Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Імпланти Strauman (штрауман) Швейцарія

10.10.2019

Почнемо нашу статтю з того, що система імплантації зубів Strauman (штрауман) Швейцарія є однією з кращих в світі за такими характеристиками як якість і надійність виробів. Ці імпланти вкрай легко приживаються і у них низька ймовірність відторгнення організмом.

У клініці «Plombir Dental» ми також пропонуємо установку імплантів Штраумана і на сьогоднішній день негативного досвіду у використанні у клієнтів нашої клініки відзначено не було.

Весь успіх імплантів Штрауман полягає в тому, що компанія ретельно стежить за відповідністю своєї продукції всім міжнародним стандартам якості. І що не менш важливо, всі імпланти Strauman мають довічну гарантію!

Компанія Штрауман є багато в чому передовою і її розробки спрямовані не тільки на вирішення пересічних питань, але і підходять людям, які страждають на цукровий діабет, гепатит або самим завзятим курцям.

Що являє собою імплантація Strauman?

За своєю суттю процес імплантації, є процесом вживлення чужорідної субстанції в кісткову тканину пацієнта. Для такої операції вкрай необхідно, що б використовуваний склад з якого виготовлений імплант і його властивості підходили пацієнту. У випадку з імплантами Штрауман, то вони виготовлені з титану високої якості. У питаннях біосумісності такий матеріал вкрай затребуваний. Він є безпечним для здоров'я людини і не здатний викликати алергію. Як ми вже підкреслювали раніше, ймовірність відторгнення таких імплантів дорівнює 0.

Як довго приживаються імпланти?

Такі імпланти приживаються досить швидко. Як показує практика, весь процес займає до 6 тижнів. У нашій практиці бували випадки, коли кісткова тканина заживала протягом першого тижня. Такий стан справ забезпечується спеціальним покриттям під назвою SLActive.

Важливо розуміти, що вид імпланта безпосередньо впливає на кінцеву ціну процедури. Незважаючи на те, що імпланти Штрауман стоять досить високо саме ці імпланти заслужили повагу у всьому світі і на сьогоднішній день завойовують український ринок.

Імпланти Strauman (штрауман) Швейцарія
Імпланти Strauman (штрауман) Швейцарія400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-10-10https://plombir-dental.com.ua/ua/implanty-strauman-shtrauman-shveycariya
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Конструкція і види брекетів

  Конструкція і види брекетів

  Деякі люди згодні терпіти незручності неправильного прикусу, аби не проходити курс лікування за допомогою коригувальних брекетів. Для багатьох ця конструкція здається чимось вкрай складним, і вони...

 • Рекомендації лікаря після видалення зуба

  Рекомендації лікаря після видалення зуба

  У нашій клініці слідують канонам сучасної стоматології та виконують видалення зуба тільки в крайньому випадку, коли вже не залишилося методів для його збереження або без даного хірургічного втручання...

 • Як зберегти емаль зуба

  Як зберегти емаль зуба

  Наш організм влаштований таким чином, що сама міцна тканина в тілі людини призначена для захисту зовнішньої частини зубів, яка виступає з ясен. Звичайно ж, мова йде про зубної емалі, міцніше неї в...

 • Особливості догляду за сухою шкірою обличчя

  Особливості догляду за сухою шкірою обличчя

  Сьогодні з проблемою сухості шкіри зіткнулося велике число людей. При цьому для усунення цієї особливості шкірного покриву доводиться докласти масу зусиль, підходячи до процесу максимально докладно і...