Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Болить зуб і опухла ясна?

02.06.2020

При набряканні ясна ви можете відчувати як ниючий, так і різкий гострий біль, яка накочує різкими імпульсами. Тут багато що залежить від причини болю, а також від стадії захворювання. Найнебезпечніший варіант це біль і пухлина, які супроводжуються підвищенням температури і станом слабкості. Такі симптоми явна ознака освіти гнійного мішка, при його прорив зараження може поширитися по всьому організму.

Болить зуб і опухла ясна

У кожного пацієнта дані процеси проходять по-різному. Тому при виявленні припухлості на яснах, навіть якщо зубний біль практично не турбує, слід якомога швидше звернутися до стоматолога. А щоб ви усвідомили все серйозність ситуації, нижче ми наведемо основні причини такого болю.

Кіста. Освіта гнійного мішка в підставі кореня зуба. Причиною кісти може бути запущений карієс, коли інфекція дійшла до каналів зуба, пройшла по ним і добралася до ясна. Інша причина - неправильне лікування каналів, коли стоматолог не запломбував канал герметично або не вилучив всі заражені тканини. Кіста це новоутворення з щільних тканин, всередині якого накопичується гній. Таким чином, ваш організм намагається локалізувати зараження, але якщо не звернутися за допомогою, то гнійний мішок з часом прорветься і інфекція пошириться по всьому тілу. Можливе зараження крові і захворювання внутрішніх органів. Болі при кісті дуже сильні, може крутитися голова, підніматися температура. Але ще гірше, якщо зуб перестане хворіти. Це означає, що процес наповнення гнійного мішка закінчений, і він скоро прорветься.

Пародонтит. Запалення локалізується в самій яснах і вражає тканини пародонту, які утримують зуб. Воно небезпечно тим, що ви втратите не тільки зуб в області запалення, а поступово захворювання буде поширюватися по всій порожнини рота. Характеризується невеликою припухлістю ясна, можуть бути ниючі болі, а також біль при натисканні. Головна причина цього захворювання утворення зубного каменю, який травмує ясна і в неї проникає інфекція.

Періодонтит. Запалення верхній частині кореня зуба, причина якого в інфекції, занесеної в результаті травми або з каріозної порожнини. Уражається сполучна тканина, на якій утворюється нагноєння. Зовні може проявлятися у вигляді невеликої пухлини з почервонінням по краях і білим цяткою в центрі, дуже нагадує фурункул.

Кіста, періодонтит та інші захворювання, які пошкоджують корінь зуба і ясна це не обов'язково видалення. У нашій клініці ми можемо провести зубозберігаючі операцію, щоб мінімізувати шкоду вашому організму. Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим більше шансів зберегти зуб.

Болить зуб і опухла ясна?
Болить зуб і опухла ясна?400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2020-06-02https://plombir-dental.com.ua/ua/opuhla-yasna
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

 • Перікоронаріт

  Перікоронаріт

  02.06.20

  При утрудненому прорізуванні зубів спостерігається розвиток захворювання перикоронарита....

 • Периостит

  Периостит

  02.06.20

  Запальний процес в окісті називається періостит, а самі пацієнти часто використовують не...

 • Сіалоаденіт

  Сіалоаденіт

  02.06.20

  Термін сіалоаденіт об'єднує всі види запалення слинних залоз, яких є три пари (основні...

 • Вивих зуба

  Вивих зуба

  02.06.20

  Зуби надійно утримуються на своєму місці за рахунок тканин пародонта, що дозволяє йому...

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги