Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Стоматологічні послуги

Ми надаємо повний комплекс медичних послуг в області дорослої і дитячої стоматології. Основні напрямки діяльності: хірургія, терапія, протезування, дитяча стоматологія, ортодонтія і імплантологія. Профілактичне лікування і косметологічні процедури. У своїй роботі дотримуємося принципу індивідуального підходу до кожного клієнта. Тільки сучасне обладнання та лікарі з міжнародним рівнем кваліфікації. Наша головна мета- зробити Ваше лікування приємним.

Лікуванням наших пацієнтів займаються справжні професіонали своєї справи, з використанням тільки сучасного обладнання і матеріалів, що мають міжнародні сертифікати якості.

Лікуванням наших пацієнтів займаються справжні професіонали своєї справи, а в своїй роботі вони використовують тільки сучасне обладнання і матеріали, що мають міжнародний сертифікат якості. В послуги стоматологічної клініки входять наступні напрямки:

  • Хірургія - оперативні втручання в щелепно-лицевій ділянці такі як: видалення  зубів,  імплантація, лікування запальних запальних процесів, видалення доброякісних пухлин,  виконання зубозберігаючих операцій (резекціі) пластика вуздечки язика та губ.
  • Терапія - лікування зубів та ясен, лікування карієсу та його ускладнень (пульпіту, періодонтиту), реставраціі зубів , відбілювання для додання їм естетичного зовнішнього вигляду.
  • Протезування - якщо зуб неможливо зберегти, його можна замінити штучним протезом, який буде служити вам нітрохи не гірше.
  • Профілактика - фторування, гігієнічна чистка та інші методики, які дозволяють відновити природний захист зубів і повернути здоров'я ясен.
  • Ортодонтія - корекція зубів і прикусу, різні методики, в тому числі повністю непомітні для оточуючих. Модифікація росту зубів у дітей.

Важливим напрямком нашої діяльності, яке заслуговує на окрему увагу, є дитяча стоматологія. Думка про те, що всі проблеми з зубами зникнути після випадання молочних, абсолютно не вірно. Якщо не приділяти питанням росту зубів і станом ясен належної уваги, то потім доведеться витрачатися на дороге лікування в підлітковому віці. А так як до маленьких пацієнтів потрібен особливий підхід, то наші лікарі і медперсонал проходять спеціальні курси підготовки.

Це повний перелік послуг стоматологічної клініки «Пломбір». Детальніше з кожної з них ви можете ознайомитися на відповідних сторінках сайту або замовте зворотний дзвінок для отримання безкоштовної консультації.

Переваги нашої клинки

Довіривши нам своє лікування, ви робите правильний вибір тому що:

  • Ми даємо гарантію на кожну пломбу, імплантат, коронку, брекет і т.д.
  • У штаті клинки працюють кращі фахівці столиці, чий авторитет не викликає сумніву.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Лікування вибирається на підставі фізичного і психологічного стану.
  • При лікуванні використовуються прогресивні методики знеболювання, знімається не тільки біль, але і будь-які неприємні відчуття.
  • Наші послуги це симбіоз європейської якості і українських цін.

Наш рівень сервісу ви можете розглядати в якості окремої послуги або ще одного переваги клинки. Шановні клієнти, вибір за вами. Але головне, що звернувшись до нас, ви не будете стояти в чергах, чекати поки підготують кабінет, не почуєте, що лікар вирішив трохи відпочити, а ваша запис в книзі реєстрації пропала. Подібних неприємною ще не траплялося в нашій роботі, і ми робимо все можливе, щоб якість обслуговування клієнтів завжди залишалося на високому рівні.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги