Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Корекція носогубної і носослизної борозни

Вже згадана область особи є досить ніжною зоною. Через це на ній практично відразу починають проявлятися первинні ознаки старіння. Природно, з цим можна ефективно боротися, використовуючи існуючі методики сучасної косметології. Відзначимо, що раніше пацієнтам пропонувалося тільки оперативне втручання, але з розвитком технологій були розроблені інші, більш складні маніпуляції, пов'язані з так званої контурній пластикою. Результативність цих процедур є очевидною, досить просто порівняти зовнішній вигляд пацієнтів до і після їх проведення.

Замовити корекцію носогубній і Носослізний борозни в Києві, Україні

Використання можливостей сучасної косметології - це обов'язкова умова збереження молодості. При цьому можна виділити кілька причин, що спонукають пацієнтів замовити корекцію носогубній і Носослізний борозни:

 • Природні складки. Особливо воно добре помітні у людей, що мають круглу форму голови і великі щоки. Завдяки косметологічних процедур їх можна значно зменшити.
 • Раніше поява зморшок. Щоб цього уникнути потрібно стежити за шкірою, але також від них можна позбутися і після появи.
 • Неправильний прикус. Це досить комплексна проблема, яка потребує всебічного впливу.
 • Різка втрата ваги. Зниження маси тіла призводить до обвивання шкіри, в тому числі і на обличчі. У цьому немає нічого страшного, адже дана процедура дозволяє ефективно боротися з цим процесом.
 • Наслідки травми. Вони можуть мати різні причини, але це не заважає усувати будь-які наслідки за допомогою цієї процедури.

Як показує практика, з усіма цими факторами вдається ефективно боротися. Головне - це вчасно взятися за це, попередньо обравши дійсно надійного фахівця.

Переваги корекції носо-губної і носослізний борозни

Найголовніша перевага даної процедури полягає в її незмінною результативності. З її допомогою вдається ефективно боротися з такими небажаними ознаками старіння, як:

Мішки під очима

Рано чи пізно з ними стикаються абсолютно всі дорослі люди. Потрібно просто не ігнорувати проблему, а почати з нею боротися.

Обвисла шкіра

Це може бути обумовлено багатьма факторами, а значить попередньо доведеться знайти причину.

Деформація століття

Вона може бути, як вродженою, так і придбаної в результаті травм.

Деформація слізної борозни

Зазвичай, причиною виступають найрізноманітніші травми.

Зморшки

З віком вони з'являються у всіх людей, незалежно від еластичності шкіри. Всі вони мають мімічне походження.

Останній пункт є найбільш актуальним, так як зморшки в цій зоні починають закладатися ще в підлітковому віці. Це пояснюється тим фактом, що там постійно утворюються складки під час сміху і прояви інших емоцій.

Ціни на корекцію носогубній і Носослізний борозни в Києві

У нашій клініці працюють справжні професіонали в своїх областях, що дозволяє надавати клієнтам висококласні послуги, пов'язані зі стоматологією і косметології. При цьому кожна з них виконується на основі сучасних принципів і підходів, а також з використанням найкращого зарубіжного устаткування. При цьому у нас Ви знайдете низькі ціни на корекцію носогубній і Носослізний борозни, що робить дану процедуру, що відрізняється своєю складністю, цілком доступною. Додатково до уваги пацієнтів пропонуються і інші процедури, спрямовані на збереження здоров'я і молодості, незалежно від віку та інших факторів.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Причини руйнування зубної емалі на думку стоматологів

  Причини руйнування зубної емалі на думку стоматологів

  Фахівці-стоматологи визначилися з найбільш поширеними факторами, згубно впливають на зубну емаль. Навіть люди, що піклуються про гігієну, не можуть бути застраховані від хвороб зубів, викликаних...

 • Рекомендації лікаря після видалення зуба

  Рекомендації лікаря після видалення зуба

  У нашій клініці слідують канонам сучасної стоматології та виконують видалення зуба тільки в крайньому випадку, коли вже не залишилося методів для його збереження або без даного хірургічного втручання...

 • Як побороти страх перед стоматологом

  Як побороти страх перед стоматологом

  Ви ігноруєте кровотеча ясен, зубного болю знімаєте таблетками і звертаєтеся за медичною допомогою тільки в екстреного випадку? Тоді ця стаття як раз для вас, тому що такої поведінки є одне логічне...

 • Що таке транспозиція зубів?

  Що таке транспозиція зубів?

  Виражається вона в тому, що зуби починають займати не найоптимальніші позиції в первісному зубному ряду. Це дуже легко діагностується, так як досить лише побіжного огляду для констатації аномального...