Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Імплантати Штрауман

Стоматологічна клініка Plombir Dental пропонує своїм клієнтам передові технології лікування зубів. У нас ви можете замовити установку імплантатів виробництва швейцарської компанії «Straumann Holding». Відзначимо, що в Швейцарії ця компанія була організована і там знаходиться її головний офіс, а самі імплантати зараз випускаються в США. Кожен 5 встановлений імплантат виготовлений за технологією Штрауман, а це 20% світового ринку.

Імплантати Штрауман
Імплантати Штрауман400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/ua/implantaty-shtrauman

Імплантація Штрауман

Передові технології виготовлення імплантатів

Компанія Staumann завжди випереджала своїх конкурентів за рівнем розробки медичних сплавів і поверхонь для імплантології. Це її ключове конкурентну перевагу, за рахунок якого бренд отримав світову популярність. Ось основні їх розробки:

  • Покриття SLA - зовнішня оболонка імплантувати імплантату, яку отримують методом піскоструминної обробки з подальшим кислотним травленням. В результаті виходить поверхня з макро шорсткістю, до якої добре прикріплюються клітини кісткової тканини. Такі імплантати мають показник нормального приживлення 95%, а сам процес істотно прискорюється. Технологія SLA покриття з'явилася ще в 1998 році і сьогодні її взяли на озброєння різні медичні компанії, але розробили її саме в «Straumann».
  • Покриття SLActive - це наступне покоління поверхонь для імплантатів, розроблене на основі технології SLA. Якщо базове покриття мало лише спеціальну форму поверхні для прискорення процесу остеоінтеграції, то в цій технології додані гідрофільні властивості. За рахунок цього прикріплення ниток фібрину до матеріалу імплантату відбувається значно швидше, що дозволяє скоротити процес приживлення з 6-8 до 3-4 тижнів. Проведені дослідження показали, що гідрофільні властивості SLActive активізують процеси приживлення імплантату протягом перших 28 днів після установки. Після 42 дня швидкість зрощення по обом покриттям вирівнюється, але за рахунок прискорення процесу на початковій стадії небезпека періімплантіта ще менше і за весь час використання даних матеріалів зафіксовані поодинокі випадки ускладнень при подібних операціях. Також дослідження показали, що застосування поверхні SLActive сприяє нарощуванню нової кісткової тканини, є висока ймовірність самостійного лікування дефектів зяючого типу.
  • Roxolid - медичний сплав, розроблений в лабораторії Штрауман, в основі якого титан високого очищення легований цирконієм. По міцності він перевершує чистий титан і на сьогоднішній день має найкращі показники по біосумісності і остеокондуктивних серед інших відомих медичних сплавів для імплантології. Прекрасні характеристики міцності матеріалу Roxolid, в порівнянні з іншими титановими імплантами, і відмінні властивості по прикріплення до його поверхні кісткової тканини (не поступається технології SLActive), дозволяють виготовити імплант діаметром 0,33 мм. Це фактично найтонший імлантат в світі, який не поступається своїм побратимам по міцності і має більш високі показники по приживлюваності. Застосування такої конструкції дозволяє проводити успішні операції без попередньої кісткової пластики, тому що для тонкого імплантату Roxolid потрібно набагато менше кісткової тканини.

Багато компаній намагаються повторити розробки Штрауман, але поки не можуть домогтися таких високих результатів і залишаються на ринку за рахунок того, що встановлюють на свою продукцію більш низьку ціну.

Види імплантатів Штрауман

У продажу компанії Straumann є кілька видів імплантатів, які можна по типу конструкції, способу застосування і матеріалу виготовлення розділити на три серії.

  1. Tissue Level Implants - призначені для класичної технології імплантації в два етапи. Відмінна риса цієї серії - наявність високої полірованої головки, яка виступає з лунки зуба. Вона потрібна для того, щоб сформувати правильний контур ясен ще на стадії приживлення. За рахунок спеціальної голівки вдається знизити тривалість і ціну всього комплексу заходів зі встановлення штучного зуба. Згідно зі статистикою такі імплантати успішно служать своїм господарям протягом 10 років в 97% випадків.
  2. Bone Level Implants - відрізняються тим, що повністю занурюються в кісткову тканину, а формування ясна протікає за рахунок установки абатмента. Виготовляються зі спеціального сплаву Roxolid, мають поверхню SLA або SLActive. У цій серії прийнято виділяти два види імплантатів, перші мають маркування BL і застосовуються для стандартної двоетапної установки зубів. Другі позначаються BLT, вони мають спеціальну конусну форму з насічками внизу. Такі імплантат призначений для установки в м'яку кісткову тканину, таке явище спостерігається відразу після видалення кореня зуба, може бути викликано генетичним відхиленням або якимось захворюванням порожнини рота. Імплантати BLT можу використовуватися для одномоментної імплантації.
  3. PURE - імплант з чистої кераміки. По міцності він майже не поступається титановим, має спеціальний тип покриття ZLA, який за своїми якостями ідентичний SLA. Призначений для установки зуба в два етапи, має високі показники приживлюваності 97,6%, відрізняється високими естетичними властивостями. Кераміка не дає синюшного кольору ясна, що є досить поширеним ускладненням. А зверху є керамічний абатмент, який відповідає за правильне прилягання ясен до майбутнього зубу.

Це дуже короткий список продукції швейцарського бренду Straumann, який покликаний лише показати вам переваги їх технологій. Підібрати потрібний тип імплантату в стоматологічній клініці Пломбір в Києві ви зможете після проходження обстеження. Наші стоматологи, які спеціалізуються на імплантології, розроблять для вас оптимальний курс лікування.

У нашій клініці ви можете розраховувати на установку імпланта на професійному рівні європейських стоматологий. Кожен пацієнт отримує гарантію на результат лікування.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги