Стоматологія КиївСтоматологічна клініка Plombir Dental

5 Важливих причин, чому потрібно регулярно відвідувати стоматолога

23.10.2019

Кожен стоматолог в Києві і області визначено точно скаже про важливість і потрібність регулярного проведення оглядів і чищення зубів. Як правило, візити до стоматолога потрібно здійснювати кожні шість / дванадцять місяців. При цьому, багато пацієнтів вважають, що це занадто часто і самостійно приймають рішення про те, що «поки не болить, можна і не ходити». Давайте разом з фахівцем стоматологічної клініки Plombir Dental Київ Пономаренко Валентиною Сергіївною спробуємо розібратися в цьому питанні.

Моніторинг стану ротової порожнини і зубів

Регулярне відвідування стоматологічної клинки дає вам розуміння про стан вашої ротової порожнини в динаміці. Це означає, що будь-які зміни відслідковуються, і вчасно приймається рішення про лікування. За рахунок цього вдається лікувати захворювання на початковій стадії, що дозволить вам на довгі роки зберігати здорову і неповторну усмішку.

Чистота зубів

Важливо розуміти, що навіть регулярне чищення зубів і застосування зубної нитки будинку не може забезпечити 100% -й чистоти. Це пояснюється тим, що існують важкодоступні області, а також більшість людей не використовують правильну техніку чистки зубів. Саме тому й існує професійна чистка зубів, яка покликана забезпечити видалення залишків їжі, бактерій із зубної порожнини, а також нальоту на зубах навіть в тих місцях, в які самостійно вкрай важко дістатися.

Отримання нової інформації

Всупереч розхожій думці, що така інформація необхідна тільки дітям з упевненістю скажу, що дорослі теж багато чого не знають. З іншого боку для дітей така інформація стане дорожньою картою в майбутньому житті. Наші фахівці з радістю поділяться своїми знаннями та досвідом і допоможуть вам знайти такі знання, які дозволять зберегти здоров'я зубів.

Попередження раку в ротовій порожнині

У сучасному світі, кількість хворих на рак слизової досить для того, що б ми про це говорили. Однак, поспішаю заспокоїти багатьох, рак слизової, не такий агресивний і тому своєчасне його виявлення і лікування здатне допомогти багатьом. У зв'язку з цим відвідування стоматолога також буде до речі.

Впевненість у фахівці

Тут все просто. Коли ви регулярно відвідуєте одного і того ж стоматолога у вас виникають з ним довірчі відносини. Цей фахівець точно знає з якими проблемами він зіткнеться в своїй роботі і впевнено їх вирішує. Саме він в динаміці відстежить зміна стану ваших зубів і порожнини рота і дасть вам корисні поради. Впевненість у фахівці вкрай позитивно позначиться на настрої пацієнтів, які бояться відвідин стоматологів.

Клініка Пломбір Київ буде рада бачити вас у себе! Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг. До зустрічі!

5 Важливих причин, чому потрібно регулярно відвідувати стоматолога
5 Важливих причин, чому потрібно регулярно відвідувати стоматолога400600
Стоматологія Київг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматологія Київ150250
2018-10-23https://plombir-dental.com.ua/ua/5-vazhlyvyh-prychyn-chomu-potribno-regulyarno-vidviduvaty-stomatologa
Оцінка: 
Голоси відсутні

Читайте також

 • Перікоронаріт

  Перікоронаріт

  02.06.20

  При утрудненому прорізуванні зубів спостерігається розвиток захворювання перикоронарита....

 • Периостит

  Периостит

  02.06.20

  Запальний процес в окісті називається періостит, а самі пацієнти часто використовують не...

 • Сіалоаденіт

  Сіалоаденіт

  02.06.20

  Термін сіалоаденіт об'єднує всі види запалення слинних залоз, яких є три пари (основні...

 • Вивих зуба

  Вивих зуба

  02.06.20

  Зуби надійно утримуються на своєму місці за рахунок тканин пародонта, що дозволяє йому...

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги