Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Як правильно чистити зуби?

02.06.2020

Мало хто знає, що від простого чищення зубів не буде особливого ефекту. Максимум чого можна домогтися, так це відвідувати стоматолога рідше, ніж люди, які їх взагалі не чистять. Тому виконувати цю процедуру потрібно правильно і зараз ми розповімо вам як це робити.

Як правильно чистити зуби

По-перше, зуби слід чистити двічі на добу, після сніданку і перед тим як лягти спати. Логіка такого розкладу дуже проста. Вранці ви видаляєте залишки їжі, які залишилися на зубах після сніданку, щоб бактерії сиділи на голодному пайку протягом дня. А перед сном, ви знову видаляєте шкідливу мікрофлору і залишки їжі з порожнини рота, які там встигли накопичитися. Виникає логічне запитання, чому тоді ми не чистимо зуби після обіду? Якщо є така можливість, то обов'язково нею скористайтеся, ваші зуби будуть вам вдячні. А так як її у більшості людей немає, то протягом дня рекомендується використовувати ополіскувачі або хоча б полоскати рот звичайною водою відразу після їжі.

По-друге, правильне чищення зубів має на увазі тривалість процедури не менше 2 хвилин, а краще 3 хвилини. Ви повинні почистити зуби з передньої і тильної сторони, а також жувальні поверхні. При цьому різці потрібно чистити в щадному режимі тільки рухами вверх і вниз, інакше ви ризикуєте банально истончить їх емаль своєю старанністю. А ось для інших зубів підходять вже і вертикальні, горизонтальні і кругові рухи щіткою.

По-третє, важливий момент - вибір щітки і пасти. Тут найправильнішим радою буде звернутися за консультацією до свого стоматолога, у нього ж ви дізнаєтеся тонкощі чистки зубів. Так в нашій клініці всі ці знання ви можете отримати під час курсу адаптації до стоматології, Це послуга для наших найменших пацієнтів, а й батькам ці уроки часто корисні.

Якщо коротко, то щітку треба міняти кожні три місяці, тому що інакше на ній буде більше бактерій, ніж ви видаляєте. Паста же вибирається виходячи з пацієнта, кому-то потрібні фторсодержащие для зміцнення емалі, а іншим з мікроелементами для зміцнення ясен і т.д. Ніколи не орієнтуйтеся по свіжості з рота, це можна сказати побічний ефект видалення шкідливої ​​мікрофлори. Якщо звичайна чистка не дає потрібного результату, можливо, вам потрібна медична допомога, тому що в роті протікає хронічне захворювання, яке і є джерелом неприємного запаху.

І не забувайте що крім щітки і пасти, ще існує зубна нитка. З її допомогою можна виконати чистку між зубами, куди не добратися іншими засобами без допомоги стоматолога.

Як правильно чистити зуби?
Як правильно чистити зуби?400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2020-06-02https://plombir-dental.com.ua/ua/chystyty-zuby-pravylno
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

 • Перікоронаріт

  Перікоронаріт

  02.06.20

  При утрудненому прорізуванні зубів спостерігається розвиток захворювання перикоронарита....

 • Периостит

  Периостит

  02.06.20

  Запальний процес в окісті називається періостит, а самі пацієнти часто використовують не...

 • Сіалоаденіт

  Сіалоаденіт

  02.06.20

  Термін сіалоаденіт об'єднує всі види запалення слинних залоз, яких є три пари (основні...

 • Вивих зуба

  Вивих зуба

  02.06.20

  Зуби надійно утримуються на своєму місці за рахунок тканин пародонта, що дозволяє йому...

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги