Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: з 9 до 20; Субота: з 10 до 17;

Похід до стоматолога і чистка зубів

1 огляд протягом 12 місяців і чистка всього за 1320 грн. Повторний візит на огляд не пізніше 12 місяців 1150 грн.

Як би там не було, але мало хто навіть з дорослих людей любить відвідувати стоматолога. І в цьому немає нічого дивного. Цей страх переслідує нас з дитинства, так як раніше такий процес трохи відрізнявся від сучасних стоматологічних клінік.

На сьогоднішній день кожен сучасний стоматолог прагне надавати свої послуги не тільки максимально якісно, ​​але і максимально приємно для пацієнта. Це в першу чергу правильний підхід до кожного пацієнта. Стоматолог використовує найновіше обладнання, і сам процес буде не такий страхітливий. А за допомогою спеціального наркозу - безболісним.

Для всіх, хто хоче, щоб його зуби були не лише здорові самі по собі, але ще мали гарний естетичний вигляд, потрібно регулярно відвідувати стоматолога. Похід до такого фахівця повинен здійснюватися один раз на 6 місяців. Тоді лікаря буде легше перешкоджати розвитку деяких процесів, які можуть призвести до серйозних порушень. Одним з таких процесів є поява карієсу на зубах і зубного каменю. Ці порушення нормального стану зубів вимагають чищення. Так само чистка зубів робиться в тих випадках, коли їх потрібно очистити від нальоту.

Доглядати за зубами потрібно як самостійно, так і відвідуючи стоматолога. Адже в домашніх умовах не завжди, виходить, виконати ретельний догляд. І уникнути відвідування зубного лікаря рано чи пізно все одно не вийде. А чим раніше до нього звернеться, тим менше проблем доведеться усувати.

Для чого необхідна процедура чищення зубів

Та методика, яку використовують наші фахівці, абсолютно безболісна і не несе ніякої шкоди. Її головна мета видалити наліт з емалі, прибрати той наліт, який вже встиг ствердіти і зробити профілактику захворювань, пов'язаних з м'якими і твердими тканинами в порожнині рота.

Причини, дотримуючись яких потрібно звертатися за цією послугою:

  • зубний камінь;
  • наліт;
  • профілактика карієсу;
  • осіла ясна;
  • неприємний запах;
  • парадонтит, його профілактика або лікування;
  • кровоточивість ясен;
  • відбілюючий ефект.

Що собою являє ця процедура

Перше що зробить стоматолог після ретельного огляду ротовій порожнині пацієнта, це зніме зубний наліт і камінь за допомогою ультразвукової чистить машинки, яка позбавляє від основної частини цього каменю з нальотом. Після чого залишок каменю знімається спеціально призначеним ручним інструментом.

Після такого процесу відбувається процедура полірування зубів. Це допоможе вирівняти поверхню зуба і запобігти розвитку нальоту. Так само з такою процедурою прибираються плями із зубів.

Всі ці процедури дуже якісно і ефективно надають наші фахівці. Необхідність в них є кожні 6 місяців. Сама ціна на послуги досить доступна. А система знижок діє для постійних клієнтів. Після першого візиту і чищення зубів, наступний візит буде дешевше.

Потрібно пам'ятати і добре розуміти, що регулярне відвідування стоматолога не тільки зберігає здоров'я зубів, але і економить гроші. Так як відкладання візиту до стоматолога в довгий ящик призводить до серйозних порушень з зубами і як результат до більш серйозних процесів їх лікування.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги