Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Контурна пластика скул

Записатися на прийом

Сьогодні косметологія пропонує безліч рішень, призначених для ефективного зміни контуру обличчя і його окремих частин. Зокрема, буквально величезною популярністю користується контурна пластика скул, що дозволяє повністю змінити їх. Це відбувається за рахунок ряду послідовних ін'єкцій, в ході яких під шкіру вводиться достатню кількість спеціального препарату натурального походження. Як показала практика, розглянута процедура дійсно є високоефективним способом боротьби зі старінням, а також чудово підходить для усунення небажаних, або ж корекції проблемних, зон.

Замовити контурну пластику скул в Києві

Багато клієнтів, які вже зважилися на те, щоб замовити контурну пластику скул, навіть не уявляє, в чому ж полягає ця процедура. Насправді, вона складається з ряду послідовних дій, необхідних для отримання бажаного результату, а саме:

 • Підготовки шкіри. Вона полягає в очищенні проблемної ділянки і його знежирюванні.
 • Попереднє розмітка точок ін'єкцій. Це дозволяє уникнути прикрих помилок на наступному етапі.
 • Введення філерів. За допомогою серії ін'єкцій під шкіру вводиться достатню кількість заздалегідь обраного препарату.
 • Нанесення засобів для відновлення шкіри. Завдяки цьому процес виставлення здасться швидким і непомітним.

У разі виникнення такої необхідності, можуть використовуватися знеболюючі засоби. Додатково клієнт отримує набір рекомендацій, дотримання яких вимагається для закріплення отриманого результату.

Переваги контурної пластики скул

Дана процедура вигідно відрізняється від хірургічного рішення подібного питання своєї відносною простотою і повною безпекою для здоров'я людини. Крім цього, можна зупинитися на наступних пунктах:

Стійкий ефект

Отриманий результат зберігається протягом тривалого часу.

Збереження міміки

Внесення корекції в будова скул ніяк не впливає на звичну міміку пацієнта.

Омолодження шкіри

Шкіра стає більш еластичною і пружною.

усунення зморшок

Паралельно з коригуванням скул відбувається розгладження зморшок.

Важливий нюанс полягає в тому, що все це отримати можна тільки в тому випадку, якщо довірити виконання даної процедури фахівця. В іншому випадку не можна бути застрахованим від різних побічних ефектів та інших небажаних факторів.

Ціни на контурну пластику скул в Києві

Звертаючись в нашу клініку, кожен клієнт може розраховувати на дійсно високий рівень сервісу, а також надання різноманітних послуг косметичного характеру, призначених для догляду за шкірою. Зокрема, у нас можна знайти низькі ціни на контурну пластику скул і багато інших процедури. Ознайомитися з їх переліком та вартістю можна у відповідних розділах нашого сайту. Також всю необхідну інформацію можна отримати, зателефонувавши за контактним номером, зв'язавшись з консультантом.

Контурна пластика скул Ціна, грн
Juvederm 4 5400.00
Контурна пластика скул
Контурна пластика скул400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-11-11https://plombir-dental.com.ua/ua/konturna-plastyka-skul

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Коли слід починати косметологічні процедури

  Коли слід починати косметологічні процедури

  Завдяки сучасним технологіям кожен може виглядати дійсно молодо і красиво, забувши про так званому календарі молодості раз і на завжди. Зокрема, багато процедур спрямовані на те, щоб постійно...

 • Способи професійного чищення зубів

  Способи професійного чищення зубів

  Популярним пропозицією стоматологічних клінік Києва і не тільки є професійна чистка зубів, під час якої лікар видаляє твердий і м'який зубний наліт. Залежно від обраної клініки вам можуть...

 • Як проходить корекція прикусу брекетами

  Як проходить корекція прикусу брекетами

  Ігнорування неправильного прикусу, це не тільки негарна посмішка. Це постійні захворювання зубів і ясен, а також порушення в роботі дихальної та травної системи. При цьому з кожним роком ця проблема...

 • Звідки береться зубний біль?

  Звідки береться зубний біль?

  Ми прекрасно знаємо, що зуби болять тільки в тому випадку, коли вони піддалися якомусь захворювання. Причому в 90% причиною хвороби є недотримання правил гігієни порожнини рота, а також ігнорування...