Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Реставрація

Що робити, якщо зуб частково пошкоджений в результаті хвороби або травми, чи можна повернути йому колишню привабливість? Сучасна стоматологія дає на це питання ствердну відповідь, окремий зуб або кілька можна повністю відновити так, щоб зовні вони не відрізнялися від натуральних. Процедура реставрації зуба має на увазі повернення йому функціональності в залежності від типу, а також естетичної привабливості.

У стоматологічній клініці Plombir Dental в Києві ви можете пройти реставрацію зубів і отримати відмінний результат за хорошу ціну. Наші стоматологи виконають роботу професійно і швидко, ви не зможете відрізнити відновлений зуб від справжнього.

Реставрація
Реставрація400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/ua/restavraciya

Реставрація зубів в клініці

Що таке реставрація зуба

Цю процедуру також називають художньої або естетичної реставрацією, тому що в першу чергу мова йде про відновлення зовнішнього вигляду, щоб ваша усмішка була привабливою. Проводиться реставрація після хвороби або травми, а також, якщо зуби просто мають непривабливу форму. При цьому повністю зберігається функціональність зуба, наприклад, якщо мова йде про різці, то їм можна буде спокійно відкушувати їжу. Паралельно можна трохи поліпшити прикус, за рахунок корекції не тільки зовнішньої, але й інших поверхонь зуба.

Розрізняють такі види реставрації:

  • Пряма - проводиться за один прийом, зазвичай з використанням тільки спеціальних пломбувальних матеріалів. Такі композити мають потрібну міцністю і зовні імітують колір натуральної емалі.
  • Непряма - для відновлення зуба потрібно кілька прийомів у стоматолога, застосуються в тих випадках, коли використовувати пломбувальні склади не представляється можливим. Пошкоджені зуби сканують, роблять моделі для подальшого відновлення і по ним виготовляють керамічні накладки. На наступному прийомі накладки встановлюються на зуби, термін служби кожної з них кілька років, а колір підбирається під емаль зуба пацієнта.

Незалежно від застосованого виду реставрації процес лікування відбувається максимально швидко, безболісно і після нього пацієнт не відчуває дискомфорту. У стоматологічній клініці «Пломбір» ми не тільки проводимо реставрацію зубів, але і даємо гарантію на результат нашої роботи.

Коли застосовується

Відновлення зуба показано в усіх випадках, коли його форма або зовнішній вигляд сильно порушені, ось основні показання до реставрації:

  1. Після карієсу. При лікуванні карієсу на постійних зубах порожнину для обробки може бути більше, ніж сам вогнище ураження. Потім її можна просто закрити пломбувальних складом, а можна зробити абсолютно непомітною зовні, якщо вибрати пломбу зі спеціального матеріалу і надати їй потрібну форму. Така процедура рекомендована в тому випадку, коли пломба встановлюється на видному місці.
  2. Скол зуба. При такому ураженні порушується не тільки зовнішній вигляд, але і функціональність зуба. Залежно від ступеня ураження скол можна відновити пломбою або керамічної накладкою.
  3. Закриття діастеми. Цей дефект часто називають міжзубної щілиною або проміжком, проявляється вона на верхніх або нижніх передніх зубах. Якщо збільшення діастеми не спостерігається і вона незначна, то не потрібно вдаватися до ортодонтичного лікування, досить закрити цей дефект пломбою або вініром. Варто додати, що і інші незначні аномалії зубів можна лікувати, застосовуючи метод реставрації.

Своїм пацієнтам ми рекомендуємо відновлення зубів відразу по завершенню лікування. Якщо ви проходили лікувальні процедури в іншій клініці і не задоволені остаточним результатом, то запишіться до нас на прийом і наші фахівці визначать чи можна поліпшити зовнішній вигляд ваших зубів і як це краще зробити. Запис на прийом через контактні номери на сайті або заповнення спеціальної форми.

Особливості реставрації

Ось ще кілька особливостей цієї процедури, які можуть бути вам цікаві:

  • Повна імітація натурального кольору. Насправді емаль зубів не однотонна і у кожної людини вона має свій унікальний відтінок. При якісної реставрації підбирається не тільки потрібний колір, а й імітуються такі ефекти як відображення, часткова прозорість, зміна тону по довжині зуба і ін. Для досягнення оптимального ефекту пломба або накладка ретельно полірується.
  • Для реставрації пломбуванням застосовують такі склади, які реагують на середу в порожнині рота аналогічно емалі, змінюючи колір разом з нею. Тому можна не переживати за те, що поступово пломба проявиться і стане помітною.
  • Відреставрований зуб має високу міцність і надійно захищений від відколів і інших пошкоджень. Пацієнт може користуватися ним так само, як і іншими зубами абсолютно не звертаючи уваги на проведене лікування.

Кваліфікація наших стоматологів та сучасне обладнання клініки дозволяє виконати реставрацію зубів на високому рівні.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги