Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

Пн.-Пт.: с 9 до 20; Суббота: с 10 до 17;

Стоматологія Київ

5 важливих причин коли варто записатися на прийом до косметолога

18.07.2019

Фахівці клініки «Plombir Dental» підготували для вас список з декількох важливих сигналів для звернення за допомогою до лікаря-косметолога. Отже, поїхали:

- постійна сухість вашої шкіри (можливо з сіточкою з дрібних зморшок);

Це головна ознака нестачі поживних речовин і вологи для вашої шкіри. Візит в нашу клініку дозволить вам встановити чи потрібна зміна методу догляду за вашою шкірою чи ні, а також скорегувати власне харчування, а також при необхідності пройти необхідний курс процедур для відновлення вашої шкіри – біоревіталізацію и мезотерапію.

- наявність «чорних крапок», висипань або проблема розширених пор

В такому випадку ваша шкіра просить вас зробити процедури спрямовані на її очищення, а також вибрати відповідну косметику. Найчастіше вибір косметики не збігається з потребами нашої шкіри і новий вибір потрібно здійснювати з позиції нормалізації процесу саловідділення. У випадку з акне допомога лікаря необхідна, так як без підтримки медикаментами впоратися не вийде.

- кола під очима

Це дуже поширена проблема, яка дуже швидко кидається в очі як вашим близьким, колегам по роботі і вашому лікареві. Важливо розуміти, що саме ця зона на обличчі є однією з найскладніших і частих проблем, та її слід вирішувати за допомогою фахівця, а не власними силами.

- початкові ознаки старіння

До таких ознак можна віднести: зморшки, опущення овалу обличчя. Важливо розуміти, що можна боротися зі старінням і самостійно за рахунок правильного домашнього догляду, масажів, спорту. Однак настає момент, коли цього стає недостатньо. Але, це не привід впадати у відчай, а просто змінити стан справ за рахунок ін'єкційних і апаратних процедур.

- пігментні плями

Дана проблема вирішується тільки фахівцем за рахунок використання процедур хімічного пілінгу і шліфувань. !!! Важливо: освітлюючі шкіру процедури проводяться тільки з жовтня по березень. У період найменшої активності сонця.

Наша клініка, буде рада бачити вас у себе, а наші лікарі-косметологи зроблять все найнеобхідніше, що б ваша шкіра залишалася задоволена вашим способом життя.

5 важливих причин коли варто записатися на прийом до косметолога
5 важливих причин коли варто записатися на прийом до косметолога400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2019-07-18https://plombir-dental.com.ua/ua/5-vazhlyvyh-prychyn-koly-varto-zapysatysya-na-pryyom-do-kosmetologa
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги

Це цікаво

 • Особливості догляду за сухою шкірою обличчя

  Особливості догляду за сухою шкірою обличчя

  Сьогодні з проблемою сухості шкіри зіткнулося велике число людей. При цьому для усунення цієї особливості шкірного покриву доводиться докласти масу зусиль, підходячи до процесу максимально докладно і...

 • Що таке терапевтична стоматологія

  Що таке терапевтична стоматологія

  Якщо зуб болить - його треба полікувати, і ми звикли, що цю роботу виконує стоматолог, але чи є у нього якась спеціалізація? Кілька статей назад в нашому блозі ми розповідали про такі спеціальності...

 • Як відбувається нарощування зубів в стоматологічній клініці

  Як відбувається нарощування зубів в стоматологічній клініці

  Сьогодні зовсім не обов'язково встановлювати протез зуба або збирати гроші на імплантацію, якщо він зруйнований на 30-70%. Можна обійтися більш швидкої, дешевої і не менш ефективною технологією...

 • Зуб мудрості і проблеми пов'язані з ним

  Зуб мудрості і проблеми пов'язані з ним

  На думку багатьох стоматологів, зуби мудрості абсолютно не потрібні людям і ті, у кого їх немає, це справжні щасливчики. І якщо подивитися статистику, то все частіше у людей відсутні зачатки цих...