Стоматология КиевСтоматологическая клиника Plombir Dental

Протезування

Відновити сильно пошкоджений або повністю втрачений зуб можливо, якщо звернутися за допомогою до професіоналів. Протезування зубів дозволяє не тільки повернути втрачені зуби, але і поліпшити зовнішній вигляд вашої посмішки, а також оптимізувати прикус.

В нашій київській стоматологічній клініці ми готові надати вам комплексні послуги з протезування зубів. Професіоналізм наших співробітників і сучасне обладнання дозволяють братися за лікування будь-якої складності і гарантувати відмінний результат.

Протезування
Протезування400600
Стоматология Киевг. Киев+38 (044) 236-02-31
Стоматология Киев150250
2020-05-27https://plombir-dental.com.ua/protezuvannya-0

Протезування зубів коронки

Способи протезування

Спосіб установки протеза зуба багато в чому залежить від застосованого методу імплантації, а вони бувають двох типів:

  • Одномоментна, коли установка імплантату в кісткову тканину і коронки на нього виконується в один прийом. Фактично пацієнтові відразу імплантують штучний зуб, але така операція проводиться лише при наявності сприятливих умов.
  • Класична. За цією технологією між установкою імплантата і коронкою відбувається певний час, близько 4-6 місяців. Цей термін необхідний для приживлення штучного кореня в щелепи, щоб вона набрала потрібну для протезування міцність. На цей час може бути встановлена тимчасова коронка з пластмаси.

В обох випадках коронка виготовляється завчасно, і її форма попередньо перевіряється за допомогою моделювання. Це дозволяє не просто відновити зуб, але і одночасно поліпшити естетику посмішки і прикус.

Види зубних протезів

У стоматологічній клініці Plombir Dental ви можете замовити виготовлення та встановлення різного типу коронок. Щоб вам було легше визначитися, ознайомтеся з класифікацією по матеріалу:

  1. Металокераміка. Класичний зубний протез з металевим каркасом, на який нанесено шар кераміки, що імітує емаль. Такі коронки застосовуються вже кілька десятків років і довели свою надійність і практичність, їх головна перевага - порівняно низька ціна. Є у цій конструкції і недолік, вони протипоказані пацієнтам з сильною алергією на метали. У такому випадку потрібно замовляти безметалеві коронки або металокерамічні, в яких для каркаса використовують золото.
  2. Кераміка. Коронки, виготовлені без застосування металевих каркасів, отримують методом пресування. Вони точно імітують зуб, навіть передають ефект часткової прозорості емалі, пізнати такий протез візуально в повсякденному житті неможливо. Але є і мінус, кераміка має меншу міцність, тому коронку не можна встановлювати на жувальні зуби з високим навантаженням. А ось для різців або іклів вони відмінно підходять.
  3. Цирконієві. Ці коронки діляться на дві групи, перші мають каркас з діоксиду цирконію і покриті зверху керамікою, а другі виготовлені тільки з діоксиду цирконію. Для обох типів коронок характерна висока міцність, довгий термін служби і максимальна схожість з натуральними зубами. Можуть застосовуватися в будь-якій частині зубного ряду, не викликають алергії і не вимагають спеціального догляду.
  4. Пластмасові. Це тимчасовий протез, який застосовують для лікування дітей та дорослих, коли штучний зуб потрібен на короткий термін. У дітей це пов'язано з тимчасовою заміною молочних зубів, якщо ті втрачені за рік і більше до початку процесу прорізування постійних зубів. Дорослим пластмасові коронки встановлюють на час приживлення імплантату, поки не прийде час замінити їх на постійні.

Незалежно від типу обраного протеза, всі вони можуть бути підібрані під природний колір ваших зубів.

Етапи лікування

У стоматологічній клініці «Пломбір» протезування зуба виконується в кілька етапів:

  • Діагностика. Огляд пацієнта, перевірка на відсутність протипоказань і вибір типу коронки. Якщо в порожнині рота виявлено захворювання роблять протезування неможливим, то призначається додаткове лікування. Також слід попередньо пройти гігієнічну чистку зубів в умовах клініки, для видалення всього твердого та м'якого зубного нальоту.
  • Моделювання. Важливу роль відіграє правильний вибір форми коронки, адже вона повинна мати гарний вигляд і не заважати прикусу, а по можливості покращувати її. Для цього робиться панорамний знімок щелеп і сканування ротової порожнини спеціальним обладнанням. Отримані дані використовуються для моделювання щелепи після лікування і лікар, і пацієнт зможуть побачити кінцевий результат лікування на екрані. Додатково для визначення правильності прикусу може бути використана гіпсова модель щелеп пацієнта.
  • Установка. На практиці установка коронки є одним з найшвидших і простих етапів протезування зуба. Головне, щоб підготовча робота була проведена на високому професійному рівні.
  • Перевірка результату. Після того як коронка встановлена, потрібно переконатися, що вона не доставляє незручності і не впливає на прикус. Додаткова перевірка результату лікування - запорука його якості.

Записатися на протезування зубів в нашу клинку можна по телефону, або заповнивши спеціальну форму на сайті. Наш адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом.

Оцініть європейську якість і стиль,
не виїжджаючи за межі Києва

Наша відмінність - надання професійної медичної допомоги в атмосфері психологічного комфорту клієнтів. Висока кваліфікація персоналу, сучасне обладнання, індивідуальний підхід і європейський сервіс. Особливу увагу нашим маленьким пацієнтам.

м. Київ

вул. Богдана Гаврилішина, 13/1

Поруч з метро Політехнічний інститут

На перетині проспекту Перемоги