Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Імплантологія

Чи можна відновити колишню усмішку або зробити її ще краще, і не відчувати при цьому ніяких обмежень у повсякденному житті? Це більш ніж реально, якщо вдатися до дентальної імплантології.

Перші імплантанти, які встановлюються в кісткову тканину ротової порожнини і не відторгаються нею, були винайдені близько 50 років тому, і за цей час даний напрямок стоматології істотно просунулася вперед. Тепер можна відновити будь-який зуб або цілий зубний ряд, і вони нічим не поступатимуться справжнім в функціональності.

Показання для дентальної імплантології

Технологія зубних імплантів зазвичай застосовується в наступних випадках:

 1. Як альтернатива мостовидних протезів. Якщо в зубному ряду відсутній один або більше зубів, то можна відновити їх, провівши імплантацію. Це дозволить не розточувати сусідні зуби під коронку і таким чином зберегти їх живими. До того ж термін служби мостовидного протеза обмежений 8-10 роками, а коронка, встановлена ​​на штучний корінь, фактично не знає зносу.
 2. Як альтернатива знімного протезу, при відсутності двох і більше крайніх зубів. Без опори постійний бруківці протез встановити неможливо, а знімний доставляє масу незручностей у повсякденному житті. Тому і рекомендовано використовувати зубні імплантати.
 3. Як спосіб установки повного зубного протеза, якщо зуби відсутні повністю. Ви не зможете користуватися вставною щелепою, якщо її нема на що фіксуватиме. Тому була розроблена технологія умовно-знімних протезів. Пацієнту встановлюють кілька міні імплантів, які стануть опорою для повного протеза.

Це основні випадки, коли застосовується дентальная імплантологія, докладніше про можливості даної технології ви можете дізнатися у нашого консультанта або записавшись на прийом до лікаря хірурга-імплантолог.

Переваги імплантації

Якщо ви перебуваєте в роздумах з приводу необхідності установки імплантів, то прийміть до уваги наступні факти:

 • сусідні зуби зберігаються без змін, і знижується навантаження на них;
 • штучний зуб стійкий до карієсу, зубного нальоту, зміни кольору і практично не зношується, а сам імплантат абсолютно не турбує;
 • такий зуб має термін служби від 15 до 25 років, хоча на практиці він набагато довше;
 • немає ніяких обмежень на споживану їжу;
 • імплантат є штучною заміною кореня зуба, він запобігає атрофування кісткової тканини.
 • можна встановити протез, який буде мати ідеальну форму зуба з функціональної і естетичної точки зору;

І що важливо, вартість подібних операції не багатьом більше, ніж інших методів відновлення зубів, якщо врахувати, що після неї за ними не потрібен спеціальний догляд.

Можливі обмеження

Будь-яка клініка дентальної імплантології в першу чергу повинна піклуватися про здоров'я своїх клієнтів. Так як при лікуванні проводиться хірургічне втручання, то для подібних операцій діють спеціальні умови:

 1. Слід заповнити анкету про стан здоров'я і в ряді випадків пройти медичне обстеження. Справа в тому, що для людей з діабетом, захворюваннями серцево-судинної системи, високим артеріальним тиском і т.п., установка імпланта може бути протипоказана. Зрощування сплаву медичного титану з кістковою тканиною вимагає серйозних ресурсів організму і може сильно позначитися на імунітеті пацієнта.
 2. Перед проведенням операції в обов'язковому порядку здійснюється тривимірна комп'ютерна томографія, без якої не можна точно розрахувати розмір і кут нахилу імпланта. Але головне завдання даного обстеження встановити наявність достатнього шару кісткової тканини. Вона може бути дуже тонкою в результаті вродженого дефекту або атрофія, якщо в зазначеному місці довго був відсутній зуб. При виявленні такого відхилення потрібно провести додаткову операцію з нарощування кісткової тканини синус-ліфтинг.
 3. При підготовці до операції слід дотримуватися певного режиму гігієни порожнини рота, про нього докладно розповість ваш лікуючий лікар.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам

Звернувшись в стоматологічну клініку «Пломбір» ви довірите своє лікування досвідченим стоматологам, що спеціалізуються на імплантації та протезування. Їх кваліфікація і наше сучасне обладнання дозволяє проводити складні хірургічні операції безболісними методами.

Діагностика, розрахунок імплантату і планування операції проводиться безпосередньо в клініці.

У кожному разі ціна на імплантацію розраховується індивідуально. Але навряд чи ви знайдете більш вигідну пропозицію в інших клініках Києва при тому ж рівні якості.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги