Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Популярні питання про брекетах і відповіді на них

18.04.2019

Якщо запитати у будь-якої людини далекого від стоматології про те, як можна виправити прикус, то в 90% ми почуємо відповідь - за допомогою брекетів. Причому більшість потенційних пацієнтів думають, що це якась страшно негарна і незручна система, що є помилковим твердженням.

Как происходит коррекция прикуса брекетами

Тому ми вирішили зібрати все згадувані питання наших пацієнтів про брекетах в одній статті, щоб ви могли швидко отримати потрібну вам інформацію.

Що наші пацієнти запитують про брекети

Отже, ось які запитання ставлять пацієнти стоматологічної клініки Plombir про брекет-системах.

1. Як відбувається корекція зубів брекетами? Відновлення прикусу відбувається за рахунок надання навантаження коректує системи на зуби, під впливом якої вони повертаються до нормального стану. Цей процес не швидкий і вимагає періодичного втручання стоматолога. У міру проходження лікування лікар виконує процедуру активації брекетів, коректуючи положення дуги в залежності від зміщення зубів.

2. Чи є гарантія на таке лікування? Звичайно, наші пацієнти отримують гарантію на нормалізацію прикусу і збереження даного результату. Перед тим як приступити до лікування проводиться ретельна діагностика і складає докладний план. Сучасні технології дозволяють змоделювати процес зміни прикусу, і ви зможете наочно побачити, як буде змінюватися ваша усмішка і який підсумковий результат. Завдання стоматолога-ортодонта не просто нормалізувати становище зубів, але і закріпити цей результат, щоб проблема не повернулася з часом.

3. Лікувати прикус можна тільки брекетами? Існують і інші методи лікування аномального розташування зубів, але тут все залежить від кожного конкретного випадку. Наприклад, в дитячому віці, якщо захворювання знаходиться на початковій стадії, можна використовувати коригувальні платівки. Також існують і спеціальні прозорі капи Инвизилайн, які застосовують і для дорослих, і для дітей. Такі капи (а точніше набір кап на весь курс лікування) виготовляють індивідуально під кожного пацієнта, зовні вони майже не помітні, і їх завжди можна зняти на нетривалий час. Але цей метод дає можливість скорегувати лише деякі види відхилень прикусу і тому його не можна назвати універсальним.

А ось якщо говорити про брекет-системах, то такий спосіб дозволяє вилікувати практично всі види аномального прикусу, змінюватися буде тільки конструкція системи і час лікування. Виняток становлять складні випадки, коли додатково потрібно видалити або протезувати якийсь зуб, але в подальшому таким пацієнтам все одно встановлюють брекети.

4. Чи потрібно мені виправляти прикус? На це питання стоматолог може відповісти тільки після проходження детального обстеження. Багато людей живуть з неправильним прикусом, за умови, що відхилення є незначним, хвороба не прогресує, і не доставляє естетичного або функціонального дискомфорту. Але захворювання прикусу, як правило, розвиваються у міру дорослішання, і якщо вчасно не розпочати їх лікування можуть привести до виникнення хвороб порожнини рота і навіть внутрішніх органів.

5. Коли найкраще зайнятися лікуванням прикусу? Тут є одна правильна відповідь, чим раніше виявлено захворювання, тим краще. У дітей і підлітків таке лікування відбувається швидше і дешевше. Але теоретично поставити брекети і привести положення ваших зубів в норму можна в будь-якому віці, навіть після 50-ти або 60-ти років.

Ответы на вопросы о брекетах для зубов

6. Що робити, якщо у мене комплекси через зовнішнього вигляду брекетів? Сучасні коригувальні системи це не ті страшні конструкції, які можна побачити на старих фотографіях. Зараз ви можете вибрати металеві, керамічні, сапфірові і інші види брекетів, тобто їх можна зробити малопомітними за рахунок підбору під колір зубів пацієнта. Є і так звані лінгвальні брекети, які встановлюються на тильну сторону зубів і зовні вони абсолютно непомітні. Але за естетику доведеться доплатити, тому що їх складніше встановлювати і активувати, також потрібен більш ретельний догляд і саме лікування займе більше часу.

Додамо, що істотно змінилося ставлення суспільства до даного методу відновлення прикусу. Зараз люди з Беркет не викликають глузування, навпаки їм заздрять білою заздрістю, бо скоро у них буде ідеальна посмішка.

7. Чи будуть брекети заважати в роті? Перший час, приблизно 1-2 тижні пацієнт буде відчувати певний дискомфорт і не більше. Ніякого болю або проблем з мовою не буде. Також вам доведеться дотримуватися суворіших заходів гігієни порожнини рота і певної дієти (відмовитися від твердої і жорсткої їжі). Про це вам детально розповість стоматолог перед початком лікування. Наш досвід показує, що через 2-4 тижні ви звикнете до цих правила і станете виконувати їх автоматично, згадуючи про брекетах тільки під час прийому у лікаря.

8. Скільки часу займає установка брекетів? Зазвичай стоматолог управляється протягом години, мова йде про встановлення коректує системи на верхню і нижню щелепу, точний час залежить від обраного типу брекетів і поставленого діагнозу. Процедура абсолютно безболісна і не шкодить зубній емалі. До речі установка пластинок на обидві щелепи це поширений, але не обов'язковий варіант, все залежить від виду зубощелепної аномалії. У деяких випадках брекети кріпляться взагалі до кількох зубах в одному ряду.

Скільки коштує корекція зубів брекетами в Києві?

На це питання не можна відповісти відразу. Впливають такі фактори, як вид захворювання, наскільки воно запущено, який тип брекетів вибере пацієнт і чи потрібно попереднє лікування зубів і ясен.

Точну вартість брекетів для вас ми можемо назвати тільки після проходження обстеження. Вам буде поставлено точний діагноз і надано план лікування, на підставі якого ви зможете прийняти остаточне рішення.

Популярні питання про брекетах і відповіді на них
Популярні питання про брекетах і відповіді на них400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-04-18https://plombir-dental.com.ua/ua/populyarni-pytannya-pro-breketah-i-vidpovidi-na-nyh
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

 • Перікоронаріт

  Перікоронаріт

  02.06.20

  При утрудненому прорізуванні зубів спостерігається розвиток захворювання перикоронарита....

 • Периостит

  Периостит

  02.06.20

  Запальний процес в окісті називається періостит, а самі пацієнти часто використовують не...

 • Сіалоаденіт

  Сіалоаденіт

  02.06.20

  Термін сіалоаденіт об'єднує всі види запалення слинних залоз, яких є три пари (основні...

 • Вивих зуба

  Вивих зуба

  02.06.20

  Зуби надійно утримуються на своєму місці за рахунок тканин пародонта, що дозволяє йому...

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги