Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 19; Суббота: с 10 до 18;

Стоматологія Київ

Контурна пластика обличчя

Це дійсно чарівна процедура, яка дозволить відродити молодість особи, позбувшись від будь-яких слідів, залишених віком, постійними стресами і так далі. Крім того, дана процедура здатна внести значні корективи в форму особи. При цьому вона займає гранично мало часу, не вимагає розрізів, і є абсолютно безболісною, а значить не вимагає використання наркозу. Правда, правильно виконати її здатні тільки справжні фахівці, але саме такі і працюють в нашій клініці.

Замовити контурну пластику обличчя в Києві

Розглянуту процедуру можна назвати досить різнопланової і універсальної. Замовляючи контурну пластику обличчя, потрібно визначитися з завданнями, яке ставляться клієнтом. Залежно від цього передбачається використання одного з цього набору препаратів:

 • З найменшою щільністю. Призначаються для зволоження і омолодження шкіри, а також запуску природних процесів оновлення.
 • Щільні. З його допомогою збільшується обсяг губ, робиться корекція складок і так далі.
 • Підвищеної щільності. Використовується при необхідності змінити овал обличчя.
 • Максимальної щільності. Застосовується для моделювання особи.

Відзначимо, що головним інгредієнтом для подібних препаратів виступає гіалуронова кислота, яка має природне походження, а значить повністю безпечна для здоров'я клієнта. Також, в них входить спеціальний зволожуючий гель, покликаний живити навколишні ін'єкцію тканини.

Переваги контурної пластики обличчя

Безумовно, це одна з найбільш ефективних косметологічних процедур, яка існує на сьогоднішній день. Можна виділити наступний набір переваг, що отримуються кожним клієнтом:

Відсутність болю

Процедура визнана експертами безболісною і не вимагає використання місцевого або загального наркозу.

Безпека

В ході процедури застосовуються виключно натуральні препарати, які не викликають алергічні або будь-які інші негативні реакції організму.

Естетична ефективність

Подібна пластика дійсно є ефективною і здатною відчутно змінити обличчя клієнта.

Довговічний результат

Після проходження однієї процедури ефект зберігається протягом тривалого відрізка.

Варто підкреслити, що розглянута процедура вимагає високого рівня сервісу, так як її не можна реалізувати без дотримання величезної кількості правил і приписів. Саме з цієї причини вона може надаватися тільки професійними фахівцями.

Ціни на контурну пластику обличчя в Києві

Звертаючись в нашу клініку, ви віддаєте себе в руки фахівців, яким відомі найменші нюанси пропонованих послуг. Це дозволяє завжди розраховувати на отримання бажаного результату в гранично стислі терміни. Додатково зазначимо, що у нас Ви знайдете низькі ціни на контурну пластику обличчя і інші послуги, спрямовані на омолодження шкіри. Щоб отримати більше інформації про косметологічних процедурах рекомендується відвідати відповідні розділи нашого сайту, або ж, заради економії часу, зателефонувати за номером гарячої лінії.

Контурної пластики губ Ціна, грн
Surgiderm 30 хр 4000.00
Juvederm 3 5400.00
Juvederm 4 5400.00
Juvederm Volift 6000.00
Juvederm retouch 4500.00
Juvederm Vollbella 6000.00
Juvederm Smile 3900.00
Контурна пластика скул Ціна, грн
Juvederm 4 5400.00
Контурна пластика підборіддя Ціна, грн
Juvederm 4 5400.00
Плазмотерапія Ціна, грн
Плазмоліфтинг 1 зона 800.00
Обличчя-шия-декольте 1 процедура  1200.00
Обличчя-шия-декольте 4 процедури 3200.00
Волосиста частина голови 6 процедур  3000.00

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Що таке транспозиція зубів?

  Що таке транспозиція зубів?

  Виражається вона в тому, що зуби починають займати не найоптимальніші позиції в первісному зубному ряду. Це дуже легко діагностується, так як досить лише побіжного огляду для констатації аномального...

 • Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Колір зубів, від чого залежить і як зберегти

  Унікальність людини проявляється в усьому і колір зубів не є винятком. Вважається, що нормальний колір зубів повинен нагадувати слонову кістку з невеликим жовтуватим або блакитним відтінком. Але...

 • Перші відвідини стоматолога для дітей та процедури по догляду за дитячими зубами

  Перші відвідини стоматолога для дітей та процедури по догляду за дитячими зубами

  На думку окремих лікарів відвідування стоматолога з дитиною варто починати відразу ж після появи перших зубів. З цим твердженням можна посперечатися: якщо малюк веселий, некапрізен, а мама,...

 • Як захистити себе від карієсу

  Як захистити себе від карієсу

  Під впливом хвороботворних бактерій емаль зуба руйнується і в ній утворюється «дірка». Через цей отвір інфекція проникає до дентину, а звідти до пульпи зуба. Чим глибше пройде зараження, тим...