Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 19; Суббота: с 10 до 18;

Стоматологія Київ

Корекція носогубної і носослизної борозни

Вже згадана область особи є досить ніжною зоною. Через це на ній практично відразу починають проявлятися первинні ознаки старіння. Природно, з цим можна ефективно боротися, використовуючи існуючі методики сучасної косметології. Відзначимо, що раніше пацієнтам пропонувалося тільки оперативне втручання, але з розвитком технологій були розроблені інші, більш складні маніпуляції, пов'язані з так званої контурній пластикою. Результативність цих процедур є очевидною, досить просто порівняти зовнішній вигляд пацієнтів до і після їх проведення.

Замовити корекцію носогубній і Носослізний борозни в Києві, Україні

Використання можливостей сучасної косметології - це обов'язкова умова збереження молодості. При цьому можна виділити кілька причин, що спонукають пацієнтів замовити корекцію носогубній і Носослізний борозни:

 • Природні складки. Особливо воно добре помітні у людей, що мають круглу форму голови і великі щоки. Завдяки косметологічних процедур їх можна значно зменшити.
 • Раніше поява зморшок. Щоб цього уникнути потрібно стежити за шкірою, але також від них можна позбутися і після появи.
 • Неправильний прикус. Це досить комплексна проблема, яка потребує всебічного впливу.
 • Різка втрата ваги. Зниження маси тіла призводить до обвивання шкіри, в тому числі і на обличчі. У цьому немає нічого страшного, адже дана процедура дозволяє ефективно боротися з цим процесом.
 • Наслідки травми. Вони можуть мати різні причини, але це не заважає усувати будь-які наслідки за допомогою цієї процедури.

Як показує практика, з усіма цими факторами вдається ефективно боротися. Головне - це вчасно взятися за це, попередньо обравши дійсно надійного фахівця.

Переваги корекції носо-губної і носослізний борозни

Найголовніша перевага даної процедури полягає в її незмінною результативності. З її допомогою вдається ефективно боротися з такими небажаними ознаками старіння, як:

Мішки під очима

Рано чи пізно з ними стикаються абсолютно всі дорослі люди. Потрібно просто не ігнорувати проблему, а почати з нею боротися.

Обвисла шкіра

Це може бути обумовлено багатьма факторами, а значить попередньо доведеться знайти причину.

Деформація століття

Вона може бути, як вродженою, так і придбаної в результаті травм.

Деформація слізної борозни

Зазвичай, причиною виступають найрізноманітніші травми.

Зморшки

З віком вони з'являються у всіх людей, незалежно від еластичності шкіри. Всі вони мають мімічне походження.

Останній пункт є найбільш актуальним, так як зморшки в цій зоні починають закладатися ще в підлітковому віці. Це пояснюється тим фактом, що там постійно утворюються складки під час сміху і прояви інших емоцій.

Ціни на корекцію носогубній і Носослізний борозни в Києві

У нашій клініці працюють справжні професіонали в своїх областях, що дозволяє надавати клієнтам висококласні послуги, пов'язані зі стоматологією і косметології. При цьому кожна з них виконується на основі сучасних принципів і підходів, а також з використанням найкращого зарубіжного устаткування. При цьому у нас Ви знайдете низькі ціни на корекцію носогубній і Носослізний борозни, що робить дану процедуру, що відрізняється своєю складністю, цілком доступною. Додатково до уваги пацієнтів пропонуються і інші процедури, спрямовані на збереження здоров'я і молодості, незалежно від віку та інших факторів.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Профілактика захворювань зубів і ясен

  Профілактика захворювань зубів і ясен

  Ця стаття для тих, хто не горить бажанням зайвий раз відвідувати кабінет стоматолога і оплачувати лікування, яке не завжди буває дешевим. Насправді ви легко можете заощадити на своє здоров'я, якщо...

 • Як лікувати вестибулярное розташування зубів

  Як лікувати вестибулярное розташування зубів

  Коли зуби знаходяться на зовнішній стороні зубного ряду, виступаючи за його кордон, то в стоматології таку аномалію називають вестибулярное розташування зубів. Також це захворювання називають губні...

 • Що таке незнімне протезування зубів

  Що таке незнімне протезування зубів

  Протезування зубів - чи не найпопулярніша стоматологічна послуга. Завдання його - відновлення зовнішнього вигляду і функцій зубів, які з тієї чи іншої причини були втрачені або пошкоджені. Іноді воно...

 • Ротової сепсис: ознаки захворювання і методи лікування

  Ротової сепсис: ознаки захворювання і методи лікування

  Природа людського організму влаштована таким чином, що не завжди можна наочно встановити причину того чи іншого захворювання. Однією з таких небезпечних хвороб є сепсис або ж зараження крові....