Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Косметологія

Завдяки професійним косметологічних послуг, сьогодні кожна жінка може підтримувати свою красу і молодість, а також вносити певні корективи в форму свого обличчя, змінювати розміри губ і багато іншого. У проїдають нашою клінікою косметологічний комплекс входить безліч безпечних, але високоефективних процедур, здатних позбавити Вас від небажаних зморшок, змінити контури носа, омолодити шкіру і багато іншого.

Замовити косметологічні послуги в Києві

Безумовно, сучасні можливості косметології дають можливість підтримувати красу і молодість особи дуже і дуже довго. Але для цього мало просто замовити косметологічні послуги, потрібно ще визначитися з найбільш придатною процедуру, яка підійде окремо взятому клієнту. Зокрема, ми пропонуємо:

 • Контурну пластику обличчя. З її допомогою дійсно вдається змінити початкову форму особи.
 • Мезотерапію. Процедура покликана стимулювати вироблення нової дерми, а значить приводить до оновлення шкіри.
 • Біоревіталізація. З її допомогою вдається позбутися навіть від самих великих зморшок.
 • Контурна пластика губ. Може бути змінена форма, розмір і багато іншого.

Відзначимо, що зазначені вище послуги можуть виконуватися за зовсім різними технологіями і з різним набором препаратів. В першу чергу, це дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Крім того, вдається забезпечити різнопланове вплив на організм в цілому і проблемні ділянки зокрема.

Навіщо потрібні косметологічні послуги

Якщо говорити коротко, то косметологічні послуги виразно знадобляться тим, хто бажає позбутися від проблемних ділянок шкіри, внести певні корективи в форму особи або губ, позбутися від зморшок і багато іншого. Крім іншого, подібні процедури мають такий набір переваг:

Результативність

Залежно від процедури, перші результати можуть бути помічені вже через один-два сеанси.

Безпека

Крім гігієнічних норм потрібно відзначити повну безпеку для здоров'я, так як використовувані препарати не включають в себе небезпечних компонентів. Більш того, самі процедури визнані повністю безболісними, а значить не вимагають анестезії.

Універсальність

Сучасні косметологічні процедури підходять абсолютно всім, незалежно від віку та інших факторів.

Довговічність

Отриманий результат зберігається протягом довгого часу.

Це далеко не повний перелік, адже, крім базових переваг, всі клієнти знаходять в косметології щось своє. Наше ж завдання полягає в тому, щоб максимально якість надати потрібний спектр послуг, домігшись бажаного результату.

Ціни на косметологічні послуги в Києві

Співробітники нашої клініки мають великий досвід, який допомагає їм довести виконання кожної окремо взятої процедури до ідеалу. Крім цього, варто виділити високий рівень лояльності по відношенню до клієнтів, адже ми пропонуємо не тільки найвищий рівень обслуговування, але і низькі ціни на косметологічні послуги. Всі вони виконуються з використанням найсучаснішого обладнання та натуральних препаратів, які були визнані експертами безпечними для людини і пройшли відповідну перевірку.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Уколи краси: колоти або не бив

  Уколи краси: колоти або не бив

  Питання про те, чи використовувати уколи в косметологічних цілях ставати перед багатьма сучасними жінками. Дехто ставиться до цього з явним скептицизмом, тоді як інші готові буквально на все заради...

 • Вплив прикусу на молодість особи

  Вплив прикусу на молодість особи

  Виявляється, неправильний прикус може бути причиною зморшок і некрасивого профілю особи. Тому в цій статті мова піде про те, яким чином найбезпечніший неправильний прикус може стати причиною ранніх...

 • Звідки береться зубний біль?

  Звідки береться зубний біль?

  Ми прекрасно знаємо, що зуби болять тільки в тому випадку, коли вони піддалися якомусь захворювання. Причому в 90% причиною хвороби є недотримання правил гігієни порожнини рота, а також ігнорування...

 • Як доглядати за молочними зубами

  Як доглядати за молочними зубами

  Існує повір'я, що молочні зуби не потребують особливого догляду. Вважається, що вони не постійні і випадуть, тому немає необхідності в їх збереженні. При появі постійних зубів, батьки турбуються про...