Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

Біоревіталізація

Біоревіталізація - це спеціальна методика, що передбачає введення гіалуронової кислоти в шкіру. За рахунок цього вдається досягти зволожуючого ефекту, а також розгладити зморшки, незалежно від природи їх появи, і підвищити рівень тургору. На практиці розглянута процедура є чи не найкращим рішенням для ефективної боротьби з зневодненням шкіри обличчя, завдяки чому вдається підтримувати її молодість, пружність і загальну привабливість. Відзначимо, що биоревитализация повинна проводитися на постійній основі починаючи з двадцятип'ятирічного віку. Крім того, ця процедура допоможе підготувати шкіру до впливу лазером і ультразвуком.

Замовити биоревитализацию в Києві

Як показує практика, замовити биоревитализацию шкіри варто абсолютно всім, без безпосередньої прив'язки до віковим, або будь-якого іншого, цензу. Відзначимо, що дана процедура будуватися на цілком певній послідовності дій, що дозволяє завжди добиватися бажаного результату:

 • Попереднє очищення шкіри. Оброблається ретельно очищається, що дозволяє уникнути інфікування в ході сеансу ін'єкцій.
 • Знежирення потрібно ділянки шкіри. Це теж один з найважливіших етапів підготовки, по завершенню якого можна приступати до введення препаратів.
 • Ведення препарату. Його дозування, кількість ін'єкцій та сеансів процедури визначиться в індивідуальному порядку.

Залежно від індивідуальної ситуації кожного окремо взятого клієнта, може знадобитися кілька сеансів цієї процедури. На щастя, вона вважається повністю безболісною, а значить не вимагає використання анестетиків, які можуть негативно позначитися на здоров'ї людини.

Переваги биоревитализации

Експерти цілком заслужене вважають цю процедуру однією з найефективніших і результативних. Уже після кількох сеансів пацієнту вдається отримати наступний результат:

Нормалізація водного балансу

Особливо це актуально для людей, які страждають сухістю шкіри.

Вирівнювання шкірного рельєфу

Після ін'єкцій поверхню шкіри ставати більш гладкою і однорідною.

Усунення рубців

По суті, відбувається їх природне лікування.

Усунення зморшок

Йдеться як про мімічних, так і вікових зморшках.

Повернення тонусу

За рахунок приведення в норму водного балансу, шкіра знову повертає свій тонус і здоровий колір.

Природного, все це можливо тільки за умови того, що процедуру проводитиме кваліфікований фахівець з використанням сучасного обладнання і препаратів.

Ціни на биоревитализацию в Києві

Наша клініка надає клієнтам професійні косметологічні послуги високого класу, що виконуються на професійному рівні з використанням сучасного обладнання і препаратів. При цьому ми завжди йдемо на зустріч клієнтам, пропонуючи Вам низькі ціни на биоревитализацию та інші подібні процедури. Щоб розібратися в представленому розмаїтті послуг можна ознайомитися з інформацією, викладеною у відповідному розділі нашого сайту, або ж зателефонувати за вказаним номером телефону, зв'язавшись таким чином з консультантом, готовим відповісти на будь-які питання, що цікавлять.

Біоревіталізація (1-3 процедури) Ціна, грн
Aquashine classic (1 процедура) 3400.00
Aquashine classic (3 процедури) 8160.00
Aquashine BTX (1 процедура) 4000.00
Aquashine BTX (3 процедури) 9600.00
Aquashine BR (1 процедура) 3400.00
Aquashine BR (3 процедури) 8160.00
Meso-Xanthin (1 процедура) 4500.00
Meso-Xanthin (3 процедури) 10800.00
Meso-Wharton ( 1 процедура) 4500.00
Meso-Wharton(3 процедури) 10800.00
Juvederm Hydrate (1 процедура) 3500.00
Juvederm Hydrate (3 процедури) 8400.00
Volite (1 процедура) 6000.00
Volite (3 процедури) 14400.00

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Чим відрізняються класична і базальна імплантації

  Чим відрізняються класична і базальна імплантації

  Сьогодні за допомогою імплантації можна відновити будь-який втрачений зуб, і він буде служити вам вірою і правдою десятки років. Так, наприклад, для класичної технології термін служби одного імпланта...

 • Що таке транспозиція зубів?

  Що таке транспозиція зубів?

  Виражається вона в тому, що зуби починають займати не найоптимальніші позиції в первісному зубному ряду. Це дуже легко діагностується, так як досить лише побіжного огляду для констатації аномального...

 • Як вибрати хорошого косметолога: 9 основних порад

  Як вибрати хорошого косметолога: 9 основних порад

  Сучасна косметологія забезпечує безліч найрізноманітніших методик, призначених для різнобічного догляду за тілом, особою і загального омолодження. Для цих цілей було розроблено велику кількість...

 • Конструкція і види брекетів

  Конструкція і види брекетів

  Деякі люди згодні терпіти незручності неправильного прикусу, аби не проходити курс лікування за допомогою коригувальних брекетів. Для багатьох ця конструкція здається чимось вкрай складним, і вони...