Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Ортодонтія

Ви соромитеся своєї посмішки? А знаєте, що з ідеально рівними зубами народжується лише 10% людей, в той час як більшість або звикають жити з порушеннями прикусу, або ж звертаються в професійну стоматологічну клініку, щоб провести корекцію.

Можливості сучасної стоматології дозволяють виправити недоліки ротової порожнини шляхом корекції наявних відхилень і профілактики нових. Курс лікування ділиться на дві частини: активну - усунення наявних дефектів, і ретенційну - закріплення досягнутого результату.

Що таке ортодонтія

Це спеціальний розділ стоматології, який відповідає за виправлення зубно-щелепних аномалій. Неправильне положення зубів, поворот навколо осі, вроджені вади лицьових кісток, порушення правил догляду за ротовою порожниною і інші причини призводять до того, що робота жувальної-мовного апарату порушується, через що страждає весь організм.

Ортодонтію поділяють на дитячу та дорослу. Дитину варто показати стоматолога ортодонта перший раз у віці 6-7 років, щоб він визначив необхідність лікування і розробив відповідний графік. Важливо розуміти, що в дитячому віці коригувати розвиток зубів набагато легше і якщо проблему ігнорувати, то в міру дорослішання вона буде посилюватися, а на її лікування потрібно набагато більше часу.

Якщо у дітей більшість проблем з неправильним прикусом пов'язано з вродженими чинниками, то у дорослих додаються ускладнення, викликані неправильним лікуванням зубів. Захворювання пародонту, передчасна втрата зубів і вікові зміни мають прямий вплив на прикус.

Що дає правильний прикус

Якщо ви скоректує свій прикус, і доведете його до встановленої норми, то натомість отримаєте:

  1. Уникнете багатьох проблем з лікуванням зубів. Занадто скупчені або навпаки розподілені зуби більш схильні до захворювань пародонту і карієсу, також ускладнюється догляд за ними.
  2. Якщо прикус порушений, то тиск на зуби при пережовуванні їжі розподіляється нерівномірно. Це призводить до розхитування коренів і передчасної втрати зубів.
  3. Сильні відхилення положення зубів від норми можуть призвести до порушеннями дихальної системи і пробілами мови. Але навіть їх можна виправити, і при нормалізації прикусу зникнуть і викликані ними побічні ефекти.
  4. Рівні зуби виглядають дуже презентабельно, ваша усмішка буде по-справжньому сліпучою.

Всі ці проблеми ви забудете раз і назавжди.

Наші послуги

Клініка «Пломбір» надає наступні послуги ортодонтії:

  • Брекети. Дані системи для корекції прикусу істотно еволюціонували і тепер не виглядають страшними металевими конструкціями. Сучасні брекети малопомітні і майже не доставляють труднощів при носінні. Є й керамічні коригувальні системи, колір яких підбирається під тон зубів пацієнта.
  • Лінгвальні брекети. Їх головна відмінність в тому, що вони кріпляться на тильній стороні зубів. Про те, що ви носите подібні лінгвальні брекети, знаєте тільки ви і ваш лікуючий лікар.
  • Инвизилайн. Прозорі капи, які розробляються під кожного пацієнта індивідуально. Помітити їх зможе тільки самий спостережливий, вони майже не доставляють незручності при носінні і ефективно усувають дефекти розташування зубів.
  • Діагностика. Ми пропонуємо пройти обстеження пацієнтам будь-якого віку, щоб встановити наявність проблем з прикусом, і розробити курс лікування. З цим планом лікування можна звернутися до будь-якого фахівця і заощадити на обстеженні, але навряд чи вам запропонують кращу ціну в Києві.

Детальніше про кожну з цих послуг ви можете прочитати у відповідних розділах сайту або просто зв'яжіться з нашим консультантом за контактними номерами.

Чому нам довіряють

Стоматологічна клініка «Пломбір» працює на ринку Києва вже кілька років і за цей час вийшла на лідируючі позиції в столиці. Наші клієнти цінують професіоналізм і високий рівень сервісу.

У роботі ми використовуємо найкраще обладнання, клініка укомплектована за стандартами європейських медичних установ, а лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію. При створенні коригувальних систем співпрацюємо безпосередньо з їх виробниками, що гарантує ефективність лікування.

Звернувшись до нас, пацієнт отримує повний план лікування, знає, якою буде ціна і скільки часу буде потрібно на корекцію аномалій положення зубів. Повна прозорість в оплаті лікування.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги