Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Симптоматика

Існує великий перелік хвороб зубів і ясен, назва яких нічого не скажуть людині без спеціальної медичної освіти. Але вам і не потрібно знати цю термінологію, досить визначитися з симптомами і встановити проблему по ним.

В цьому розділі нашого сайту ми постараємося якомога докладніше і доступніше описати симптоми різних захворювань ротової порожнини. Використовуйте ці довідкові матеріали мудро і пам'ятайте, що точний діагноз можна поставити тільки на прийомі у лікаря, а самолікування вкрай небезпечний процес.

Зміна кольору зубів, реакція на холодну їжу, неприємний запах з-за рота і інші «дрібниці», на які при швидкості сучасного життя часто подовгу не звертають уваги, насправді є симптомами захворювання зубів. В першу чергу вони вказують на порушення гігієни порожнини рота, в другу є провісниками різних захворювань, викликаних запальними процесами. У подібних ситуаціях можна спробувати визначити симптоми розвиваються хвороб і зупинити їх за рахунок профілактичних дій, але надійніше буде пройти огляд у стоматолога і дотримуватися його рекомендацій.

Ще про симптоми запальних процесів в ротовій порожнині можна сказати те, що при появі будь-якого болю або пухлини, слід негайно відправитися в кабінет стоматолога. У таких випадках допомагає тільки хірургічне лікування, і витрачати час на самостійне визначення симптомів недоцільно.

Інший тип зубних захворювань пов'язаний з неправильним розташуванням і зростанням, як окремих зубів, так і цілих груп. Їх симптоми на обличчя, причому в буквальному сенсі слова, адже некрасиві зуби, добре помітні. Подібних хвороб кілька десятків, відрізняються вони видами відхилення від нормального стану, і відповідно до них вибирається спосіб корекції. У дітей завчасно діагностувати аномальне розташування зубів можна тільки на огляді, але і виправити його на даній стадії найпростіше.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги