Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Плюси і мінуси плазмотерапіі

15.08.2019

Плазмотерапія це інноваційний і затребуваний ін'єкційний метод косметології. Проте, плазмотерапія має безліч відзнак від мезотерапії і інших аналогічних методик. При наявності плазмоліфтінга пацієнту буде введений не синтетичний препарат, а плазма власної крові.

Плазмотерапія проводиться наступним чином: спочатку у пацієнта необхідно взяти від 20 до 100 мл венозної крові, після чого обробити її в центрифузі. Як результат, у лікаря на руках буде збагачена тромбоцитами плазма, яку він згодом ін'єкційно введе в тканини.

Чому сприяє плазмоліфтінг?

 • Випадання волосся істотно сповільниться.
 • Ріст волосся прискориться.
 • Завдяки впливу тромбоцитів фолікули, які були неактивними, нарешті, «прокинуться», внаслідок чого почнуть рости нове волосся.
 • Стан шкірного покриву голови разюче покращиться.
 • Волосся стануть густішими.
 • Нові волосся не будуть сіктися, стануть блискучими і міцними.

Серед основних плюсів плазмоліфтінга можна виділити:

 • натуральність. При плазмотерапіі не застосовуються препарати, до складу яких входять компоненти на синтетичній основі.
 • немає потреби вдаватися до наркозу. Ін'єкції здійснюються з використанням максимально тонкої голки. І оскільки в шкірному покриві голови фактично відсутні нервові закінчення, навіть у місцевої анестезії не буде необхідності.
 • гипоаллергенность. Ін'єкції виконуються з використанням сироватки крові пацієнта - зовсім біосумісною субстанції.
 • без рубців і шрамів. Пацієнти можуть не хвилюватися про те, що після процедури у них залишаться які-небудь видимі сліди. Ін'єкційні відмітини сходять на наступну добу.
 • відсутня період реабілітації. Відразу після плазмоліфтінга можна повертатися до звичайного способу життя. Процедура настільки проста, що її можна зробити навіть в обідню перерву.
 • тривалість результату. Ефект від плазмотерапіі буде зберігатися до 2-х років. При регулярному повторі процедури, ефект можна продовжити. Також варто відзначити, що волосся гарантовано отримають не тільки здоровий вигляд, але і структуру.

Але, пам'ятайте, що перед тим, як здійснити запис на процедуру, необхідно враховувати і недоліки плазмоліфтінга:

 • висока ціна. Якщо порівнювати цю ін'єкційну методику з всілякими масажами голови і різною косметикою для поліпшення росту волосся, зрозуміло, плазмотерапія є більш дорогою процедурою. Дорожче плазмоліфтінга тільки операції з пересадки волосся.
 • налагодженість результату. Ефект буде помітний через приблизно 14 днів, як тільки нове волосся почнуть активно відростати. Але на волосся, які вже галузі, плазмотерапія ніяк не вплине.
 • можливість виникнення ускладнень після плазмоліфтінга. Ін'єкції повинні здійснюватися виключно профільним лікарем. В іншому випадку може з'явитися набряклість і невеликі гематоми в місці уколу.
Плюси і мінуси плазмотерапіі
Плюси і мінуси плазмотерапіі 400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-08-15https://plombir-dental.com.ua/ua/plyusy-i-minusy-plazmoterapii
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Мезотерапія: всі тонкощі методу альтернативної медицини

  Мезотерапія: всі тонкощі методу альтернативної медицини

  Дана процедура отримала досить високу популярність як серед справжніх фахівців, так і постійних пацієнтів косметологічних клінік. Причиною такого стану справ можна назвати практично нульовий ризик...

 • Як можна відновити зуб

  Як можна відновити зуб

  Наші зуби дуже міцні від природи, але це не гарантуємо їм того, що вони не можуть бути втрачені в результаті хвороби або травми. Тому сучасна стоматологія займається не тільки питаннями лікування...

 • Перші відвідини стоматолога для дітей та процедури по догляду за дитячими зубами

  Перші відвідини стоматолога для дітей та процедури по догляду за дитячими зубами

  На думку окремих лікарів відвідування стоматолога з дитиною варто починати відразу ж після появи перших зубів. З цим твердженням можна посперечатися: якщо малюк веселий, некапрізен, а мама,...

 • Фотовідбілювання зубів Magic Smile

  Фотовідбілювання зубів Magic Smile

  Це один з найбільш передових та інноваційних методів, що дозволяють відбілити поверхню зубів. В його основі лежить метод впливу на зубну емаль за рахунок використання спеціального гелю, до складу...