Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 19; Суббота: с 10 до 18;

Стоматологія Київ

Контурна пластика підборіддя

Записатися на прийом

Арсенал сучасного косметолога складається з досить широкого переліку різноманітних процедур, покликаних внести контурні зміни в форму особи клієнта. Зокрема, зараз великою популярністю користується контурна пластика підборіддя, яка виявилася простим і ефективним рішенням. За рахунок нього вдається без оперативного втручання внести значні зміни в початкову форму підборіддя, зробивши з проблемної зони справжні витвори мистецтва. При цьому дана процедура вважається безболісною і не вимагає довгого відновного періоду.

Замовити контурну пластику підборіддя в Києві

Безумовно, замовити контурну пластику підборіддя варто кожному, хто вважає цю зону свого обличчя кілька проблемною. При цьому, для отримання бажаного результату, фахівця потрібно буде зробити наступну послідовність дій, провівши процедуру корекції від початку і до кінця:

 • Очищення оброблюваної ділянки. Це невід'ємною вимога, що готують майданчик для ін'єкцій.
 • Нанесення знеболюючого крему. Завдяки цьому засобу процедура проходить для пацієнта легко і непомітно.
 • Введення філлера. Особливість полягає в використанні найтонших голок, які роблять мікроскопічні проколи.
 • Заключна обробка. Можливо повторне нанесення знеболюючого, все залежить від відчуттів клієнта.

Як показує практика, розглянута процедура рідко, коли займає надто багато часу, а також не вимагає проведення реабілітації і відновлення, що дуже зручно. Ну звичайно, результати виконаної роботи будуть, так би мовити, на обличчя.

Переваги контурної пластики підборіддя

Головна перевага цієї процедури полягає в її розмаїтті та універсальності. Не в останню чергу це обумовлюється використанням різних філерів, що відрізняються за своїми властивостями і застосування:

Біодеградіруемие

Згодом, цей наповнювач повністю руйнується і виводиться з організму природним шляхом.

Біонедеградіруемие

Він вважається перманентним, а значить залишається на місці введення протягом тривалого відрізка часу.

Комбіновані

Цей різновид поєднує, в тій чи іншій мірі, властивості двох попередніх варіацій.

В цьому і полягає індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже фахівець самостійно підбирає варіант, що ідеально підходить під конкретно взятий випадок.

Ціни на контурну пластику підборіддя в Києві

Наша клініка вже давно займається наданням послуг косметологічного характеру, що дозволило зібрати команду справжніх професіоналів, ідеально розбираються в своїй сфері діяльності. Крім дійсно висококласного обслуговування, ми пропонуємо клієнтам низькі ціни на контурну пластику підборіддя і інші процедури, необхідні для боротьби з проблемами зонами на обличчі. Додатково надаються послуги з омолоджування і доглядом за шкірою, і багато іншого. Записатися на прийом і отримати вичерпну інформацію з будь-якого питання можна просто зателефонувавши за вказаним контактним номером.

Контурна пластика підборіддя Ціна, грн
Juvederm 4 5400.00
Контурна пластика підборіддя
Контурна пластика підборіддя400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-11-11https://plombir-dental.com.ua/ua/konturna-plastyka-pidboriddya

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Як відбувається нарощування зубів в стоматологічній клініці

  Як відбувається нарощування зубів в стоматологічній клініці

  Сьогодні зовсім не обов'язково встановлювати протез зуба або збирати гроші на імплантацію, якщо він зруйнований на 30-70%. Можна обійтися більш швидкої, дешевої і не менш ефективною технологією...

 • ТОП-5 косметологічних процедур восени

  ТОП-5 косметологічних процедур восени

  Як вважають багато експертів - осінь є одним з кращих пір року, призначений для того, щоб зробити шкіру дійсно красивою і здоровою. Такої думки дотримується велика кількість визнаних і досвідчених...

 • Що з себе являє мезотерапія і навіщо вона потрібна

  Що з себе являє мезотерапія і навіщо вона потрібна

  Не будемо довго вас мучити вступною частиною і перейдемо відразу до того, що таке мезотерапія. Мезотерапія - це процедура, основним методом якої є ін'єкційне введення в шкіру різних речовин в складі...

 • Озон в терапевтичної стоматології

  Озон в терапевтичної стоматології

  Озон це газ, молекула якого складається з трьох атомів кисню. Він має дуже високі окислювальні властивості, тому широко застосовується в хімічній, харчовій і медичній промисловості. Знайшлося йому...