Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Діагностика

Записатися на прийом

Будь-які аномальні відхилення в розташуванні зубів і щелеп вимагає ретельної діагностики перед тим, як будуть вжиті заходи до їх виправлення, незалежно від способу. Якщо не вивчити причину виникнення захворювання і не спрогнозувати результат лікування, можна завдати ще більшої шкоди здоров'ю пацієнта. Ось чому в стоматологічній клініці «Пломбір» діагностику в ортодонтії ми розглядаємо в якості окремої послуги.

Наші співробітники регулярно проходять навчання з підвищення кваліфікації, щоб використовувати в роботі найсучасніші методи діагностики. Цьому допомагає оснащення нашої клініки на міжнародному рівні. Ось чому наша діагностика максимально точна, а прогнози лікування завжди відповідають дійсності.

Діагностика
Діагностика400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-11-11https://plombir-dental.com.ua/ua/diagnostyka

Діагностика ортодонтія

Методи діагностики в ортодонтії

В нашій стоматологічній клініці ми застосовуємо такі методи діагностики при обстеженні пацієнтів:

 • Панорамний рентгенівський знімок. Дозволяє якісно і кількісно оцінити порожнину рота і розташування в ній зубів. Цінність даного методу в тому, що з його допомогою можна побачити не тільки наявні зуби, але і ті, які ще не прорізалися. За початкового стану можна оцінити доставить такий зуб проблеми своєму власникові або буде рости правильно.
 • Цефалометрія або бічна проекція черепа. Дає можливість оцінити розмір і правильність форми щелеп, подивитися будова черепа пацієнта в цілому. За допомогою цього методу лікар ортодонт спрогнозує зростання лицьових кісток, перевірить напрямок розвитку кісток і зубів.
 • Комп'ютерне моделювання даних рентгенівських знімків. У спеціальній програмі робиться розрахунок зміни форми особи, посмішки і окремих зубів в часі з урахуванням лікування і без нього. Результатом роботи програми буде фото і відео, за допомогою яких всі зміни можна буде оцінити в динаміці.
 • Знімки перетворюються в тривимірні моделі, на яких проводяться подальші розрахунки. Маючи дані по розміру зубів і співвідношенню щелеп можна визначити наявність скупченості, асиметричне розташування та інші аномалії. Те, що для одного пацієнта є захворюванням, для іншого може бути нормою.
 • Перевірка правильності прикусу за допомогою пристрою артикулятора. За даними зібраним на попередніх етапах діагностики виготовляється гіпсова модель щелепи пацієнта. Вона встановлюється в спеціальний пристрій, в якому можна з високою точністю зімітувати змикання зубів, щоб вибрати їх оптимальну форму.
 • Перед початком лікування і безпосередньо в процесі робляться фото порожнини рота. З їх допомогою можна наочно продемонструвати результат роботи лікаря ортодонта.

Це далеко не всі методи діагностики, які можуть бути застосовані. Кожен пацієнт нашої стоматологічної клініки в Києві унікальний і до його лікування ми підходимо індивідуально. Тому потрібні методи дослідження підбираються окремо в кожному конкретному випадку.

Завдання діагностики

Виконавши ретельну, можна навіть сказати допитливу діагностику, ми можемо відповісти на наступні Ваші запитання:

 1. Показати результат лікування на різних стадіях, і як буде виглядати ваше обличчя після проходження повного курсу. Спеціальна програма проаналізує всі дані і дасть відповідь на це питання в форматі відеоролика. На цьому відео ви побачите все зміни розташування зубів, корекцію посмішки і свої нові риси обличчя.
 2. Маючи на руках повний прогноз майбутнього лікування і результати діагностики, ви впевнені, що вас лікують правильно. Кожен етап прописаний окремо, і лікар рухається між ними в суворій послідовності. Можна не побоюватися, що щось піде, не так і доведеться коригувати на тільки наявні аномалії зубів, а й результати від спроб їх виправити.
 3. Ви розумієте суть лікування і можете контролювати його самостійно. Досить подивитися в результати діагностики і порівняти зміни в розташуванні зубів із запланованими.

Коли має сенс пройти обстеження

Комплексне обстеження порожнини рота на предмет наявності аномалій зубів рекомендовано пройти в таких випадках:

 • ви знаєте про необхідність відкоригувати прикус або зовнішній вигляд посмішки, але не можете визначитися зі способом;
 • ви вже були на прийомі у лікаря ортодонта, але не розумієте, що він збирається робити і навіщо;
 • сумніваєтеся в тому, наскільки компетентний був лікар, який проводив ваш огляд і давав консультації щодо можливого лікування;
 • ви підозрюєте неправильне лікування, наприклад лікування носінням брекетів триває довше запланованого терміну;
 • у вас вкрай складна клінічна картина і в інших клініках відмовилися від лікування.

Якщо одна з цих причин відноситься до вас, то запишіться на прийом в клініку «Пломбір». Кращі фахівці столиці на сучасному обладнанні проведуть комплексну діагностику вашої порожнини рота і складуть план лікування аномалій зубів і щелепи.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Фотовідбілювання зубів Magic Smile

  Фотовідбілювання зубів Magic Smile

  Це один з найбільш передових та інноваційних методів, що дозволяють відбілити поверхню зубів. В його основі лежить метод впливу на зубну емаль за рахунок використання спеціального гелю, до складу...

 • Що таке терапевтична стоматологія

  Що таке терапевтична стоматологія

  Якщо зуб болить - його треба полікувати, і ми звикли, що цю роботу виконує стоматолог, але чи є у нього якась спеціалізація? Кілька статей назад в нашому блозі ми розповідали про такі спеціальності...

 • Види незнімного протезування зубів

  Види незнімного протезування зубів

  Якщо ви втратили зуб, його можна замінити на штучний і ваш організм навіть не помітить особливої різниці. Після завершення періоду звикання ви будете користуватися заставленим незнімним протезом...

 • Як доглядати за молочними зубами

  Як доглядати за молочними зубами

  Існує повір'я, що молочні зуби не потребують особливого догляду. Вважається, що вони не постійні і випадуть, тому немає необхідності в їх збереженні. При появі постійних зубів, батьки турбуються про...