Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Контурна пластика губ

Сьогодні всі прагнуть до натуральної красі, використовуючи для цього всі можливості сучасної медицини і пластичної косметології. Технологія контурної пластики губ будується навколо введення ін'єкцій у певні ділянки обличчя, що дозволяє створити прекрасну і чарівну посмішку всього після кількох процедур. Також за допомогою даної технології вдається з легкістю позбутися дрібних вад, таких як вікові зморшки, недолік обсягу, наявність губоподбородочной складки і багато іншого. Просто Довіртесь нашим фахівцям і бажаний результат не змусить довго чекати.

Замовити контурну пластику губ в Києві

Щоб Ви замовляючи контурну пластику губ, розуміли всі нюанси майбутньої процедури, давайте розглянемо використовувану техніку виконання, яка відмінно зарекомендувала себе на практиці. Вона будується на наступній послідовності дій:

 • Формування початкового контуру. Для цього проводиться кілька уколів в ділянки натягу губ.
 • Підняття і розворот губ. Для цього робиться кілька ін'єкцій трохи вище облямівки губ, при цьому клієнтові доводиться трохи відкрити рот.
 • Додаткові уколи. Вони ставляться в віяловій техніці і покликані посилити ефект від початкових уколів.
 • Корекція фільтрум. Велика увага приділяється його формі, але, як показує практика, для потрібних змін достатньо всього одного уколу.
 • Заповнення нижньої губи. Зазвичай саме нижній губі додається обсяг, хоча з цього правила і бувають винятки.

Додатково зазначимо, що до кожного клієнта ми шукаємо виключно індивідуальний підхід, що дозволяє кожен раз домагатися ідеального результату. Для цього, перед початком процедури, проводиться кілька консультацій з фахівцем, спрямованих на визначення проблемних місць, які належить усунути.

Переваги контурної пластики губ

Як і будь-яка інша косметична корекція, розглянута процедура спрямована на те, щоб зробити Вас чарівною. При цьому дана послуга дозволяє в найкоротші час отримати цілий ряд важливих переваг, а саме:

Зміна форми

За рахунок декількох ін'єкцій вдається практично повністю змінити початкову форму губ, довівши його до ідеального стану.

Наповнення об'ємом

Залежно від бажання замовника, це робиться для однієї з губ, або для всіх відразу.

Видалення зморшок

Одна з головних особливостей цього виду пластики полягає в повному позбавленні від вікових і мімічних зморшок.

Корекція дефектів

Це можуть бути як вроджені, так і придбані незначні дефекти.

Цей перелік, звичайно ж, не можна назвати повним, але він дозволяє зрозуміти, що контурна пластика губ здатна значно змінити пропорції обличчя, позбавивши клієнта він безлічі небажаних нюансів.

Ціни на контурну пластику губ в Києві

Всі наші профільні косметологи мають великий досвід в процедурах, спрямованих на корекцію особи і зміна його пропорцій. Крім того, ми завжди намагаємося догодити клієнту, пропонуючи йому низькі ціни на контурну пластику губ і інші аналогічні послуги. Додатково варто відзначити всілякі акційні пропозиції, програми лояльності для постійних клієнтів і багато іншого. Щоб записатися на прийом просто зателефонуйте за вказаним номером гарячої лінії, або ж відвідайте нашу клініку.

Контурна пластика губ Ціна, грн
Surgiderm 30 хр 4000.00
Juvederm 3 5400.00
Juvederm 4 5400.00
Juvederm Volift 6000.00
Juvederm retouch 4500.00
Juvederm Vollbella 6000.00
Juvederm Smile 3900.00

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Правильна гігієна порожнини рота

  Правильна гігієна порожнини рота

  Проблеми з зубами виникають через неправильну гігієни порожнини рота, причому більшість людей упевнені, що їх це не стосується. А чи правильно ви чистите зуби? У цій статті ми розповімо про те, як...

 • Уколи краси: колоти або не бив

  Уколи краси: колоти або не бив

  Питання про те, чи використовувати уколи в косметологічних цілях ставати перед багатьма сучасними жінками. Дехто ставиться до цього з явним скептицизмом, тоді як інші готові буквально на все заради...

 • Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?

  Лікування зубів у дитини слід починати у віці близько 3 років, коли тимчасові зуби вже сформувалися. Це сприятливий час, коли ваше чадо пора починати вчити правильній гігієні порожнини рота і...

 • Що таке терапевтична стоматологія

  Що таке терапевтична стоматологія

  Якщо зуб болить - його треба полікувати, і ми звикли, що цю роботу виконує стоматолог, але чи є у нього якась спеціалізація? Кілька статей назад в нашому блозі ми розповідали про такі спеціальності...