Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Брекети

Зуби знаходяться в постійному русі, під впливом жувальної та іншої навантаження вони поступово зміщуються і такий рух може привести до виникнення аномалій розташування зубів. Ці захворювання не тільки псують естетичний зовнішній вигляд вашої посмішки, але можуть завдати і більш серйозної шкоди здоров'ю, погіршивши роботу мовного апарату, ускладнивши дихання і травлення.

На щастя, деформація розташування зубів не є незворотнім процесом, прикус можна скорегувати за тим же принципом, за яким зуби відхилилися від свого нормального положення. Для цього існують коригувальні брекет-системи, носіння яких дозволяє повернути вашим зубам належну функціональність, а усмішці красу. Під наглядом професійного стоматолога ортодонта в нашій клініці ви зможете виправити як вроджені вади розташування зубів, так і ті, що виникли внаслідок перенесених захворювань і травм.

Брекети
Брекети400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/ua/brekety

Брекеты зуби

Як працюють брекети

Щоб привести розташування зубів в норму, ми пропонуємо для вас наступний курс лікування:

 1. Ви записуєтеся на прийом і проходите курс діагностики. Наші ортодонти перевірять наявність протипоказань для лікування, а також розроблять курс по корекції зубів. У найскладніших випадках рішення приймається колегіально всіма профільними фахівцями клініки.
 2. На повторному прийомі ми обговорюємо тривалість і вартість лікування, якщо пацієнт згоден, приступаємо до роботи.
 3. При наявності протипоказань їх потрібно усунути перед установкою брекетів. Ми вилікуємо наявний карієс і запалення ясен, усунемо твердий і м'який зубний наліт. У деяких випадках один або два зуба доводиться видалити, якщо вони заважають скорегувати нормальне положення інших.
 4. Установка обраної брекет-системи. Крім самої установки ми навчимо вас правильному догляду за порожниною рота на час проходження курсу лікування.
 5. Залежно від розробленого плану лікування періодично потрібно буде приходити на чистку і активацію брекетів.
 6. Після відновлення нормального положення зубів лікар знімає систему і дає рекомендації щодо подальшого догляду.

Класифікація брекет-систем

У сучасній стоматології давно відмовилися від страшних брекетів, зовнішній вигляд яких здатний пропагують не тільки пацієнтів, але й самих лікарів. За останній час медичні технології зробили крок далеко вперед і тепер для корекції зубів досить встановити на них одну з наступних брекет-систем:

 • Металева. Дана конструкція вважається класичною і за останні роки істотно видозмінилася. Дуги і брекети виготовлені з металу. Тертя між елементами конструкції мінімально, що дозволяє ефективно впливати на зуби. Недолік такої системи її помітність, тому що метал сильно впадає в очі. Але зате скорочується час на лікування, а вартість таких брекетів мінімальна.
 • Керамічна. Дуга зроблена з металу, а ось замочки на зубах виготовлені з кераміки. Вони підбираються під тон зуба і тому малопомітні на зубах, тому їх вибирають люди, які соромляться носити металеві системи або не можуть собі цього дозволити, тому що є публічними. Важливо розуміти, що застосування кераміки погіршує передачу тиску від дуги до зубів, тому процес корекції відбувається довше.
 • Комбінована. Варіант для тих, хто не хоче довго чекати результату, але все одно комплексує носити металеві брекети. На цей випадок можна встановити комбіновану систему, коли у видимій області застосовують кераміку, а решта замочки роблять з металу.
 • Саморегулююча. Одна з останніх стоматологічних розробок в області ортодонтії. Замки на зубах, вони ж брекети, мають додатковий елемент, за допомогою якого тиск більш ефективно передається на зуби. Така система сама підлаштовується під пацієнта і регулює навантаження на кожен зуб таким чином, щоб повертати їх положення в норму. З одного боку саморегулюючі брекети коштують дорожче, але зате лікування відбувається швидше, і пацієнт економить на відвідини лікується лікаря. За рахунок ефекту саморегулювання такі брекети потрібно рідше активувати.
 • Лінгвальна. Мало хто знає, що брекети можна встановити і на тильну сторону зубів, такі системи називають лігвальнимі. Вони абсолютно непомітні для оточуючих, про проходження курсу лікування будете знати тільки ви і ваш лікуючий лікар. Але за непомітність треба платити, за такими брекетами складніше доглядати і вони менш ефективно впливають на зуби.

Фахівці стоматологічної клініки «Пломбір» у Києві підберуть для вас оптимальний варіант брекет-системи з урахуванням наявних аномалій розташування зубів і ваших побажань, щодо особливостей лікування.

Ми гарантуємо позитивний результат і зробимо всю роботу по відмінною ціною. Запишіться на прийом і отримаєте консультацію щодо виправлення вашої посмішки.

Догляд за брекетами

Після того як брекет-система встановлена, пацієнт повинен дотримуватися певних правил по догляду за зубами.

По-перше, обмежити себе у вживанні твердої і жорсткої їжі, щоб не пошкодити брекети. Перевагу варто віддавати м'яким продуктам, а ще краще рідкої їжі.

По-друге, треба посилено стежити за порожниною рота. Після кожного прийому їжі зуби слід прополоскати спеціальним розчином, але як мінімум потрібно зробити це звичайною водою. Зуби чистимо, як і раніше вранці і ввечері, але спеціальною щіткою з роздвоєною щетиною. Вона сконструйована таким чином, щоб не зачіпати самі брекети. Крім цього два рази в день потрібно користуватися зубною ниткою.

По-третє, періодично слід відвідувати стоматолога, щоб він робив професійну чистку, видаляючи дрібні частки їжі і нальоту з зубів і брекетів. Зазвичай такі заходи поєднують з процедурою активації, але все залежить від того, який графік встановить лікар. Можливо, буде потрібно окремо відвідувати стоматолога для проходження кожної з процедур.

Як показує практика, до такого режиму догляду за порожниною рота пацієнт звикає протягом 2-3 тижнів, максимум 1 місяць. Після цього він уже не відчуває ніякого дискомфорту, а все дій доведені до автоматизму.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги