Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Плазмотерапія

Записатися на прийом

Дана процедура заслужено вважається однією з найбільш інноваційних і одночасно ефективних косметологічних послуг. З її допомогою вдається позбутися від різнопланових захворювань шкіри, або ж попередити їх появу. За фактом, що розглядається процедура будується навколо ін'єкцій продуктів фільтрації крові, а також їх інших елементів, таких аутоплазмой і аутогель.Омоложеніе відбувається за рахунок подачі очищених тромбоцитів, які запускають активні процеси регенерації не тільки в місці ін'єкції, а й по всьому організму. Все це дозволяє домогтися відмінної кольору і тонусу шкіри, що допоможе значно поліпшити зовнішній вигляд.

Замовити плазмотерапія в Києві

Сьогодні існує безліч способів підтримувати природну красу особи, і дана процедура є одним з них. Замовляючи плазмотерапія, клієнт пройде через наступну послідовність дій:

 • Для початку проводиться забір крові. Зазвичай, вистачає близько 20 мілілітрів, після забору порція поміщається в спеціальний пристрій, покликане відокремити плазму.
 • Після цього готова плазма вводиться в проблемні ділянки шкіри. Збагачена плазма вводиться за допомогою мірних ін'єкцій в потрібні частини обличчя.
 • Кількість ін'єкцій залежить від поставлених завдань. Найчастіше, для отримання бажаного результату досить проходження трьох або чотирьох процедур.

Важливо підкреслити, що перед безпосереднім проходженням цієї процедури, пацієнту необхідно пройти цілий спектр клінічних досліджень крові, покликаних виявити можливі захворювання. Відзначимо, що проходження процедури є небажаним під час місячних. В ідеалі, потрібно отримати схвалення від лікуючого лікаря.

Переваги плазмотерапіі

Безумовно, плазмотерапія має величезну кількість позитивних сторін і дозволяє скористатися цілою низкою різнопланових переваг, серед яких:

Ефективне омолодження

Даний процес відбуватиметься за рахунок власних ресурсів організму, а значить є цілком природним.

Позбавлення від зморшок

Це стосується не тільки вікових, а й мімічних, що означає високу ефективність процедури.

Боротьба з висипом вугрів

Процедура дозволяє на сто відсотків позбутися від висипки вуграми.

Відновлення тонусу шкіри

Це дозволяє повернути молодість і зменшити видимий вік.

Перед проходженням процедури проводиться консультація з фахівцем. Її головна мета полягає в тому, щоб позначити пріоритетні цілі, кількість ін'єкцій та багато іншого.

Ціни на плазмотерапія в Києві

У нашій клініці працюють тільки професіонали і фахівці, що надають найкращі косметичні послуги коригуючого плану в столиці. Крім того, ми завжди намагаємося показати свою лояльність до клієнта, а тому пропонуємо дійсно низькі ціни на плазмотерапія, а також цілий ряд інших подібних послуг. Щоб записатися на прийом і отримати необхідну консультацію по обраною процедурою, рекомендується зателефонувати за номером гарячої лінії, зв'язавшись таким чином з оператором.

Плазмотерапія Ціна, грн
Плазмоліфтинг 1 зона 800.00
Обличчя-шия-декольте 1 процедура 1200.00
Обличчя-шия-декольте 4 процедури 3200.00
Волосиста частина голови 6 процедур 3000.00
Плазмотерапія
Плазмотерапія400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-11-11https://plombir-dental.com.ua/ua/plazmoterapiya

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Вплив прикусу на молодість особи

  Вплив прикусу на молодість особи

  Виявляється, неправильний прикус може бути причиною зморшок і некрасивого профілю особи. Тому в цій статті мова піде про те, яким чином найбезпечніший неправильний прикус може стати причиною ранніх...

 • Перфорація зуба: симптоми і лікування

  Перфорація зуба: симптоми і лікування

  Якщо стоматолог поставив вам діагноз перфорація зуба, то це означає наявність наскрізного отвору в стінці зуба, яке досягає внутрішньої порожнини. Причинами такого захворювання такого захворювання...

 • Стоматологічний біопрепарат Emdogain: особливості та спектр застосування

  Стоматологічний біопрепарат Emdogain: особливості та спектр застосування

  Розглянутий препарат є інноваційною розробкою, покликаної значно спростити процедуру відновлення пародонтиту, а саме його м'яких і твердих тканин. Фактично - ця технологія не має аналогів по свій...

 • Ротової сепсис: ознаки захворювання і методи лікування

  Ротової сепсис: ознаки захворювання і методи лікування

  Природа людського організму влаштована таким чином, що не завжди можна наочно встановити причину того чи іншого захворювання. Однією з таких небезпечних хвороб є сепсис або ж зараження крові....