір і форму зубів. Для вкладок використовують такі матеріали: металокераміка, хромово-кобальтові сплав, а також золото.

Протипоказання

Незнімне протезування має і ряд протипоказань.

 • Алергія на матеріал, з якого виконаний протез.
 • Запальний процес у ротовій порожнині, в тому числі і запалення пародонту.
 • Запалення кісткової щелепної тканини.

У цих випадках установка незнімного протеза доцільна лише після того як вилікувано захворювання. Якщо має місце алергічна реакція, проблему допоможе вирішити заміна матеріалу на інший, який не викликає алергії.

Що таке незнімне протезування зубів
Що таке незнімне протезування зубів400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2017-08-20https://plombir-dental.com.ua/ua/shcho-take-neznimne-protezuvannya-zubiv
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Унікальність людини проявляється в усьому і колір зубів не є винятком. Вважається, що нормальний колір зубів повинен нагадувати слонову кістку з невеликим жовтуватим або блакитним відтінком. Але...

 • Причини карієсу молочних зубів

  Причини карієсу молочних зубів

  Тимчасові зуби також схильні до карієсу, як і постійні, але їх лікування ускладнене відразу декількома факторами. По-перше, дитина часто не розуміє джерела болю або з якої-небудь причини (боязнь...

 • Популярні питання про брекетах і відповіді на них

  Популярні питання про брекетах і відповіді на них

  Якщо запитати у будь-якої людини далекого від стоматології про те, як можна виправити прикус, то в 90% ми почуємо відповідь - за допомогою брекетів. Причому більшість потенційних пацієнтів думають,...

 • Причини появи нальоту на зубах - думка стоматолога

  Причини появи нальоту на зубах - думка стоматолога

  Зубний наліт, з яким вчасно не розібралися, згодом стає зубним каменем. Про причини нальоту на зубах і способи позбавлення від нього численні користувачі змогли прочитати на сторінці Instagram...