Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Мезотерапія

Без перебільшень можна сказати, що дана процедура є одним з найбільш ефективних методик, які застосовуються для омолодження шкіри обличчя. Відбувається це за рахунок спеціальних ін'єкцій, які вводять під шкіру натуральні препарати. При цьому процедура має локальний ефект, а це означає, що необхідно передбачити окремі ін'єкції для всіх проблемних ділянок шкіри. Відзначимо, що використовуються препарати створюються на основі гіалуронової кислоти, яка допомагає розгладити навіть найдрібніші шкірні складки, повністю прибравши більшість зморшок.

Замовити мезотерапию в Києві

Незважаючи на те, що даний процес вважається досить простим, він вимагає від виконавця ідеального виконання, а також застосування сучасних методик, що дозволяють досягати бажаного результату. Замовляючи мезотерапию, клієнт проходить процедуру, що складається з наступної послідовності дій:

 • Область уколів обробляється антисептиком. Це обов'язкова вимога, що допомагають уникнути зараження.
 • Проводиться серія ін'єкцій. Їх кількість визначається на основі супутніх чинників, а значить підбирається індивідуально.
 • Наноситься анестетик. Робиться це тільки у виняткових випадках, так як уколи і введення препаратів рідко призводять до появи больових відчуттів.

За бажанням, або ж свідченнями фахівця, може використовуватися місцева анестезія. Робиться це для того, щоб зробити процедуру більш комфортною і приємною для пацієнта. Також це дозволяє добитися максимальної точності ін'єкцій.

Переваги мезотерапії

Примітно, що мезотерапія однаково добре підходить для всіх вікових грубий, незмінно виконуючи потрібні завдання. Крім іншого, можна виділити такий набір переваг, одержуваний від розглянутої процедури:

Тривалий ефект

Полученный результат сохраняется на протяжении длительного отрезка времени.

Відсутність реабілітації

Результат проявляється відразу, без тривалого реабілітаційного періоду.

Безболісність

Сам процес і його наслідки не приносить пацієнтові больових відчуттів.

Сумісність

Використовувані препарати поєднуються з переважною більшістю косметологічних засобів.

Ну і звичайно, не можна пройти повз незмінною безпеки для здоров'я, адже при виконанні всіх методологічних приписів процедура не тільки не завдає шкоди, але навпаки, стимулює оновлення і омолодження шкіри.

Ціни на мезотерапію в Києві

У команді нашої клініки працюють тільки найкращі фахівці в своїй галузі косметології, ідеально виконують всі пропоновані процедури. При це, крім високого рівня сервісу, у нас Ви знайдете низькі ціни на мезотерапію та інші послуги, спрямовані на омолодження шкіри. Ми завжди намагаємося створити клієнтам якомога комфортніші умови, щоб процедури, спрямовані на підтримку природної краси, проходили в максимально зручною і спокійній обстановці. Також до для Вас постійно працюють оператори, які готові відповісти на будь-які питання, підказати відповідну послугу і багато іншого.

Мезотерапія Ціна, грн
Dermaheal SR, HSR (1 процедура) 1000.00
Dermaheal SR, HSR (курс 7 процедур) 5950.00
Dermaheal SВ (1 процедура) 1200.00
Dermaheal SВ (курс 7 процедур) 7140.00
Зона навколо очей Dermaheal Eye Bag Solution (1 процедура) 1200.00
Зона навколо очей Dermaheal Eye Bag Solution (5 процедур) 4800.00
Зона навколо очей Dermaheal Dark Circle Solution (1 процедура) 4200.00
Зона навколо очей Dermaheal Dark Circle Solution (курс 5 процедур) 16800.00
Зона навколо очей MesoEye (1 процедура) 1000.00
Зона навколо очей MesoEye (курс 5 процедур) 3200.00
Мезотерапія шкіри голови Dermaheal HL (1 процедура) 1100.00
Мезотерапія шкіри голови Dermaheal HL (курс 5 процедур) 4400.00
Мезотерапія ділянок тіла Dermaheal LL (1 процедура) 4200.00
Мезотерапія ділянок тіла Dermaheal LL (курс 5 процедур) 16800.00
Мезотерапія ділянок тіла Meso Sculpt (1 процедура) 4100.00
Мезотерапія ділянок тіла Meso Sculpt (курс 5 процедур) 16400.00

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Косий прикус, симптоми і лікування

  Косий прикус, симптоми і лікування

  Це, за великим рахунком, найбільш серйозна деформація жувального апарату людини. Вона характеризується значними аномаліями у взаємозв'язках між рядами зубів. Інша назва розглянутого відхилення, що...

 • Ротової сепсис: ознаки захворювання і методи лікування

  Ротової сепсис: ознаки захворювання і методи лікування

  Природа людського організму влаштована таким чином, що не завжди можна наочно встановити причину того чи іншого захворювання. Однією з таких небезпечних хвороб є сепсис або ж зараження крові....

 • Як доглядати за брекет-системою

  Як доглядати за брекет-системою

  Для виправлення прикусу в оротодонт часто застосовують коригувальні брекет-системи, які зазвичай називають просто брекетами. Така конструкція є незнімної і являє собою набір замків прикріплених до...

 • Причини запалення і способи лікування каналів зуба

  Причини запалення і способи лікування каналів зуба

  Кожен зуб має всередині пульпу, це м'яка тканина прихована дентином, в якій багато нервових закінчень, кровоносних і лімфатичних судин. Пульпа харчується через судини, які проходять через канали в...