Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Галерея

Пропонуємо Вам заочно познайомитися з нашою клінікою. У галереї представлені фото медичного обладнання та кабінетів, можливо в одному з них ви будете проходити курс лікування. Також в цьому розділі Ви знайдете фото провідних фахівців нашої клініки.

Завжди приємно приходити в знайому обстановку і якщо ви ще не були в нашій стоматологічній клініці на вулиці вул. Богдана Гаврилішина, 13/1, то пропонуємо вам заочно познайомитися з робочою обстановкою, подивитися на наше обладнання і персонал. Фотографії зроблені в звичайній обстановці, без будь-якої попередньої підготовки.

Як бачите, будь-який з знімків в галереї цілком можна використовувати для обкладинки спеціалізованого медичного журналу. Але це не постановочні кадри, а реальні фотографії з робочих кабінетів і лабораторних приміщень. Клініка «Пломбір» обладнана за останнім словом стоматологічної техніки. Точно таку ж картину ви побачите в кращих медичних закладах Європи. Ніяких старих крісел, сліпучих ламп, шумливих свердлячих установок та іншого антуражу, який багато хто пам'ятає по відвідуванню кабінету стоматолога в державній поліклініці.

Якщо ви вже є нашим клієнтом, то на цих фото можете знайти кабінет, в якому проходили лікування або свого лікаря. Тепер ви знаєте, чим доповнити розповідь про відвідини нашої клініки. Ми будемо доповнювати галерею сайту новими знімками, можливо на наступних фотографіях крім обстановки і персоналу з'являться наші пацієнти. Але це тільки з вашої згоди.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги