Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Інвізілайн

Чи можна скорегувати зуби в дорослому віці і зробити це непомітно від оточуючих, щоб ніхто не бачив брекет систем? Сучасна стоматологія пропонує відразу два таких рішення. Перше - це лінгвальні брекети, встановлені на тильну сторону зубів. Друге - застосування прозорих персоналізованих кап інвізілайн, які ми і хочемо вам порекомендувати.

Все що потрібно від пацієнта - носити постійно невидимі капи і періодично відвідувати лікується лікаря для заміни їх на нові. Таким чином, ви поступово приведете свій прикус і посмішку в ідеальний стан. Ніяких незручностей, додаткових процедур з гігієни порожнини рота і абсолютно непомітно для друзів і колег по роботі.

Інвізілайн
Інвізілайн400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/ua/invizilayn

Інвізілайн капи

Переваги методу інвізілайн

Якщо вас зацікавив цей метод, то давайте познайомимося з ним докладніше. Лікування за методикою Invisalign має такі переваги:

  • Підходить для тих, хто категорично не хоче носити брекети. Така відмова може бути викликаний особливостями роботи, статусом пацієнта, психологічної острахом і простим небажанням терпіти додаткові незручності. Прозора каппа інвізілайн дозволяє обійти всі перераховані проблеми, адже її зовсім не видно і в ній немає ні краплі металу.
  • Швидке звикання. Все капи виготовляються індивідуально під конкретного пацієнта. Тому вони максимально щільно прилягають до зубів і ви їх не відчуваєте вже через 1-2 години після надягання.
  • Висока ефективність. Каппа краще розподіляє навантаження на зуби і тому лікування за даною технологією відбувається швидше, ніж при носінні постійних брекетів.
  • Мобільність, капу завжди можна зняти. Взагалі, дані капи розраховані на постійно носіння, і чим рідше їх знімати, тим краще. Але їх можна в будь-який момент короткочасно зняти, наприклад, для того щоб почистити зуби або поїсти. Також не трапиться нічого страшного, якщо ви підете без кап на ділову зустріч, головне не забути одягнути їх назад по її завершенні.

Додамо, що дана методика розроблена в США і клініки, які використовують її, безпосередньо співпрацюють з «Invisalign Technology».

Як проходить лікування

У стоматологічній клініці «Пломбір» у Києві корекція зубів каппами Invisalign відбувається за наступним алгоритмом:

  1. Огляд у лікаря стоматолога-ортодонта, потрібно встановити, чи можливо лікування даним методом в вашому випадку.
  2. Ретельна діагностика порожнини рота із застосуванням рентгенівського апарату, тривимірної томографії, створення відбитка зубів і інших методик дослідження. Збирається максимально повний масив даних.
  3. Розробляється план лікування, в якому детально розписано, скільки буде потрібно часу і змін кап, робиться візуалізація, на ній видно якого результату можна досягти.
  4. Пацієнту показують детальний план лікування і озвучують вартість. Якщо потрібен довгий курс з великою кількістю змін кап, то ціна питання може підійти далеко не всім. Але і зменшити її не можна, тому що кожна каппа індивідуальна і замовляється безпосередньо з США. Тому ми завжди даємо пацієнтові можливість погодитися із запропонованою ціною або розглянути інші варіанти лікування.
  5. Після отримання підтвердження від пацієнта, замовляються капи на найближчі 2-3 зміни. Більше не варто, тому що в процесі їх носіння через недотримання рекомендацій лікаря деформація зубного ряду може дещо відхилитися від складеного плану лікування і в нього буде потрібно внести корективи, а значить, і замінити капи.
  6. Далі Ви носите по черзі кожен набір кап вказане лікарем час і по його закінченню приходите на прийом, щоб отримати наступний набір і пройти обстеження, для перевірки правильності впливу.

Корекція зубів буде завершена після того, як ви доносили останній набір кап інвізілайн і пройшли фінальне обстеження у ортодонта.

Це важливо

Якщо ви вибрали метод Invisalign, то повинні знати наступні речі. По-перше, слід чітко дотримуватися приписів лікаря, і міняти капи тільки за його вказівкою. Будь-яке відхилення від графіка продовжить курс лікування і може привести до необхідності замовляти додаткові комплекти кап.

По-друге, даний спосіб застосовується після завершення формування щелепи. І є ряд зубних аномалій, які неможливо усунути з його допомогою. Розробники технології постійно вдосконалюють свій метод, і список не підлягають лікуванню відхилень постійно зменшується. Але поки що Invisalign можна назвати універсальною панацеєю від неправильного прикусу, і після огляду стоматолог може вказати на необхідність використовувати тільки брекети або проводити хірургічне втручання.

Ви можете пройти курс лікування для корекції аномального розташування зубів в нашій клініці за допомогою кап інвізілайн. На цю процедуру ми пропонуємо кращу ціну в Києві і даємо гарантію на професійний підхід з нашого боку і відмінний результат лікування.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги