Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Біоревіталізація - зволоження шкіри зсередини

24.08.2018

Сама по собі розглянута процедура будуватися на спеціальній техніці введення в шкіру спеціально подободранного набору кислот, зокрема, гіалуронової. При цьому склад ін'єкції можна вважати досить мінімалістичним, адже крім самих кислот в ньому немає ніяких додаткових компонентів, призначених для вирішення тих чи інших завдань. Якраз цей нюанс і відрізняє розглянуту процедуру від інших, пропонованих в сучасних косметологічних салонах і клініках. Відзначимо, що препарати для даної процедуру випускаються багатьма відомими компаніями, що дозволяє говорити про їх дійсно високій якості і, що більш важливо, повної безпеки для здоров'я людини. Крім того, на практиці використовуються тільки ті препарати, які пройшли відповідну перевірки і сертифікацію з боку державних контролюючих органів.

Показання для проведення биоревитализации

Експерти підкреслюють, що проведення такої косметологічної процедури повинно ґрунтуватися на якомусь свідченні, симптом і так далі. Так, можна виділити наступні причини, що можуть зажадати проведення биоревитализации:

 • Загальна сухість шкіри. В першу чергу, процедура дозволить поліпшити зовнішній вигляд шкірного покриву, зробивши його більш здоровим.
 • Наявність дрібних зморшок. Найчастіше, вони мають мімічний характер, хоча з цього правила досить часто зустрічаються різні виключення.
 • Профілактика старіння. Вже згадана методика вважається однією з найкращих в плані запобігання раннього старання шкіри і супутніх цьому процесу факторів.
 • В'ялість шкіри. Уже через кілька сеансів шкіра стане більш еластичною і пружною.
 • Підвищена жирність. Використовуваний препарат не блокує роботу сальних залоз, а нормалізує її, приводячи в норму.
 • Акне. Також процедура дозволяє ефективно боротися з пост акне.
 • Шрами і розтяжки. У міру проведення сеансів вони стають все менш помітними, а з часом і зовсім зникають.
 • Тьмяний колір шкіри. Особливо це актуально в зимову пору року, коли шкірі не вистачає постійного контакту з сонячним світлом.
 • Капілярні сіточки. Високо розташовані капіляри поступово стають невидимими, а після повністю зникають.
 • Пігментація шкіри. Вона може істотно відрізнятися, але в будь-якому випадку процедура довела свою практичну ефективність.

Безумовно, це далеко не повний перелік показань до проведення даної процедури. Відзначимо, що перед тим, як звернутися до косметолога рекомендується попередньо отримати консультацію від лікаря. Це дозволить точно визначити, чи існують передумови до її проведення і чи немає якихось протипоказань.

Прогнозовані реакції на процедуру

Як і будь-яка інша косметологічна послуга, ця несе після себе певний набір наслідків. В ідеалі потенційний клієнт повинен знати про них, щоб мати можливість підготуватися як морально, так і фізично. До найбільш поширених реакцій можна віднести:

 • Больові відчуття. Вони на сто відсотків залежать від індивідуальних особливостей кожної людини. У більшості випадків біль проходить самостійно через невеликий час після завершення процедури.
 • Набряклість. Зазвичай, вона супроводжується невеликим почервонінням місця, яке було піддано впливу за допомогою ін'єкцій. Цілком нормальним вважається збереження набряклості протягом двох або навіть трьох днів. Якщо ж вона не проходить самостійно, потрібно якомога швидше звернутися до лікаря.
 • Мікрогематоми. Фактично, це невеликі синці, що залишаються в місцях, куди були поставлені ін'єкції. Відповідно до загальноприйнятих стандартів, вони повинні зійти протягом одного тижня.

Важливо підкреслити, що всі ці фактори можна прибрати, або ж мінімізувати, за допомогою всіляких засобів, а саме кремів, гелів і так далі. Природно, всі вони повинні мати певний регенеративний ефект, покликаний допомогти шкірі як можна швидше регенеруватися і прийти в свій нормальний стан. Також підійдуть засоби, що включають в свій склад різноманітні антиоксиданти і зволожуючі компоненти. Всі вони підбираються виключно в індивідуальному порядку, так як дійсно універсального засобу просто не існує.

Також подібні засоби добре доповнюються за допомогою всіляких косметологічних засобів, що мають камуфлирующий ефект. Завдяки їх використанню вдається тимчасово приховати наслідки проведеної процедури, поки вони не пройдуть самі собою. Також вкрай важливо дотримуватися рекомендацій фахівців, що стосуються дій в перші кілька днів після безпосереднього проведення серії ін'єкцій. Це дозволить пройти своєрідний період реабілітації з мінімальними труднощами.

  

Біоревіталізація - зволоження шкіри зсередини
Біоревіталізація - зволоження шкіри зсередини400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2018-08-24https://plombir-dental.com.ua/ua/biorevitalizaciya-zvolozhennya-shkiry-zseredyny
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

 • Перікоронаріт

  Перікоронаріт

  02.06.20

  При утрудненому прорізуванні зубів спостерігається розвиток захворювання перикоронарита....

 • Периостит

  Периостит

  02.06.20

  Запальний процес в окісті називається періостит, а самі пацієнти часто використовують не...

 • Сіалоаденіт

  Сіалоаденіт

  02.06.20

  Термін сіалоаденіт об'єднує всі види запалення слинних залоз, яких є три пари (основні...

 • Вивих зуба

  Вивих зуба

  02.06.20

  Зуби надійно утримуються на своєму місці за рахунок тканин пародонта, що дозволяє йому...

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги