Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Контурна пластика міжбровної складки

Записатися на прийомВідео про послугу

Дана процедура покликана ефективно боротися з одними з найпоширеніших мімічних зморшок, які починають проявлятися у відносно ранньому віці. Згідно статистики, контурна пластика міжбровної складки починає турбуватися відразу після досягнення двадцятип'ятирічного віку. Пов'язано це з тим, що саме між бровами розташовуються часто використовувані мімічні м'язи. Усунення зморшок в цій області проводиться за рахунок ряду ін'єкцій спеціально розробленого препарату, розгладжує складки і повертає тонус шкірі в цьому проблемному ділянці.

Замовити контурну пластику міжбровної складки в Києві

Дуже багато клієнтів, вирішивши замовити контурну пластику міжбровної складки, не зовсім розуміють, в чому саме полягає ця процедура. Давайте ж розглянемо послідовність дій, які передбачаються нею:

 • Попереднє очищення шкіри. Це обов'язковий початковий етап, покликаний попередити зараження.
 • Обробка зони ін'єкції. Вона проводиться за допомогою спеціального знежирюючого кошти, необхідного для остаточної підготовки проблемної ділянки особи.
 • Нанесення знеболюючий засіб. Воно дає незначний місцевий ефект.
 • Введення препарату. Проводиться серія ін'єкцій, розгладжує складку.
 • Нанесення пом'якшує крему. Це полегшує відновлення шкіри.

Незважаючи на гадану простоту, подібна пластична процедура вимагає високого рівня контракції і вузькоспеціалізованих знань, які допомагають знаходити індивідуальний підхід до кожного окремо взятого клієнта.

Переваги контурної пластики міжбровної складки

Зважившись на такий різновид коректує пластики, слід довіряти проведення цієї процедури тільки справжнім професіоналам, адже це дозволить отримати безліч переваг. Ось лише деякі з них:

Безпека

Фахівці гарантують виконання всіх методологічних приписів, що попереджає допущення помилок під час виконання процедури.

Ефективність

Позитивний результат є практично гарантованим, а також довговічним.

Безболісність

Використання знеболюючих є, більшою мірою, превентивним заходом, так як ін'єкції практично не викликають болю.

Не варто забувати, що розглянута процедура повинна входити в цілий комплекс косметологічних послуг, необхідних для позбавлення від зморшок, омолодження і зволоження шкіри обличчя.

Ціни на контурну пластику міжбровної складки в Києві

У нашій клініці Ви гарантовано знайдете величезну кількість професійних косметологічних послуг, спрямованих на контурні зміни особи і омолодження шкіри. При цьому ми пропонуємо низькі ціни на контурну пластику міжбровної складки та інші подібні послуги, що виконуються згідно з сучасних методик. Крім того, нами завжди використовуються тільки найкращі препарати і супутні обладнання, що дозволяє завжди отримувати ідеальний результат.

Контурна пластика міжбрівної складки Ціна, грн
Контурна пластика міжбрівної складки (BOTOX 1 зона) 2000.00

Ін'єкції botox в клініці Пломбір

Контурна пластика міжбровної складки
Контурна пластика міжбровної складки400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-11-11https://plombir-dental.com.ua/ua/konturna-plastyka-mizhbrovnoyi-skladky

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Як проходить корекція прикусу брекетами

  Як проходить корекція прикусу брекетами

  Ігнорування неправильного прикусу, це не тільки негарна посмішка. Це постійні захворювання зубів і ясен, а також порушення в роботі дихальної та травної системи. При цьому з кожним роком ця проблема...

 • Фотовідбілювання зубів Magic Smile

  Фотовідбілювання зубів Magic Smile

  Це один з найбільш передових та інноваційних методів, що дозволяють відбілити поверхню зубів. В його основі лежить метод впливу на зубну емаль за рахунок використання спеціального гелю, до складу...

 • Види і особливості сучасних пломб

  Види і особливості сучасних пломб

  Стоматологія не стоїть на місці, і постійно з'являються нові способи лікування захворювань порожнини рота, але коли мова заходить про карієс, той нічого кращого установки пломб поки не придумали. Але...

 • Зуб мудрості і проблеми пов'язані з ним

  Зуб мудрості і проблеми пов'язані з ним

  На думку багатьох стоматологів, зуби мудрості абсолютно не потрібні людям і ті, у кого їх немає, це справжні щасливчики. І якщо подивитися статистику, то все частіше у людей відсутні зачатки цих...